myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Akyaka

için 21 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 18
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Yelpaze
105,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Metal Kutulu Sabun
57,50 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Myros Cüzdan 183x97x8 mm
94,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Uv Baskılı Kartonetli Ahşap Magnet
34,00 TL
(0)
595,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Cam Tabak 18 cm
148,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Cam Tabak 14 cm
110,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Akyaka Temalı Myros Cüzdan C1108
54,00 TL
(0)
27,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Akyaka Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
100,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Akyaka Temalı Myros Cüzdan 183x97x8 mm
94,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Akyaka Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
için 21 ürün görüntüleniyor.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akyaka temalı hediyelik eşyalar fazlasıyla tercih edilmektedir. Akyaka; Muğla şehrinin en gözde beldelerindendir. Turistik bir yer olmakla beraber, hem Türkiye’den hem de yurt dışından oldukça misafir alan bir beldedir. Turist olarak gelen kişiler; farklı Akyaka temalı hediyelik eşyalara yoğun ilgi göstermekteler. Güzelliklerine hayran bırakan bu şehirde kaliteli vakit geçiren insanlar, Akyaka temalı hediyelik eşyalarla geçirdikleri bu güzel zamanları daha sonra da hatırlamaktadırlar. Bu hediyelik eşyalarla şehrin ruhunu her daim yanlarında taşıma şansına sahip olmaktalar. Akyaka temalı hediyelik eşyaları kişiler toptan almaktadırlar. Hem kendi anılarını canlandırmak, hem sevdiklerini makul hediyelerle mutlu etmek istemekteler. Bu sebeple birçok alanda kullanabilecekleri birden fazla çeşitte toptan hediyelik eşya almaktalar. 

Her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla Akyaka hediyelik eşyalar, bir nevi bu şehrin simgesi olarak düşünülmekte. Bunun en büyük örneği; Muğla’da, Ula ve Akyaka’da bulunan mutfak teması üzerine kurulu restoran ve büfe sahiplerinin iş yerlerinde, Akyaka hediyelik eşyaları fazlasıyla kullanmalarıdır. Büfe ve restoranları güzelleştirmek adına kullanılan bu eşyalar, müşterilerin de bir hayli dikkatini çekmekte. Şık görünümü ve çeşitliliğiyle Akyaka temalı hediyelik eşyalar; kullanıldığı alanı da bir hayli güzelleştirmektedir. Bu büfe ve restoranlardan bazıları, özel menülerin yanında Akyaka temalı hediyelik eşyalardan hediye ederek müşterilerinin gönüllerini kazanmaktadırlar. Bu sebeple çeşitli Akyaka temalı hediyelik eşyaları toptan sipariş etmekteler. 

Muğla, Ula ve Akyaka’da iş yapan mağaza ve butikler de, Akyaka hediyelik eşyalara önem vermekteler. Bu mağaza ve butik sahipleri; iş yerlerini daha ilgi çekici ve farklı şekilde dekore etmek üzere Akyaka temalı hediyelik eşyalar kullanmaktalar. Bu da iş yerlerine gelen müşterilere hem şehri, ilçe ve beldeyi tanıtmakta; hem de güzel ve şık bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca butik ve mağazalar internet üzerinden sipariş vererek  Akyaka temalı hediyelik eşyaları toptan sipariş etmekteler. 

Dünyada fazlasıyla hediyelik eşya seçeneği bulunur. Bunlardan biri de Akyaka temalı hediyelik eşya ürünleridir. Sayılamayacak kadar çok üretilmiş olan ve üretilmeye deva eden Akyaka hediyelik eşya ürünler; sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir hayli önem görmektedir. Özellikle toptan alımlarla, gerek dekor olarak kullanılmakta gerekse insanlar sevdiklerine hediye etmektedirler. 

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünleri satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Akyaka temalı hediyelik eşyalardan hangisinin alınacağına karar verilmelidir
 • Alınan hediyelik eşyanın hangi amaçla kullanılacağı kararlaştırılmalıdır
 • Ürün hediye alınacaksa, hediye alınan kişinin zevkine göre alınmalıdır
 • Ürünü kişi kendisine alacaksa, kendi zevkine göre karar verip almalıdır
 • Ürünün sağlam ve kaliteli olup olmadığına dikkat edilmelidir 

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya modelleri oldukça fazladır. Birbirinden farklı ve birbirinden güzel hediyelik eşyaların özellikleri oldukça kapsamlıdır. Yine de genel özelliklere bir bakalım. Akyaka temalı magnet özellikleri; 150 mm en, 30 mm boy, 5 mm yükseklik ve 16 gr ağırlıktan oluşur. Akyaka temalı Myros cüzdan; 183 mm en, 97 mm boy, 8 mm yükseklik ve 18 gr ağırlıktan oluşur. Akyaka temalı seramik renkli baskılı kupa; 82 mm en, 82 mm boy, 90 mm yükseklik, 276 gr ağırlıktan oluşur. Akyaka temalı Myros küçük şeffaf mum; 50 mm boy, 50 mm en, 60 mm yükseklik ve 127 gram ağırlıktan oluşur. Akyaka temalı şeffaf polyester anahtarlık ise; 25 mm en, 10 mm boy, 15 gr ağırlıktan oluşmaktadır. 

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri 15,90 TL’den başlayan fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Ortalama fiyat aralığına baktığımızda 15,90 TL ila 90 TL olduğunu görürüz.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünleri fiyatları birçok açıdan değerlendirerek belirlenmektedir. Üretilen eşyada kullanılan malzeme türü, malzeme sayısı, malzeme çeşidi ve malzeme kalitesi gibi etkenler fiyatların belirlenmesinde rol oynamaktadırlar.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Akyaka temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdadır.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Akyaka temalı hediyelik eşyaların fazlasıyla çeşidi olduğu için her biri farklı şekilde kullanıma uygundur. Akyaka temalı kupa içecek tüketmek için uygun. Akyaka temalı anahtarlık süs eşyası olarak kullanılmak için uygun. Marmaris temalı el havlusu havlu olarak kullanıma uygundur. Akyaka temalı magnet de süs eşyası olarak buzdolabı veya dondurucularda kullanıma uygundur.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Akyaka temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Anne babaya
 • Kardeşe
 • Akrabaya
 • Arkadaş, dosta
 • İş arkadaşına
 • Komşuya

Akyaka Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Akyaka temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 95 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşyalar Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünleri Myros özel atölyelerinde üretilmektedir. Üretim şekli tamamen güvenli ve sağlığa uygundur. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Akyaka Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Akyaka temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.