myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Diyarbakır

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Diyarbakır Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
34,50 TL
(0)
45,50 TL
(0)
34,50 TL
(0)
34,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Türkiye’nin güzide illerinden Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu bölgesinin orta kısmında, Mezopotamya’nın kuzeyinde bulunmaktadır. Doğu ve batıyı birleştiren konumu ile tarihin her anında önemli bir yerleşim yeri olan Diyarbakır, bu özelliği ile birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmıştır. 

Diyarbakır hediyelik eşya ürünleri, tarihi içinde barındıran yapısı ile oldukça ilgi çekiyor. Hem kullanışlı olmaları hem dekoratif yapıları hem de tarihten bir anı sunmaları ile tercih ediliyor. 

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken alınacak ürünün özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. Hayatın her anında kullanılabilecek Diyarbakır’a özgü hediyelik eşyalar kişisel kullanım için oldukça uygunken, işyerlerinde kullanmak için de toptan şekilde alınabiliyor. Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünleri işlevsel ve tarihsel yapısı ile çok geniş kitlelere hitap ediyor. 

Diyarbakır hediyelik ürünler hem tek tek hem de toptan alım için oldukça uygun fırsatlar sunuyor. Özellikle işyerlerinize toptan alım yapmanız ekonomik açıdan da oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Toptan alıma özel yapılmış indirimler ile dünyada onlarca farklı çeşidi bulunan Diyarbakır hatırası hediyelik ürünlere ulaşmak Myros sayesinde oldukça kolay oluyor.

Diyarbakır temalı hediyelik ürünler alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir; 

 • Alınacak hediyenin kullanılacağı ortama uygun olması, bir bütünlük oluşturması gerekir.
 • Hediye alınacak ürünlerin adedi mutlaka önceden belirlenmelidir. Bu sayede toptan alım ile fiyat avantajı yakalanır.
 • Hediye alınacak kişilerin veya işyerlerinin ihtiyacı mutlaka gözden geçirilmelidir.
 • Kişisel zevkler ve tercihler göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye edilecek günün anlam ve önemine göre de seçim yapılmalıdır.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerinin farklı farklı özellikleri mevcuttur. Özellikle Dİyarbakır’ın neyi meşhur sorusuna hediyelik olarak sorusuna tam anlamıyla cevap vermektedir. Diyarbakır Temalı Ahşap Magnet, ahşap malzeme üzerine lazer kesim ile Diyarbakır’ın eşsiz güzelliklerinin işlendiği benzersiz bir Diyarbakır hatırası hediyelik ürün olarak ön plana çıkmaktadır. 150x30mm boyutlarında olan bu hediyelik oldukça fazla ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra Diyarbakır temalı açacak, Diyarbakır temalı anahtarlık, Diyarbakır temalı metal tepsi, Diyarbakır temalı çay takımı gibi ürünlerde Diyarbakır’ın hediyelik eşyaları arasında yer almaktadır. 

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları ortalama olarak 11,25 lira civarındadır. Diyarbakır temalı ahşap magnet fiyatı 11,25 liradır. 

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Diyarbakır temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken kullanılan materyal, kesim ve baskı tekniği oldukça önemli olmaktadır. Ahşap, metal ve plastik gibi materyallerin farklı olması fiyatında değişmesine neden olmaktadır. Lazer kesim tekniği kullanılan ahşap ürünlerde de fiyat doğrudan değişmektedir. Tüm bu etkenler bir arada düşünülerek fiyat-performans açısından en uygun fiyat Diyarbakır’dan alınacak hediyelik ürünlerin fiyatını belirlemektedir. Bu sayede ideal ürün fiyatına ulaşılmaktadır.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Diyarbakır Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Diyarbakır  temalı hediyelik çeşitleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

 • Diyarbakir Temali Ahsap Magnet
 • Diyarbakır Temalı Açacak
 • Diyarbakır Temalı Anahtarlık
 • Diyarbakır Temalı Metal Tepsi
 • Diyarbakır Temalı Çay Takım

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Diyarbakır temalı hediyelik eşyaların farklı çeşitleri ile kullanım alanları değişiklik gösteriyor. Ürün çeşidi ve özellikleri kullanım alanını doğrudan etkiliyor. İşin içine kişisel zevklerde girince bu değişkenlik daha da artıyor. Diyarbakır temalı ahşap magnet, tüm dolaplarınızda rahatça kullanabileceğiniz bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca ahşap olması ile eşsiz bir estetik görüntü de ortaya koyuyor. Diyarbakır temalı açacak, içeceklerinizi rahatça açmanızı sağlıyor. Diyarbakır temalı anahtarlık, anahtarlarınızı güvenle taşımanızı sağlıyor. Diyarbakır temalı metal tepsi, evlerinizde ve işyerlerinizde içecek ve yiyecek servislerinde kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Diyarbakır temalı çay takımı ise otantik görüntüsü ile çay keyiflerinizi daha da artırmanızı sağlıyor. Diyarbakır temalı metal tepsi ile beraber takım olarak da kullanılabiliyor.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Diyarbakır temalı hediyelik eşyalar hediyelik olarak aşağıdaki kişilere alınabilir;

 • Eşe,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşa,
 • İşyerinize,
 • Ev hediyesi olarak,
 • Doğum günü hediyesi olarak,
 • Diyarbakır’lı arkadaşa hediye olarak,
 • Diyarbakır aşığı ama oraya hiç gitmemiş tanıdığa,
 • Aileye,
 • Akrabalara.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Diyarbakır temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Diyarbakır Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Diyarbakır temalı hediyelik eşya modelleri çok çeşitli olması ile farklı üretim teknikleri kullanılarak üretiliyor. Bazı modellerde lazer kesim tekniği kullanılırken bazılarında dijital baskı gibi teknikler kullanılmaktadır. Bazı modellerde ise tüm teknikler bir arada kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra materyal seçimi de modelin kullanım alanına ve tasarımına göre özel olarak belirlenmektedir. Ayrıca kişiye özel tasarımlarda yapılarak her türlü zevke ve ihtiyaca uygun Diyarbakır hatırası hediyelik ürünler üretilmektedir. Bu sayede geniş kitlelere hitap etmek mümkün olmaktadır.

Diyarbakır Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Diyarbakır temalı ürünlere benzer hediyelik eşyaların listesi aşağıdaki şekildedir;


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.