• Tümünü Temizle

Bozburun

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Bozburun Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Bozburun Temalı Myros Teneke Kutu Açacak Magnet 43x80 mm
39,90 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişiler hediyelik eşya alacağında akıllarının karışması gayet normal ve sık karşılaşılan bir durumdur. Çünkü günümüzde hediyenin her çeşidi mevcuttur ve estetik bakış açıları herkese göre değişmektedir. Yazın Marmaris bölgesine gitme şansı yakalayan kişilerin en sık uğradığı noktalardan biri olan Marmaris Bozburun hediyelik eşyalara ilham veren, ülkemizin en güzel yerlerinden biridir. Şehir temalı hediyelik eşyalar arasında en sık resmedilen yerlerden olan Marmaris’in bu güzel bölgesine gidiş ve dönüş esnasında turistler mutlaka hediyelik eşya alımı yapmaktadır. 

Bozburun’da gezilecek yerler ve Marmaris yakınlarını ziyaret eden kişiler burada kendileri ve sevdikleri için özel anılar oluşturabilmek için hediyelik eşya alarak içinde bulundukları anı temsilen bir eşya edinmiş olurlar. Bu eşyalardan olan “Bozburun Temalı UV Baskılı Açacak Magnet” en iyi alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bozburun açacak ve magnetler Marmaris’in önemli tatil bölgelerinden olan Bozburun’a özel olarak üretilerek bölgenin güzelliklerini öne çıkartacak bir tasarıma sahiptir. Tüm malzemeleri birinci sınıf olarak üretilip el işçiliğine önem verilerek kullanıcı dostu ürünler ortaya çıkartılmaktadır. 

Piyasada bulunan tüm ürünlerde olduğu gibi Marmaris Hediyelik Eşya çeşitleri de teknolojik ilerlemeler paralelinde farklı malzemelerden üretilerek daha kaliteli ve çeşitli hale gelmektedir. Önemli bir topluluk organizasyonunda ya da sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz bu ürünler toptan hediyelik eşya şeklinde de satılabilmektedir. Ayrıca Myros firması, bayi girişi yapılarak toplu alımların yapılması halinde ek birçok indirim fırsatı sunmaktadır. 

Her üründe olduğu gibi Bozburun hediyelik eşya alımlarında da istenmeyen durumların oluşmaması için dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktalar aşağıda listelenmiştir.

 • Hediye alınması planlanan kişinin neleri sevdiği düşünülmeli
 • Hediye alınması planlanan kişinin yaş grubuna hitap etmesi  
 • Hediye alınacak ürünün yapımında kullanılan malzemelerin insanların cilt ve diğer sağlığı açısından olumsuz öge barındırmaması
 • Hediye alınacak ürünün fiyat araştırması yapılarak doğru fiyat seçiminin yapılması ama bunu yaparken ürünün kalitesine önem verilmesi
 • Bozburun temalı hediye alınırken temanın üzerinde yer alan figürlerin iyice incelenmesi ve tek bir tasarıma takılı kalmadan tüm tasarımların incelenmesi
 • Uzun süre deformasyona dayanıklı olan materyallerden üretilen hediyelerin tercih edilmesi

Bozburun Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bozburun temalı bir hediyelik eşyanın genel özelliği hem magnet olarak mıknatıslı yüzeylere yapışabilmesi hem de açacak olarak kullanılabilen araçlar olmasıdır. Hem dekorasyon amaçlı süs eşyası hem içecek açmak için araç hem de buzdolabı üzerinde yer alabilecek bir eşya olarak kullanılabilecek Bozburun hediyelik eşya doğru baskı teknikleri ile üretilmiştir. Herkesin göz zevkine hitap eden bu Bozburun Temalı Hediyelik Eşya modelleri boyutu ve kalitesi ile uzun zaman kullanılabilecek şık ürünlerdendir.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bozburun temalı hediyelik eşyalar ortalama olarak 18,90 TL’luk bir fiyata tabiidir. Marmaris seyahati sonrası anı olarak ya da kendiniz, aileniz ve arkadaşlarınız için hediye olarak alabileceğiniz bu ürün UV baskı ile üretilmiş olup 95 mm boy ve 43 mm ene sahiptir. 

Bozburun Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marmaris Bozburun arası seyahatlerde anı olarak alınabilecek ürünlerin fiyatını belirleyen pek çok faktör bulunmaktadır. Ürünün boyutları, kullanılan baskı tekniği, üretim esnasında yapılan el işçiliği ve malzemenin kalitesi bu faktörler arasında yer alır. Fakat buradaki en belirleyici unsur ürünün boyutudur. Çünkü ürünün boyutu arttıkça kullanılacak hammadde, baskı yüzeyi, boya gibi malzemelerin de orantılı olarak daha fazla kullanılması gerekir. Bunlar maliyeti, dolayısıyla fiyatı arttıran unsurlardır.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bozburun temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bozburun temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bozburun Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik Bozburun eşyaları kişilerin kişisel zevklerine ve hediye edilecek kişinin beğenilerine göre Myros firmasından aşağıdaki şekillerde seçilebilir.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Bozburun hediye konusunda bu eşyaların nasıl değerlendirilebileceği de akıllara gelmektedir. “Bozburun temalı UV baskılı açacak magnet” ilk olarak açacak şeklinde kullanılır. Gazoz, soda, meyve suyu gibi ürünlerin daha kolay açılmasını sağlamakla birlikte buzdolabı gibi mutfakta bulunan yüzeylere yapışabilmesiyle bu içeceklerin tüketimi esnasında rahatlıkla ulaşılabilir bir konumda olur. Ayrıca yapıştığı yüzeye, üzerindeki figürler sayesinde renk katan bu ürün şık bir süs eşyası olarak da değerlendirilebilir. Hem kişisel ihtiyaçlar hem hediyelik hem de tanıtım amaçlı kullanılabilecek olan bu ürün Myros’ta Bozburun toptan hediyelik eşya olarak daha az maliyetli şekilde edinilebilir.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Bozburun hediyelik eşya seçenekleri her yaştan ve kesimden insana hitap edebilmekle beraber aşağıdaki listeden hediye edilebilecek kişi örneklerine ulaşılabilir.

 • Babalar ya da anneler gününde hediye Bozburun magnet
 • Kardeşlerinizin özel günlerinde Marmaris Bozburun hatırası
 • Doğum günü ve terfi kutlamalarında Bozburun hediyelik eşya
 • Marmaris seyahati sonrası kendinize ya da sevdiklerinize anı olarak Marmaris hediyelik eşya
 • Düğün, nişan ve diğer toplu kutlamalarda Bozburun toptan hediyelik eşya

Bozburun Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Bozburun temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bozburun temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Bozburun temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Bozburun temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Bozburun Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Bozburun temalı hediyelik eşyalar Marmaris’in güzide bölgelerinden olan Bozburun’u tema edinen Myros ürünleridir. Geniş bir piyasa payına sahip olan bu firma ürünlerini tamamen insan sağlığı ve mutluluğunu düşünerek hazırlamaktadır. Üretimden tasarıma, tedarikten kullanıcı eline ulaşana kadar her süreci adım adım ilerleten firma klasik eşyalara yeni bakış açıları getirmektedir. Modernize temaları yöresel kültürle harmanlamasıyla adını duyuran firma baskı tekniklerini de ustaca kullanmaktadır. El işçiliği ve ince tasarımlarıyla da adını akıllara kazıyan Myros, online satışlarda akıllara takılan tüm soruları kısa süre içerisinde cevaplamaktadır. Ayrıca toptan satın alımlar için bayi üyeliği yapmanız yeterlidir. Bu tarz toplu alımlarda yüksek oranlarda indirimler mümkün olmaktadır. 

Bozburun Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Avrupa’nın seçkin hediyelik eşya üreticileri arasındaki yerini her zaman koruyan Myros’un Bozburun temalı hediyelik eşyalarını beğendiyseniz aşağıdaki diğer hediyelere de göz atabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.