myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Köyceğiz

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 8
Myros - Toptan Köyceğiz Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap malzeme kullanımı insanlık tarihi kadar eski olan bir malzemedir. Ev yapımından tutunda birçok ürün üretiminde kullanılan ahşap malzemenin hediyelik eşya konusundaki alternatif yaratıcılığı genel bakımdan seçkin tedarik ürünleri de öne çıkartmıştır. Ahşap malzemenin boyanması, belli bir kalıpta çıkarılması ve kalıba uygun el işçiliğinin uygulanış teknikleri özellikle Köyceğiz hediye kapsamında dikkat çekmektedir. 

Seyahatlerde Köyceğiz’den ne alınır sorgulamasına ilişkin olarak Köyceğiz Magnet cevabı vermek öncelikli sonuçtur. Çünkü tüm insanlar gezi döneminin sonunda sevdiklerine hediye götürmek için uygun fiyatlı magnetleri tercih etmektedir. Aynı şekilde Köyceğiz’in neyi meşhur hediyelik sorgusunda yine popülerliğini ispat etmiş olan ürünle ilgili görselliği öne çıkaran eşyalar diyebilmek mümkündür.  Köyceğiz’e özgü hediyelik eşya kapsamında öne çıkan birçok ürün olmasına rağmen Magnet başta olmak üzere yöresel güzellikleri öne çıkaran bardak altlığı, anahtarlık veya açacak şeklindeki hediye çeşitleri de önemli yer edinmiştir. Çoğu bakımdan beğeni toplayan ürünler hediyelik eşya olarak kullanılan ürünleri de öne çıkarmaktadır. 

Sevdikleriniz için unutulmayacak anlamlı ve bir o kadar da kullanışlı hediye çeşitleri ile zamanınızı çok daha mükemmel geçirmeniz mümkündür. özellikle seyahat dönüşlerinde yolunuzu gözleyen insanlara küçük çaplı hediye almış olmanız oldukça sevindirici sonuç sağlayacaktır. Ticari anlamda yüksek kar payı oluşturan ürünlerden özellikle Magnet seçenekleri çok önemli rol oynuyor olup Myros firmasında satışa sunulmaktadır. Köyceğiz hediyelik eşya seçenekleri ahşap malzemenin kullanımı sayesinde el işçiliği sanatının en etkin şekilde öne çıkarılmasını sağlamaktadır. Boyama tekniğine yönelik yapılan tasarımlar her insanın ilgisini de çekmektedir. Ticari alanda reklam yapma konusunda üst düzey rol oynayan hediye seçenekleri uygun fiyatlı olması nedeniyle Myros firmasını da öne çıkarmaktadır. İstediğiniz türdeki Köyceğiz hediyelik eşyalarını Myros firmasından satın almanız mümkün olup toplu siparişlerde toptan Köyceğiz hediyelik eşya şeklinde alım yapmanız mümkün olacaktır. 

Köyceğiz hediyelik eşya satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeyler göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmaması 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması 
 • Köyceğiz hediyeliklerin ana temasında farklı figürler de incelenmesi 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilmiş olan Köyceğiz temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri kullanılan hammaddesiyle özdeşleşmektedir. Magnet ürünler şeklinde öne çıkan Köyceğiz temalı eşyalar genel bakımdan el işçiliğinin ön plana çıktığı dikkat çekici eşyalardır. Buzdolabı magneti olarak kullanılan hediyeliklerde ahşap ürün yapısı ve eşya yapısında kullanılan tüm malzemenin insan sağlığını olumsuz yönde etkilemiyor olması genel olarak baskın özelliğidir. Her yaştan insana hitap edebilen bu ürünler estetik açıdan da özel eşyalar arasında yorumlanmaktadır. Ahşabın kullanım oranını doğrudan değiştiren uygulama seçenekleri çok geniş ürün üretimini de sağlamaktadır. 

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünleri genel bakımdan şık ve anlamlı ürünlerdir. Köyceğiz temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 14,90TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için alabileceğiniz alternatif hediye seçeneği olarak Köyceğiz temalı ürünlere net bir fiyat belirtecek olursak; Köyceğiz temalı Myros ahşap Magnet fiyatının 14,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Üretim esnasında kullanılan bileşenler tasarımın bütünüyle ortaya çıkmasını sağlamakta ve fiyat üzerinde etken bir durum olarak belirlenmektedir. 

Köyceğiz temalı hediyelik eşya çeşitlerinin fiyatını etkileyen diğer parametre ise üretilen eşyanın boyutudur. Boyut büyüdükçe kullanılması gereken tüm malzemelerde de artış olmaktadır. Bunun haricinde el işçiliği ile ortaya çıkarılacak ürünlerde modelleme şeklinin de fiyatı etkilediği görülmektedir. 

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünleri aşağıdaki gibi çeşitlendirilebilir.

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Köyceğiz temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorusuna ilişkin olarak birçok cevap belirtilebilmektedir. Sevdikleriniz için anı oluşturacak hediye seçeneği olarak tercih edilebilmektedir. Toplu davetlerde ve katılım gösterilmesi gereken yerlerde uygun fiyatlı ürün dağılımı yapmak amaçlı kullanılabilir. Dekor verme amaçlı kullanılan Köyceğiz temalı ürünler ticari faaliyetlerinizde reklam yapabilme amaçlı da kullanılabilmektedir. Bu sayede etkin ve kullanışlı hediye alternatifi olarak düşünülebilir. 

Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşya Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Köyceğiz temalı hediyelik eşyalar aşağıda bulunan sıralamadaki gibi hediye olarak alınabilir.

 • Anneler günü için annenize Köyceğiz hediyelik 
 • Babalar günü için babanıza hediye Köyceğiz temalı hediyelik eşya 
 • Kız ve ya erkek kardeşiniz veya kardeşlerinizin doğum günlerinde Köyceğiz hediye
 • Arkadaşlarınızın iş kutlamasında, mezuniyet, doğum günü veya özel günlerinde Köyceğiz hediye 
 • Seyahat ya da tatil dönüşlerinizde kendiniz için anı yaratmak amacı ile Muğla Köyceğiz hediyelik eşya 
 • Köyceğiz temalı tasarımlara ilgi duyan kişilere Köyceğiz temalı hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik Köyceğiz temalı hediyelik eşya
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, komşularınıza veya yakın çevrenize Köyceğiz hediyelik 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara bir anı hediyesi olarak Köyceğiz’e özgü hediyelik eşya 

  Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Köyceğiz temalı hediyelik eşyalar Myros firması tarafından üretilmektedir. çok geniş Pazar hacmine sahip olan firma bünyesinde kadın ve erkek personel sayısı eşit orantıdadır. İnsanların beğenip kullanacağı hediyelik eşya üretimlerinde özgün bakış açısı ve estetiklik ön planda tutulmaktadır. Genel bakımdan birinci kalite malzeme kullanımına özen gösterilmekte olup doğru hammadde kullanımı ile imal edilen ürün yapısı dikkat çekmektedir. 

  El işçiliğinin ön plana çıktığı sanatsal tasarımların tümünde başarı vaat eden çalışmalar dikkat çekerken çalışma birliğini sürdüren uzman kadroya sahip olunduğu da görülmektedir. Seçkin ürün tedarik süreci ise huzurlu çalışma ortamıyla sağlanmış olup müşterilerle buluşturulmaktadır. 

  Köyceğiz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Köyceğiz temalı hediyelik eşya ürünlerine benzeyen diğer hediyelik ürünler aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.