• Tümünü Temizle

Güney Doğu Anadolu

için 43 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
128,00 TL
(0)
+ 1
Myros - Göbeklitepe Dijital Baskılı Kanvas Plaj Çantası
318,00 TL
(0)
+ 1
Myros - Göbeklitepe Dijital Baskılı Ham Bez Sırt Çantası 33x43 cm
207,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Şanlıurfa Temalı Myros Metal Üçlü Kalp Anahtarlık 40x85 mm
82,90 TL
(0)
42,90 TL
(0)
31,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Şanlıurfa Temalı Myros Yuvarlak Magnet 67 mm
31,90 TL
(0)
31,90 TL
(0)
78,90 TL
(0)
26,90 TL
(0)
26,90 TL
(0)
73,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Şanlıurfa Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
140,00 TL
(0)
için 43 ürün görüntüleniyor.

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Güney Doğu Anadolu bölgesinde de kendine hayran bırakan birçok doğal ve beşerî güzellikler yer almaktadır. Sadece Türk insanının değil, yurtdışından da çok sayıda meraklısı olan bu tarihi güzellikler ilgi görmeye devam etmektedir. Gaziantep’ten Şırnak’a, Adıyaman’dan Mardin’e uzanan bu coğrafyadan anılar saklamak çoğumuz için oldukça değerlidir. Şanlıurfa’nın Göbeklitepe’si, Mardin’in Nusaybin ilçesi ve Adıyaman’ın Nemrut Dağı en çok rağbet görülen yerlerdendir. 

Toptan olarak da satın alabileceğiniz bu Güney Doğu Anadolu hediyelik eşyaların de fiyatları her zaman tartışma konusu olmuştur. Çoğu zaman insanlar almak isteseler bile sırf fahiş fiyatlardan dolayı bir adım geri çekilmektedirler. Turistik bölgelerinde hemen hemen hepsinde bu sorun ne yazık ki günümüzde de devam etmektedir. Normal şartlar altında hem kalite hem de ürün incelendiğinde oldukça makul fiyatlı olan bir ürün, bulunduğu ve satışa çıkarıldığı yer yüzünden fazlalık gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra işletmeniz, restorantınız ve hediyelik eşya dükkanınız için güney doğu anadolu illerine ve bölgesine özel tasarlanan hediyelik eşyaları normalden daha uygun fiyata toptan satın alarak alabilirsiniz.

Anı toplamayı seven insanlar da bu bölgeleri ziyaret ettikleri zaman buralardan bir parça saklamayı isteyecektir. Belki de bir yakınına hediye etmek onları mutlu edecektir. Birtakım hediyeler almadan önce ise dikkat edilmesi gereken bazı hususlar yer almaktadır. Bunlar;

 •  Alacağınız hediyesinin kalite düzeyi yüksek olan malzemelerden üretilmiş olması
 • Kullanılan bu materyallerin hiçbir şekilde sağlığınızı tehdit eden maddeleri içermemesi
 • Ürünün belirlenmiş olan boyutlarının beklentileri karşılayabilecek düzeyde olması
 • Ürünün tedarikçisinin güvenilir bir firma olması
 • Ürün için biçilen fiyatın kalite standartlarında makul olması
 • Ürünün belirtilen tam ölçülerde gönderilmesi

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Tatil için Güney Doğu Anadolu turu yapmayı tercih ettiniz ve buradaki güzelliklerden çok etkilendiniz. Elbette ki bu güzel anıları yanınızda hediyelik olarak götürmek isteyeceksiniz. Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya modelleri ise oldukça çeşitlilik göstermektedir. Magnetlerden tablolara, cüzdanlardan çantalara kadar çeşitli ürün skalası bulunmaktadır. Kişiselleştirme imkânı da bulunan bu ürünler son derece kalitelidir. Magnetler ahşap malzemeden üretilmektedir. Enleri 150 mm, boyları 30 mm, yüksekliği de 5 mm iken ağırlıkları ise sadece 16 gramdır. Son derece şık bir görüntüye sahip olan bu şehir temalı magnetler, şehirlerin önemli yerlerini göstermektedir. Hediye olarak bir yakınınıza almak istediğinizde onları küçük bir not ile de mutlu edebilirsiniz. Magnetlerin yanı sıra son derece göz kamaştırıcı olan beyaz gümüş kaplama tablolarımız da bulunmaktadır. Boyutları ise 78x125 mm’dir. Yine şehir temalı cüzdanların boyutları 113x80x8 mm iken dijital baskılı kanvas cüzdanın boyutları 20x27.5 cm’dir. Dijital baskılı plaj çantasının ölçüleri 35x40 şeklidedir. Ham bez sırt çantasının ölçüleri ise 33x43 cm’dir.

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Seçeceğiniz ürüne bağlı olarak da ürünlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Güney Doğu Anadolu bölgesi tanıtılan bu hediyelik magnetler ortalama olarak 20 TL’dir. Bazı cüzdan türlerimiz 30,90 TL iken bazısı 84,90 TL ye kadar çıkmaktadır. Bakanı bir daha baktıran tablolarımızın fiyatı ise 795 TL’dir. Bez sırt çantasının fiyatı yaklaşık olarak 91 TL iken, dijital baskılı plaj çantasının fiyatı 195 TL’dir. 

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her türlü üründe olduğu gibi Güney Doğu Anadolu temalı hediyelik eşya çeşitlerinin de fiyatını etkileyen pek çok etmen bir arada bulunur. Bu etmenlerden ilki malzemenin ne olduğudur. Bazı malzemelerin ham maddesi pahalıyken bazıları çok ucuza bulunabilmektedir. Ayrıca malzemenin işlenebilirlik durumu da maliyet üzerinde belirleyici olduğu için zor işlenen malzemelerden üretilen ürünler nispeten daha pahalı olarak satışa sunulabilmektedir. Bir diğer fiyat konusunda söz sahibi olan durumsa ürünün boyutlarıdır. Ürün ne kadar büyükse o kadar malzeme kullanımı gerçekleşir ve bu da zaten ürünün üretim sürecindeki masrafları etkiler. 

Myros gibi köklü firmalar size ve sevdiklerinize değer verir. Bu sebeple üretim maliyetleri dışında alan kendi kar oranını yüksek tutmaz, müşteri dostu bir yaklaşımı benimser. Myros için en belirleyici etmen müşteri memnuniyetidir. Bu firma üzerinden toplu organizasyonlarınız için toptan hediyelik eşya alımı yapacaksanız büyük indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken siteden bayi üyeliği yapıp giriş yapmak ardından toptan siparişlerinizi vermektir.

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Güney doğu anadolu temalı hediyelik Eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Güney doğu anadolu temalı hediyelik Eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Güneydoğu Anadolu bölgesi için özel üretilmiş olan Güneydoğu Anadolu hediye eşyalar aşağıda listelenmektedir:

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Güneydoğu Anadolu teması ile üretilen ve aklına “Güneydoğu Anadolu’dan hediyelik nasıl alınır?” sorusuyla gelen kişiler için hem işlevsellik hem şıklığı ile öne çıkan pek çok öneri sunulabilir. Örneğin magnetleri hem anı olarak saklayabilirken hem de sevdikleriniz için birer hediyelik eşya olarak da satın alabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden elde edilen çanta ve cüzdanları da günlük hayatınızda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir? 

Güney Doğu Anadolu hatırası olması adına yakınlarınıza ya da sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Örneğin;

 • Uzaktaki bir sevdiğinize
 • En kıymetlilerimiz olan anne ve babalarınıza
 • Bu yöreye ilgi duyan yakın arkadaşlarınıza
 • Anılar biriktirmeyi seven eşinize
 • Koleksiyon yapmayı seven dostlarınıza
 • Gittiğiniz yerde tanıştığınız insanlara
 • Yolda size eşlik eden sevdiklerinize
 • Seyahatiniz sırasında sizi bekleyen dostunuza bu hediyelerden verebilirsiniz.

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar  için Toptan Satış Mevcut mu?

Güney doğu anadolu temalı hediyelik Eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Güney doğu anadolu temalı hediyelik Eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 265 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

Güney doğu anadolu temalı hediyelik Eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar ın Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Güney doğu anadolu temalı hediyelik Eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Son derece kaliteli malzemelerle kaliteli ürünler ortaya çıkaran Myros kendi adını globale taşımayı başarmış olan sayılı hediye üretici firmalardandır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma, aynı zamanda müşterilerinin sağlığını da düşünmektedir. Bu yüzden sağlığımız için zararlı olabilecek hiçbir maddeyi ürünlerinde asla kullanmamaktadır. Toptan Güney Doğu Anadolu hediyelik eşya sektöründe ilerlemeler kaydeden firma, oldukça makul fiyatlarda satış yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ile de dikkatleri üzerine çeken Myros firması, bu ürünlerde kişiselleştirebilme imkânı da sunmaktadır. Sevdiklerinize küçük notlar bırakabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Myros kalitesindeki ürünler uzun süre kullanılabilmesi adına özel işlemlerden geçmekte, deformasyon koruması yapılmaktadır. Bu durum da ürünleri bir hayli uzun ömürlü kılmaktadır. 

Güney Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik Güney Doğu Anadolu eşyalarının yanı sıra başka temalarda da eşsiz ve kaliteli hediyelik eşya çeşitleri yer almaktadır. Güney Doğu Anadolu temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.