myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Şanlıurfa

için 15 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Cüzdan C1108
54,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Metal Açacaklı Anahtarlık 35x120 mm
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
34,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Yuvarlak Magnet 67 mm
34,50 TL
(0)
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Uv Fi̇l Şeki̇lli̇ Magnet 86*62 Mm
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
150,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
90,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Metal Üçlü Kalp Anahtarlık 40x85 mm
90,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Metal Üçlü Mix Anahtarlık 40x90 mm
96,50 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
80,00 TL
(0)
195,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Şanlıurfa Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
70,00 TL
(0)
için 15 ürün görüntüleniyor.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Etnik mimarisi, kiliseden dönüştürülen camileri, mağaraları, gölleri ve daha nicesi ile bütünleşen şehirde, gezilecek ve deneyim yaşanacak pek çok yer bulunur. Geçmişten günümüze Peygamberler Şehri olarak bilinen Şanlıurfa içinde keşfedilecek her şeyin yüzyıllar öncesine ait olması, adeta masallardan çıkma bir hava vermektedir. Çeşitli medeniyetlerden ve dinlerden kalan izlerin günümüzde hala etkilerinin devam etmesi, şehre özel anlam katmaktadır.

Güneydoğu bölgesinin temel tarihi ve turistik yerlerin başında gelen en ünlü ili Şanlıurfa eski bir yerleşim yeridir. Her yıl hem Türkiye’den hem de dünyadan çok sayıda turist ağırlayan şehir, yöresel ürünleri ve hediyelik eşyaları ile ünlenmiştir. Adeta açık hava müzesi varlığını sürdüren Şanlıurfa, efsaneleri ile nam salmıştır. Güneydoğu Anadolu’nun bir parçası olan şehrin her noktası farklı özellikler ve güzellikler ile bezenmiştir. Gezilecek, deneyimleyecek pek çok şey bulunurken aynı zamanda otantik ve değerli hediyelik eşyalar noktasında da sıradışı ürünler bulunur. Farklı yaşam stillerine ve yaş kitlesine uygun Şanlıurfa hediyelik eşya tarihi, klasik, bohem ve modern tarzlarına sahiptir. Bu noktada pek çok ürün el emeği ile üretilen, özel tasarıma sahiptir. Genellikle dekoratif, kişisel ve anlamlı yapıda olan Urfa hediyelik eşyalar, kullanışlı ve değerli ürünlerdir. Turistik gezi ya da iş seyahati esnasında Şanlıurfa hediyelik eşya mağazaları içinde vakit kaybetmek yerine online alışveriş seçeneği değerlendirilebilir. 

Geziye değer katmak ve dönüşte sevdiklerini mutlu etmek isteyen bireylerin gündemi şanlıurfa hediyelik eşya ne alabilirim sorusu olmaktadır. Şanlıurfa hatırası olarak tercih edilecek oyma çini, bez çanta, duvar saatleri, tablolar, eşarplar, anahtarlıklar, cüzdan, kupa, gümüş işlemeli aksesuarlar, bardak seti, nazar boncukları, yerel ipekler ve süs eşyaları en iyi seçenekler arasında yer alır. Bu tip hediyelik eşyalar şehrin klasik imgelerinden ve geçmiş medeniyetlerinden ilham alınarak tasarlandığı için oldukça değerli ve özel detaylara sahiptir. Üstün kalitesi ve özel tasarımı ile benzersiz olan hediyelikler bireysel kullanıma da uygunluk sağlar. Ticari hayatta varlığını sürdürmek isteyen bayilikler, hediyelik eşya toptancısı Myros tarafından geliştirilen toptan satış seçeneğini değerlendirebilirler. 

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünün kalitesine dikkat edilmelidir. Ürünlerin kalitesi, sağlamlığı, dayanıklılığı ve dayanıklı bir materyalden üretilmiş olması hem bireysel kullanım hem de hediyelik olarak değerlendirmek için önemlidir.
 • Hediyelik eşyaların daha kaliteli görünmesi için, güzel, detaylı ve düzgün bir işçilik ile üretilmiş olmasına önem verilmelidir.
 • Şanlıurfa'ya özel tasarımlar seçilmelidir. Hediyelik eşya satın alırken, Şanlıurfa'ya özel tasarımları tercih etmek, alıcıya özel bir hediye vermek anlamına gelir. Bu noktada hediye alınacak kişinin kişisel zevki, beğenisi ve kullanacağı yer bilinmelidir.
 • Fiyat/performans oranına göre alışveriş yapılmalıdır.
 • Hediyelik eşyaların tasarımı kişisel olmalıdır. Hediyelik eşyaların Şanlıurfa’nın kültürel özelliklerini yansıtan, çekici ve özgün tasarımlara sahip olması hedeflenmelidir.
 • İşlevsel hediyelik eşyalar daha çok tercih edilir. Gündelik yaşamda pratik ve kolay kullanıma sahip eşyalar, hediye alınacak kişiye değer katar.
 • Bayilikler çoklu alışveriş, uygun fiyat garantisi altında toptan şanlıurfa hediyelik eşya alışverişini gerçekleştirebilirler.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyalarının Özellikleri Nedir?

Şanlıurfa’da hediyelik eşyalar, özellikle turistler tarafından çok popüler olan özel ve özgün hediyeliklerdir. Şanlıurfa, Türkiye’nin en eski ve en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Bu nedenle, Şanlıurfa’nın hediyelik eşyaları, geleneksel güzellik ve kültürleri temsil eder. Kültürün, tarihin ve doğal güzelliklerin ön plana çıktığı, özel kumaş ve materyallerden üretilen, el işi hediyelik eşyalardır. Üstün kaliteye sahip ürünler, eski ve modern tasarımların harmanlanması ile üretilir. Genel olarak özel yaşam alanlarında, çalışma sahalarında, kişisel kullanımda ve ticari satışlarda değerlendirilebilir. Uzun ömürlü, dayanıklı, pratik kullanıma sahip ve özel tasarımda üretilmeleri; Şanlıurfa hediyelik eşyaların en temel ve naçizane özelliklerindendir. 

Şanlıurfa şehir hediyesi ürünlerinin malzeme yapısı, boyutları, tasarımları ve fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Bolu hediyelik eşya modellerinin ortalama ebatları en 40 mm - 500 mm, boy 40 mm - 700 mm, yükseklik 3 mm - 20 mm ve ağırlık 5 gr - 2000 gr arasında olmaktadır.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyat Aralığı Nedir?

Geniş ürün yelpazesine sahip urfa hediyelik eşya fiyatları hammadde tercihine, malzeme kalitesine, boyutlarına ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Bu bağlamda özel kategoriye sahip olan Şanlıurfa hediyelik eşyalarının ortalama fiyatları 45 TL civarındadır.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şanlıurfa şehir temalı hediye ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesi birçok faktöre bağlı olacaktır. Bu faktörler ürünlerin kalitesine, yapım malzemesine, tasarımına, baskısına, piyasa koşullarına ve özel işçiliğine göre belirlenir. Ürünlerin fiyatı, üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaşma aşamasına kadar olan süreci kapsar. Tüm hediyelik eşyalar özel tasarım sınıfında değerlendirilir ve kişiye özel tasarım sürecini de içine alır. Ayrıca, toptan şanlıurfa temalı hediyelik eşyalar bayilikler için tasarlanan özel sistemdir. Myros, firma güvencesi altında çoklu alışveriş, uygun fiyat garantisi altında ticari yaşama destek olur.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Şanlıurfa temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şanlıurfa temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyaları Nelerdir?

Şanlıurfa temalı hediyelik eşyalar aşağıda verilmiştir;

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyaları Nasıl Kullanılır?

Şanlıurfa hediyelik eşya koleksiyonu içinde çok fazla seçenek bulunur. Şanlıurfa temalı hediyelik eşyalar, şehrin kültürüne, tarihine ve yöresel zenginliklerine önem veren, özgün ve değerli tasarımlardan oluşmaktadır. Şanlıurfa yöresine ait kültürün kalıcı bir biçimde anımsatılması için üretilen bu ürünler, dekoratif olarak kullanıma uygunluk sağlar. Salonlarda, yemek alanlarında, yatak odalarında, bahçede, balkonda, yazlıkta ve daha nice yerde; her ambiyansa uygun ürünler bulmak mümkündür. Kişisel olarak değerlendirmek isteyen bireyler gündelik koşturma sırasında çantada taşınabilir ya da ofiste masa üzerinde değerlendirilebilir. Özel günlerde, özel kişilere hediyelik eşya olarak alınabilen şehre özel hediye ürünlerinin kullanımı kolay ve pratiktir. 

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyaları Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Şanlıurfa temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Aile üyelerine,
 • Seyahat dönüşü sevgiliye / eşe, 
 • Çocuklara,
 • İş arkadaşlarına, 
 • Yeni evlenecek bireylere, 
 • Yurtdışında yaşayan yakın çevreye,
 • El yapımı eşyalara önem verenlere, 
 • Güneydoğu Anadolu yöresinin kültürüne değer verenlere,
 • Özel gün hediyesi olarak firmaların çalışanlarına,
 • Firmaların müşteri olma potansiyeline sahip bireylere

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Şanlıurfa temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Şanlıurfa temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 15 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Şanlıurfa temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Şanlıurfa temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı hediyelik eşya üreticisi Myros, öncelikle Şanlıurfa şehrinin ve halkın kültürü, sanatı ve tarihine doğru bir tema belirlemektedir. Bu tema, üretim sürecinde Myros tarafından belirlenen Şanlıurfa'nın ünlü simgelerinden, kültürel objelerden, yöresel sanat objelerinden ve eski medeniyetlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Şanlıurfa temalı hediyelik eşyaların üretiminde Myros, ürünlerin üstün kalitede olmasını sağlamak için titizlikle seçtiği malzemelerden ve özel olarak tasarlanan baskı tekniklerinden yararlanarak, el işçiliği ile üretim yapmaktadır. Firma hediyelik eşyaların kalitesini ve çekiciliğini artırmak için her ürüne özel detaylar eklemektedir.

Şanlıurfa Temalı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Şanlıurfa temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda verilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.