myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

İç Anadolu

için 367 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kapadokya Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
99,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
69,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet
27,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros 25 Cm Resi̇m Tabak
755,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Kelebek Açacak Magnet 70x70 mm
99,00 TL
(0)
için 367 ürün görüntüleniyor.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanlar çeşitli turistik geziler yaparak yeni yerler görmek isterler. Bu geziler sırasında amaç hem gidilen yeri benimsemek hem de bilgi ve kültür seviyesini yukarı taşımaktır. Ülkemizde bu konuda gezilecek yüzlerce yer ve birçok güzide şehir bulunur. Bu bölgelerin başında İç Anadolu'da gezilecek yerler gelir. İç Anadolu bölgesi birçok güzide şehir barındıran Mezopotamya kültürü ile harmanlanmış tarihi bölgelerden biridir. Bu tarz alanlarda turistik olarak gezen kişiler her gittikleri şehirden hediyelik İç Anadolu bölgesini yansıtacak ufak eşyalar alırlar. Bu durum hem anı olarak kalır. Hem de bireylerin o yere ait bir eşya elde etmesi amacı ortaya çıkar. Kişiler sadece kendilerine hediyelik eşya almakla kalmayarak tanıdıklarına ve arkadaşlarına da çeşitli hediyeler alarak keyifli zamanlar geçirirler.

İç Anadolu hediyelik eşya alırken dikkat edilmesi gereken özellikler öncelikle şehir ve bölgenin yansıtılacak olan ürünlerin seçilmesidir. Hediye alınan bölgenin veya şehir etkilerini gösterecek ürünler seçmeye özen gösterilmelidir. Bununla birlikte işinin ehli ve güvenilir ticareti benimsemiş yerlerden alışveriş yapmak gerekir. Maalesef art niyetli satıcılar turistik gezi için gelen kişilere absürt fiyatlar sunarak tabiri caizse dolandırma amacı güder. Bu nedenle ürün alınacak yerin önceden araştırılıp güvenilir esnaftan alışveriş yapmak önemlidir. Ayrıca satış yapmak isteyen kişiler toptan hediyelik eşya alımı sağlayabilir. Günümüzde e ticaret sistemi yaygın hale geldiği için bireyler İç Anadolu hediyelik eşyaları başka şehirlerde satmak isteyebilirler. Bu tarz satış girişimleri için araştırma yaparak güvenli ve stok sorunu yaşanmayacak yerler tercih edilmelidir.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

İç Anadolu Bölgesi temalı hediyelik eşya modelleri seçerken birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikle hangi şehirden alınıyor ise ürünün orayı yansıtması gerektiği gerçeği unutulmamalıdır. Örneğin; Nevşehir içerisinde Kapadokya hediyelik eşya alımı yapan kişiler balon, peri bacaları maketleri, magnet ve Nevşehir Kapadokya temasını yansıtan ürünleri almalıdır. Standart ve her bölgede bulunan ürünlerin alınması mantıksız olacaktır. Bununla birlikte alınacak hediyelik eşya renk seçimi isteğe göre belirlenmelidir. Başka kişilere hediye alımı yapılmak isteniyorsa o kişinin istekleri göz önünde bulunarak alım işlemi sağlanmalıdır. Son olarak dikkat edilmesi gereken hususlar arasında ürünün ağırlığı ve fiyatı bulunur. Fiyat olarak bütçeye uygun ürünler tercih edilerek alışveriş yapmak her alanda olduğu gibi İç Anadolu hediyelik eşya alımı sırasında da önemlidir. Ağırlık konusunda ise uzun turistik yolculuk yapıldığı için uçak, araba veya otobüs ile geri dönüş olacağından taşıma noktasında zorluk yaratmayacak ürünler tercih edilmelidir.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

İç Anadolu hediye fiyatları insanlar tarafından merak edilen konular arasında yerini alır. Fiyatlar modellere ve materyale göre değişkenlik gösterir. Firmamız bünyesinde bu ürünler 19.90 ile 795 TL arasında değişkenlik gösterir.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Turistik amaçlı ve İç Anadolu’da gezilecek yerler içerisinde bulunan şehirlerde alınacak eşyalar çeşitlilik gösterir. Hediyelik eşya olduğu için normal fiyatlara göre biraz daha farklı limitlerde bulunabilir. Alınacak eşyanın veya hediyenin el işçiliği olup olmamasına göre fiyatlarda değişmeler görülür. Çünkü el işçiliği bulunan ürünlerin fiyatları daha farklı seçeneklerde karşımıza çıkar. Ayrıca metal, kolye veya altın gibi ekstra özellikler bulunuyor ise fiyatlarda artış olması beklenir.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

İç anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

İç anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

İç Anadolu hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

İç Anadolu bölgesini anlatan hediyelik eşyalar kullanım amacına göre değişir. Dekoratif ürünler dekorasyon amaçlı iken kadın ürünleri kadınlar için kullanılır. Maskülen ve erkekler için olan hediyeler de erkek kullanım alanları için uygundur. Dekoratif ev ve ofis ürünleri estetik görünüm için kullanılır. Magnet ise buzdolabı üzerine mıknatıs ile yapıştırma işlemi ile kullanılır.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

İç Anadolu hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Eşe,
 • Dosta,
 • Arkadaşa,
 • Komşuya,
 • Sevgiliye,
 • Anne ve babaya

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

İç anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. İç anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL  -  265 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

İç anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

İç anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros firması hediyelik eşya alanında uzun yıllardır tecrübe sahibi olan kurumlardan biridir. Firma çeşitli eşya üretimini özel ekipmanları ve elemanları sayesinde oluşturur. Şehirlerden toplanan ürünler isteğe göre isim motifleri ile süslenirken isteğe göre çeşitli değişiklikler yapılmaktadır. Burada önemli olan konulardan biri alınan iç Anadolu hediyelik eşya ürünlerinin gerçekten o şehre ait olup olmadığıdır. Myros firması bu konuda özel şehirlerden anlaşmalı yerler ile ürün tedarik ederken bazı noktalarda kendi imalathanesinde ürün imalatı yapar. Her çeşit hediyelik eşya kategorisinde ürün çeşitliliği bulunan bilindik ve fazla talep gören firmalardan biridir. 

İç Anadolu Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

 İç Anadolu hediyelik eşya ürünlerine benzeri diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.