myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Şırnak

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
27,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şırnak ülkemizin Güney Doğu Anadolu bölgesinde bulunan, pek çok kişinin memleketi olan ve yine pek çok kişinin askerlik görevini tamamladığı bir bölgedir. Bu bölgeye herhangi bir sebepten gidip geri gelecek olan kişilerin aklına “Şırnak’tan hediyelik ne alınır” sorusunun gelmesi oldukça normaldir. Yemekleri meşhur bu yerden sadece yemek değil, uzun yıllar saklanabilecek somut bir hediye almak isterseniz alabileceğiniz birçok hediye seçeneği ile karşılaşacaksınız. Medeniyetlerin beşiğine yakın bir bölgede bulunan Şırnak’ta yerleşim oldukça eski zamanlara dayanır. Bu nedenle gezilecek yerler bir hayli fazladır. Önemli gezi merkezleri çevresinde şehrin büyülü hissiyatına kapılıp bir anı götürmek istediğinizde ise maalesef sizi fahiş derecede yüksek fiyatlar ve kalitesiz ürünler karşılayacaktır. Bu nedenle bunu daha önceden düşünmeli, hediyenizi almak için başka alternatif yollara başvurmalısınız. Aksi taktirde yüksek fiyatlar ve düşük kaliteli ürünler ile aldığınız hediye uzun süre dayanmayacak ve zarara uğrayacaksınız.

Her türlü hediyelikte olduğu gibi Şırnak hediyelik eşyaları değerlendirirken de dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. Buradaki önemli noktalar aşağıda listelenmiştir.

 • Ürünün deformasyona karşı dayanıklı olması
 • Fiyat ve kalite uyumunun iyi olması
 • Alacağınız kişinin yaşına, cinsiyetine ve isteklerine uygun olması 
 • Vermek istediğiniz mesajla hediyenin uygun olması
 • Toptan alacağınız durumlarda indirim fırsatlarını takip etmeniz 
 • Alacağınız hediyenin malzemesinde sağlığa zararlı şeylerin bulunmaması 
 • Hediyenin, hediye edilecek kişinin göz zevkine hitap etmesi 

Yukarıda yer alan maddelere dikkat edildiğinde ve uygun yerlerden alındığında Şırnak hediyelik eşya konusunda sorun yaşamazsınız.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya modelleri çok çeşitli biçim, renk, desen ve şekillerde karşımıza çıkabilir. Tabak, hat yazıları, kupalar, magnetler ve anahtarlıklar gibi çeşitli ürünler şeklinde piyasada olan Şırnak hediyelik eşya çeşitleri arasından sevdiklerinizin göz zevkine en uyumlu olanını seçebilme şansınız vardır. Şırnak temalı hediyelik eşyaların en önemli ortak özelliği hemen hemen hepsinin işlevsellikten çok şık olma özelliği göstermesidir. Dekorasyona önem veren ve Şırnak ile ilişkisi olan her kişi için bu hediyelerden yararlanabilir ya da aynı şekilde sizin Şırnak ile bir bağlantınız var ve şıklığa önem veriyorsanız bu hediyeliklerden kendiniz için birer tane edinebilirsiniz.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Birbirinden güzel Şırnak temalı hediyelik eşya ürünleri için fiyatlar üründen ürüne değişim göstermektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse hediyelik Şırnak eşyaların 20 TL olduğu söylenebilir. Tam bir değer vermek gerekirse Şırnak Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet 19,90 TL olarak satışa sunulmaktadır. Eğer toptan hediyelik eşya almayı düşünürseniz büyük indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her üründe olduğu gibi Şırnak hediyelik eşya modellerinin de fiyatı üzerinde etkili olan pek çok unsur vardır. Bunlardan ilki malzemenin ne olduğudur. Maliyetli malzemelerden yapılan ya da işlenmesi zor ham maddeler ile üretilen hediyelik eşyaların fiyatı da daha fazla olacaktır. Diğer bir etmense ne kadar malzeme kullanıldığıdır. Ürünün boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme ve işlenecek alan artar. Bu da maliyeti doğrudan, fiyatı dolaylı olarak etkilemektedir. Bunun dışında el işçiliği gerektiren ürünler çoğu zaman daha pahalı fakat daha şık olmaktadır. Buradaki pahalılık ise tamamen makine kullanmadan daha zor bir üretim sürecinden geçilmesi ile ilgilidir. 

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Şırnak temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şırnak temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Myros firması üzerinden alabileceğiniz Şırnak’ın neyi meşhur hediyelik sorusuna yanıt bulabileceğiniz bazı hediyeler aşağıda listelenmiştir. Daha fazlası için Myros’un kendi sitesini inceleyebilirsiniz.

 • Şırnak Temalı Yazılı Ahşap Magnet
 • Şırnak Temalı Açacak
 • Şırnak Temalı Anahtarlık
 • Şırnak Temalı Küllük

Şırnak Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Almayı düşündüğünüz hediyelikler arasından olan Şırnak magnet dekoratif yönüyle öne çıkan bir üründür. Bu hediye sevdikleriniz tarafından buz dolaplarına asılarak kullanılabilir, böylece her bakışta akıllara siz gelirsiniz. Şırnak’ta bulunan ya da memleketi Şırnak olup oraya sık sık gidemeyen arkadaşlarınızın hasretini anladığınızın bir göstergesi olarak da Şırnak temalı magnetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca düğün, nişan, kına, kutlama ve doğum günü gibi toplu organizasyonlar ile dükkân açılışı gibi ticari reklam gerektiren faaliyetlerde toptan hediyelik Şırnak seçeneklerinden yararlanarak akıllardaki kalıcılığınızı arttırıp yaptığınız organizasyonun unutulmamasına ve açtığınız hizmetin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin Şırnak’ta bir dükkân açtığınızda ya da Şırnak ilinin yöresel yemeklerini yapan bir yer açtığınızda bu magnetleri dağıtarak küçük bir jest yapabilir ve müşterileriniz şık bulduğu için magnetleri dolaplarına astığında, hizmetiniz ile ilgili bir ihtiyaçları olduğunda akıllara gelen ilk isim olarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Aşağıda Şırnak temalı hediyelik eşyaları alabileceğiniz bazı durumlar verilmiştir. Bu durumlar dışında da Şırnak temalı hediyeleri alabileceğiniz pek çok durum mevcuttur.

 • Memleketini özleyen Şırnak’lı bir arkadaşınıza 
 • Şırnak ziyaretiniz sırasında sizi bekleyen anne ya da babanıza
 • Sizinle birlikte buraya giden arkadaşınıza 
 • Şırnak’ta tanıştığınız bir arkadaşınıza 
 • Şırnak’ta yapılacak bir organizasyon için jest yapmak istediğinizde Şırnak hediyelik eşya çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Şırnak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Şırnak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Şırnak temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Şırnak temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, Avrupa’da en iyi hediyelikçiler arasında ilk sıralarda yer almayı başarmış bir firmadır. 80’i aşkın ülkeye hediye gönderen firma tüm ürünleri için kullandığı malzemeleri son derece dikkatli seçer. Üretim sürecini de oldukça titiz yürüten firma, üretim süresince hiçbir zararlı malzemeyi ürünle buluşturmaz. Böylece sevdiklerinize güvenle verebileceğiniz, kaliteli, sorunsuz, deformasyona dayanıklı, şık hediyelere sahip olursunuz. Olası bir soruna karşı her türlü müşteri desteğini sağlayan firma hem dünyada hem Türkiye’de en çok tercih edilen hediyelik eşya adresleri arasındadır. Ayrıca toplu alımlarda çok bük indirimler sunar. Böylece zaten oldukça hesaplı olan ürünleri çok daha ucuza alıp, hediyeleri verirken hedeflediğiniz amaçlara kolayca ulaşabilirsiniz. 

Şırnak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Şırnak temalı hediyelik eşya seçeneklerini sevdiyseniz aşağıda yer alan diğer hediyeliklere de göz atabilir, Myros’un sitesinden daha fazla seçeneğe erişim sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.