myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Nusaybin

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
27,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mardin Nusaybin bölgesi Türkiye içerisinde nadide güzelliğe sahip alanlardan biridir. Bu nedenle turistik gezi yapan kişiler buraya özgü Nusaybin hediyelik eşya alımı yapabilirler. Bunun haricinde internet üzerinden alım işlemi de gerçekleştirilebilir. Toptan Nusaybin hediyelik eşya seçenekleri de internette bulunur. Bireyler e ticaret için veya komisyon koyarak satış işlemi yapmak için toptan alışveriş yapabilirler.

Nusaybin gezilecek yerler bakımından zengin bölgelerden biri olduğu için çeşitli turistik alanlar ve hediyelik ürünler bulunur. Güneydoğu Anadolu Bölgesi kültür yumağı olduğu için çeşitli yerleri içinde barındırır. Mardin içerisinde yer alan Mardin evleri estetik ve değişik kerpiç ev görünümü ile muazzam bir görünüşe sahiptir. Güney Doğu Anadolu Bölgesini yakından yaşamak isteyen kişiler çeşitli hediyelik eşyalar alarak bu durumu gerçekleştirir.

Nusaybin temalı hediyelik eşyalar alırken dikkat edilmesi gerekenler:

 • Hediye alacağını kişilerin beğenileri gözetilmelidir
 • Hediyenin materyaline dikkat edilmelidir
 • İşletmenizde satmak için satın alacaksanız müşterilerinizin taleplerine uygun ürünler tercih etmelisiniz.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Nusaybin temalı hediyelik eşya modelleri alınırken ürün özelliklerine dikkat etmek gerekir. Ürün seçimi yapılırken alınacak kişinin cinsiyetine göre değişik seçimler yapılabilir. Bu tarz ürünler seçilirken Mardin Nusaybin bölgesini yansıtacak şekilde hediyelik ürünler seçilir. Alınacak ürünlerin kişisel olmasına ve hangi cinsiyete alınacağına göre seçim yapılır. Eğer satış veya ticaret amaçlı ürün alınıyor ise toptan ve uygun firmalardan alım yapılır. Ancak kişisel ve özel hediye ürünleri alınıyor ise isim yazdırma aşamaları alınan yere iletilmelidir. İstenilen motifler ve el işçilikleri belirtilerek ürün alışverişi tamamlanır. Ürün alışverişi yapılan kurumlar güvenilir ve tecrübeli firmalar içerisinden seçilmelidir. Ayrıca alınacak ürünün rengi ve ağırlık durumları da baştan sorularak kontrol edilmelidir.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Güneydoğu Anadolu hediyelik ürünleri fiyat konusunda değişiklik gösterir. Ürünler öncelikle satış yapan firmanın seçeneklerine göre farklı halde bulunur. Bununla birlikte el işçiliği fazla olan ürünlerin genelde fiyatları daha yüksek okulun fabrikasyon ürünleri daha uygun fiyatlarda bulunur. Bu ürünler firmamız bünyesinde 19.90 TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatı değiştiren özelliklerden biride özel isim yazdırma veya çeşitli motifler ekleme durumlardır. Her alanda olduğu gibi ekstra eklemeler yapıldığı takdirde Nusaybin hediyelik fiyatları yükselecektir. Ekstra istekler çok fazla olmadığı takdirde bütçeler daha uygun şekilde karşımıza çıkar. Bununla birlikte ürünleri satan firmalardaki çeşitlilik durumuna göre her bütçeye uygun fiyatlar genellikle bulunur.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Nusaybin temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nusaybin temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Nusaybin hediyelik eşya çeşitleri şunlardır: 

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Mardin Nusaybin hediye ürünleri her amaçla kullanılabilir. Alınacak tablolar evde duvara asılabilir. Bununla birlikte dekoratif ürünler evde veya ofiste kullanılarak güzel ve hoş görünüm elde edilir. Magnet ise buzdolabı üzerine mıknatıslı şekilde takılarak kullanımı gerçekleştirilir. Çakmak ürünleri ise ateş yakmak için veya sigara kullanımı için cepte taşınarak kullanım alanına sahiptir. Tabaka kullanımı gibi durumlarda aynı şekilde tütün ve sigara kullanımı için bulunur. Ayna ve güzellik ürünleri ise kadınların bakım ve kendilerine bakmak için kullandıkları feminen ürünler arasında yer alır. Motifli taşıma kutuları ise ne taşınacak ise o amaçla alınan veya hediyelik eşya olarak başkasına verilen ürünlerdir.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Nusaybin hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Eşe,
 • Sevgiliye,
 • Anne ve babaya,
 • Arkadaşa,
 • Komşuya,
 • Dosta.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Nusaybin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Nusaybin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Nusaybin temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşyalar ın Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Nusaybin temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Nusaybin temalı hediyelik eşya ürünleri Myros adlı firma tarafından üretilir. Firma ülkemizin içerisinde yer alan tecrübeli firmalardan biridir. Türkiye içerisinde her şehirden çeşitli ürün gruplarını tedarik ederek bizlere ulaştıran site kendi özel imalathanesine de sahiptir. Ürünlere isteğe göre isim eklemeleri ve dekoratif motif eklemeleri Myros adlı kurumsal firma tarafından yapılır. Bununla birlikte firmanın bütçeleri her kesim bireye hitap edecek şekilde karşımıza çıkar.

Nusaybin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Mardin Nusaybin hediyelik eşya ürünlerine benzer değişik eşya grupları bulunur. Bireyler istedikleri ürünleri diledikleri kişiye alarak hediye edebilirler. İsteyen kişiler bu bölgelerde elden alım yapabilirken dileyen internet üzerinden güvenilir firmalardan satın alabilir. Nusaybin hediyelik eşya benzeri bazı ürünler şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.