myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Adıyaman

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
54,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?​​

Adıyaman, Türkiye'nin Güneydoğusunda bulunan köklü bir şehirdir. Şehir, iklim ve kültür olarak çok çeşitlidir ve binlerce yıllık tarihe sahiptir. Ortaçağ'da, şehrin çevresinde çok fazla şehir vardı ve bu şehirler arası etkileşim gelişmiş düzeydeydi. Bundan dolayı, Adıyaman, çok çeşitli kültüre sahip oldu. Şehir, tarihi ve arkeolojik yerleri ile ünlüdür. Bu yerlerin arasında, çok eski bir Yunan tapınağı olan Nemrut Dağı, Kraliyet Kalesi, Kurşunlu Kilise ve antik Trapezon şehri bulunmaktadır. Her gezen kişinin hayranlık beslediği bu şehir, aynı zamanda yöresel lezzet bakımından gurme yerlerden biridir. Kısacası Adıyaman ve çevresinde, tarihi yerleri, kültürü ve yöresel yemekleri ile herkesi büyüleyecek bir atmosferi vardır. Geleneksel el sanatları ve baharat kokularının yükseldiği şehirde, her yaştan birey rahatlıkla seyahatin tadını çıkarabilir. 

Şehir turizmi yapmak isteyenlerin unutulmaz bir tatil planı için gidecekleri yer Güneydoğu Anadolu bölgesidir. Bu bölgenin zanaatkarları, şehre olan bağlılıklarını ve sevgilerini göstermek için Adıyaman hediyelik eşya üretimi yapmaktadır. Hediyelik eşyalar, Adıyaman’ın kültürel, tarihsel ve aynı zamanda doğal güzelliklerini yansıtan özel tasarımlarla üretilir. Hediyelik eşyalar, bu bölgeyi anımsatan ve sevgiyle hatırlanmayı sağlayan ürünlerden oluşur. Bu noktada Adıyaman hediyelik ne alınır? Sorusu gündeme gelir. Adıyaman'ın hediyelik eşyaları arasında; kültür ve tarihe ait el işi ürünler, cam vazolar, ahşap ürünler, kişisel eşyalar, takılar, küçük ev aksesuarları, magnet ve bardak altlığı gibi şehir temalı hediye, kahve fincanları, seramik ürünler, kına tabakları, süs eşyaları ve diğer hediyelik eşyalar bulunmaktadır. 

Çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda üretilen Adıyaman hatırası hediyelik eşyaları, yaşam alanlarının her alanında rahatlıkla kullanılacak şekilde üretilmiştir. Bölgenin kendisine özgü desen ve motiflerinin el yardımı ile işlendiği ürünler, otantik bir görünüme sahip olur. Kişisel olarak gündelik hayatta kullanılabilir olan ürünler aynı zamanda mükemmel bir hediye alternatifi de olmaktadır. İlgi çekici, sıradışı ve özel yapım hediyelik ürünler, anlamı ve değeri olan kişilere sunulmalıdır. 

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Hediyelik eşyaların sağlam olması ve sağlamlığını koruyabilmesi önemlidir.  Bu nedenle seçimi yapılacak ürünün malzeme yapısı kontrol edilmelidir. Üstün kaliteye sahip ürünler, uzun yıllar dayanıklılığını ve rengini koruyarak kullanılabilir. 
 • Ürünlerin şehir hediyesi olabilmesi için Adıyaman ile ilgili özellikleri veya temaları olması gerekir. 
 • Ürünlerin fiyat/performans oranı dengeli olmalıdır. 
 • Şehre özel hediye ürünleri tamamen özgün tasarımlara sahip olmalıdır.
 • Tüm ürünler el yapımı detaylara sahiptir. Bundan dolayı özel ve değerli ürünlerdir.
 • Ürünler kullanım kolaylığına ve pratik bir temizliğe sahiptir. 
 • Hediyelik eşyaların özelliklerine ve kullanım amacına göre seçim yapılmalıdır.
 • Ürünlerin ambalajının sağlam olması önem arz eder.
 • Hediye alınacak kişinin kişisel özellikleri, hobileri, ilgi alanları, beğenileri ve zevkleri ön planda tutularak seçim yapılmalıdır. 
 • Hediyelik eşya toptancısı Myros, bayiliklere tanınan ayrıcalık toptan Adıyaman temalı hediyelik eşya alışverişlerinde, ürünlere etiket üzerinden özel indirim uygulanır. 

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının Özellikleri Nedir?

Adıyaman temalı hediyelik eşyaların özellikleri arasında çeşitli tasarımların kullanıldığı, Adıyaman’ın sembollerinin ve kültürel özelliklerinin yer aldığı, doğal malzemelerden üretilmiş, kaliteli ve uzun ömürlü eşyalar bulunmaktadır. Bunlar arasında bakır, gümüş veya bronz objeler, deri ürünler, çeşitli ahşap eşyalar, seramik ve porselen çeşitleri, mumlar, çanta, cüzdan ve ayna gibi kişisel eşyalar vb. pek çok farklı ürünler bulunmaktadır. Adıyaman temalı hediyelik eşyalar, renkli tasarımları ile hem kültürel değerleri yansıtırken, aynı zamanda görsel olarak da çok şık görünümleri ile hediye alıcılarının gönlünü kazanmaktadır.

Adıyaman'da hediyelik eşya satan yerler içinde, geleneksel kökenlerinin korunması amacıyla yöresel tasarımlara dayalı ürünler bulunur. Yöresel motiflerin, işlemelerin ve desenlerin kullanıldığı bu ürünler, Adıyaman'ın kültürel mirasını yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır. Özellikle eşarplar, ikonik Adıyaman sembolleri olan cüzdanlar, çiniler vardır. Bunların yanı sıra, Adıyaman temalı ürünlerin her biri birbirinden farklı özelliklere, malzeme yapılarına ve ebatlara sahiptir. Koleksiyon ürünü olan hediyelik eşyaların ortalama ebatları en 30 mm - 500 mm, boy 40 mm - 1000 mm, yükseklik 2 mm - 50 mm ve ağırlık 4 gr - 2500 gr aralığındadır. 

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyat Aralığı Nedir?

Kategori içindeki Adıyaman temalı hediyelik eşyaların fiyat aralıkları ortalama 49 TL civarındadır. 

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Adıyaman temalı hediyelik eşyaların fiyatları, malzeme yapısı ve maliyetleri, ürün kalitesi, tasarımı, el işçiliği ve piyasa koşulları  göre belirlenir. Ürünün işlenmiş, özel olarak tasarlanmış olma durumu ve özel müşteri taleplerine göre ürün fiyatları da belirlenir. Ayrıca, ürünlerin toptan satışı da fiyatları değişebilir.

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Adıyaman temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Adıyaman temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyaları Nelerdir?

Adıyaman temalı hediyelik eşyalar aşağıda verilmiştir;

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyaları Nasıl Kullanılır?

Adıyaman temalı hediyelik eşyaların kullanımı çok basittir. Örneğin, Adıyaman temalı bir cüzdanı kullanan birey, kendisini her daim özel ve değerli hissedecektir. Baskısından tasarımına, ürünün malzemesinden dokusuna kadar her açıdan o bölgenin ruhu ve atmosferi hissedilir. Adıyaman temalı hediyelik cüzdan, Adıyaman'ın özgün ürünlerini kolayca taşımak için harika bir seçenektir. Kişiye özel bir hediyelik olarak da kullanılabilecek bu cüzdan, Adıyaman'dan alınan hediyeleri, nakit parayı, kartı, telefonu, anahtarlık vb. ürünlerin kolayca taşınmasına olanak sağlar.

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Adıyaman temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Aile üyelerine
 • Sevgiliye / eşe
 • Yakın arkadaşlara
 • Kişisel eşyalarını bir cüzdan içinde toplaması için ofis ortamında çalışanlara
 • Sürekli seyahat edenlere
 • Kalemleri vs. koymak için lisenin ya da üniversitenin görsel sanatlar bölümünde okuyan öğrencilerine 
 • Seyahat dönüşü yakın çevreye
 • Güneydoğu bölgesine ilgisi olanlara

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının için Toptan Satış Mevcut mu?

Adıyaman temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Adıyaman temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 15 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının için Ücretsiz Kargo var mı?

Adıyaman temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarının Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Adıyaman temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Hediyelik eşya üreticisi Myros, Adıyaman temalı hediyelik eşyalarını yüksek kalite standartlarında üretmektedir. Adıyaman şehrine özel tasarlanmış el işi ürünleri, doğal malzemelerden üretilerek, güçlü tasarım ve çok renkli desenler ile sıradışı hediyelik eşyalar yaratır. Usta ellerin el emeği ile üretilen Adıyaman temalı hediyelik eşyalarının üretim süreci, mümkün olan en yüksek standartlarda sürdürülür. Firma, hediyelik eşyaların üretim sürecine çok dikkat ederek, tüm çalışanlarının güvenliğini ve sağlığını ön planda tutmaktadır.

Adıyaman Temalı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Adıyaman temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.