myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Mardin

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Toptan Mardin Temalı Myros Yazi Ahşap Magnet
27,50 TL
(0)
90,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
34,50 TL
(0)
Myros - Toptan Mardin Temalı Myros Panaromi̇k Magnet 120*50 Mm
45,50 TL
(0)
34,50 TL
(0)
34,50 TL
(0)
80,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Mardin Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
188,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Mardin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Dicle Bölümünde yer alan ve Suriye’ye sınır komşusu olan Mardin, Türkiye’nin önemli şehirlerindendir. Uluslararası kuruluşlarca kültür mirası listesine eklenmiş. Koruma altına alınan tarihi yapılarıyla da ilgi odağı olmuştur. Mardin, farklı dini inanışları kendi çatısı altında barındırarak birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Bu inançlar çerçevesinde sanatsal açıdan camiiler, türbeler, kiliseler ve manastırlar gibi eserler bulundurmaktadır. Aynı zamanda İpek Yolu güzergahında bulunan Mardin'de, kervansaraylar ve hanlar bulunur. Mezopotamya'nın kadim şehirlerinden olan Mardin köklü geçmişi ve zengin kültürel yapısıyla adeta bir hazine. 

Yıl içinde birçok turist kafilesi ve tur yolcularına ev sahipliği yapan Mardin, seyahat severler için oldukça önemli bir kültür alanı. Mardin gezisi sırasında sevdiklerinize ne hediye alabilirim diye düşünmeden bir çok seçenekler mevcuttur. Özellikle Mardin'de el işçiliği, geçmişten günümüze kültürel bir miras olarak taşınmış. Mardin, turizm faaliyetleri açısından el yapımı ürünleri de önemli olması günümüzde bile yapılan el işçiliği emeğine göre değerlendirdiğini gösterir. Yapılan el işçiliği ürünlerinin birçok insan tarafından rağbet görmesi el işçiliğinin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Mardin, farklı temalarıyla hediyelik ürünlerini satın alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Mardin, bakır cezveler, bakır bardaklar, çaydanlıklar ve diğer bakır eşyalar da burada oldukça ünlüdür. Kahve kültürünün oldukça gelişmiş olduğu Mardin'e gidildiğinde menengiç, mırra, dibek, Süryani kahvesi ve daha pek çok kahve çeşidi de hediyelik eşya olarak satın alınabilir. Eski Mardin’de kurulmuş hediyelik eşya dükkanlarında bulunan birbirinden güzel farklı hediyelik eşyaları satın alabilirsiniz. Ayrıca Mardin temalı hediyelikleri toptan satış imkanı da bulunmaktadır.

Mardin temalı hediyelikleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir; 

 • Hediye alınacak kişinin kültürel ilgisine dikkat edilmelidir.
 • Alınacak hediyenin boyutuna ve tasarımına dikkat edilmelidir.
 • Hediyenin, kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Hediyenin alınacak kişinin zevkine dikkat edilmelidir. 
 • Alınacak hediyenin fiyatına dikkat edilmelidir.

Mardin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hem dekorasyon hemde işlevsellik açıdan her iki özelliğe sahip olan Mardin temalı hediyelik eşya ürünleri kültürel açıdan da özellikleri bulunmaktadır. Tasarımlarında renk çeşitleri sahip ne olması, boyut ve malzeme bakımından da değişiklik gösterir. Mardin’in birbirinden birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olması hediyelik eşya bakımından çeşitlilik de fazladır. Tarihi kültürel dokusu sadece Mardin merkez dışında Mardin'in ilçelerinde de kültürel dokuyu yaşamak ve hediyelik eşyalar almak mümkün. Mardin'de bulunan Mardin kalesi, Mardin evleri dışında Midyat ve Kızıltepe de eşsiz tarihiyle hediyelik eşyaların üzerinde konu edinmiştir.

Mardin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Mardin temalı hediyelik ürünler ortalama 11 TL – 12 TL fiyardan başlamaktadır. Ancak bu fiyatlar farklı etkenlerin etkisi ile bazen artış gösterebilir. Mardin temalı hediyelik ürünler eşyaların türüne göre değişiklik göstermektedir.

Mardin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mardin temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken birden fazla etkenler bulunmaktadır. Mardin temalı hediyelik eşyaları aynı zamanda kalite olarak değerlendirilir.  Malzeme, boyut, tasarım, model ve işçilik gibi unsurlar göz önünde bulundurarak fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Bu kriterler sonucunda hediyelik eşya için en uygun fiyat belirlenilir.

Mardin Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Mardin temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mardin temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mardin Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Mardin temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiştir: 

Mardin Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Mardin temalı hediyelik eşyaları evde, ofiste, arabada veya istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Mutfakta; Mardin teması eşliğinde magnet ve açacakları kullanabilir, günlük hayatta ise Mardin'in farklı baskılarıyla süslenmiş cüzdanı yanınızda taşıyabilirsiniz. Mardin temalı hediyelik eşyaları arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza hediye ederek, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Mardin Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Mardin temalı hediyelik eşyaları hediye olarak alabileceğiniz  kişiler aşağıda listelenmiştir:Mardin Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Mardin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Mardin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Mardin Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Mardin temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Mardin Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Mardin temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Mardin Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, Mardin temalı hediyelik eşyaların üretiminde kaliteli malzemelerden yararlanarak üretim yapmaktadır. Ürünün türüne göre ahşap gibi malzemeler kullanarak ürünün ihtiyacına göre kullanmaktadır. Malzeme seçiminden sonra Myros ekibi tarafından dekorlama ve tasarım aşamasına geçilir. Myros, işlevselliği ön planda tutarak tasarım aşamasında serigrafi, lazer kesim ve dijital baskı gibi teknikler kullanılmaktadır. Hediyelik ürünlerin  boyutlarında, enlerinde, yüksekliklerinde, ağırlıklarında ve tasarımlarında anlaşarak üretim birimlerine gönderir. Son olarak el emeğinin de bulunduğu hediyelik ürünlere Mardin teması basılarak üretim bitmiş olur. Aynı zamanda Myros, kişiye özel temalar üreterek sevdiklerinize özel hediyeler sunmaktadır.

Mardin Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir? 

Mardin temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiştir: T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.