• Tümünü Temizle

Ankara

için 58 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 15
Myros - Ankara Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
39,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Ankara Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Ankara Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Ankara Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
389,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Ankara Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
179,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Ankara Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
82,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Ankara Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Ankara Temalı Myros Metal Kelebek Açacak Magnet 70x70 mm
91,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Ankara Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
91,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Ankara Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
91,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Ankara Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Ankara Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Ankara Temalı Myros Metal Bisiklet Açacak Magnet 100x65 mm
91,90 TL
(0)
+ 15
Myros - Ankara Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
42,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Ankara Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm
549,00 TL
(0)
için 58 ürün görüntüleniyor.

Ankara Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ankara temalı hediyelik eşyalar, Ankara seyahatinde dekoratif ya da sevdiklerinizi mutlu etmek amacıyla satışa sunulur. Aynı zamanda seyahat ettiğiniz Ankara ilinden de anı kalması için alınabilir. Ankara hediye çeşitliliği açısından oldukça müsait bir bölge olup pek çok türden hediyelik eşyalar satışa sunulmakta olup hepsi de göze hitap eden türdendir. Müşterilerin gözüne hitap etmesi için en göz alıcı hediyelik eşyaları Ankara’ya gidince satın alabilirsiniz. Ankara’daki eşyalar toptan alınır ve müşterilerin beğenisine sunulur. 

Ankara temalı hediyelik eşyaları sembolik değerler taşıdığı için oldukça anlamlıdır. Dolayısıyla köklü bir tarihi olan Ankara ilini daima hatırlamak adına bu sembolik eşyaları almak sizi mutlu edebilir. Dikkat çekici ve Ankara’yı en iyi şekilde sembol eden hediyelik eşyalar özenle tasarlanır ve üretilir. Her kişiye hitap eden bu eşyaları en sevdiğiniz yerde saklayabilir, dekoratif ya da hediyelik eşyaya göre dilediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.  Çeşitli Ankara temalı hediyelik eşyaları alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ankara hediyelik eşya satan yerler Ankara’nın birçok yerinde mevcuttur. 

Ankara hediyelik eşya dükkanları pek çok modellerde çeşitli ürünleri ziyaretçilere sunar. Burada en çok tercih edilenlerden biri Anıt kabir hediye sembolünde ürünlerdir. Bu eşya sadece Ankara’nın değil tüm Türkiye’nin sembolü olan oldukça değerli bir anlama sahiptir. Dolayısıyla Ankara hediyelik eşya seçiminde Ankara coğrafya, tarihi ya da kültürünü simgeleyen ürünleri tercih edebilirsiniz.  Ankara magnet hediyelik eşyalar da tercih edilir. Özellikle de her şehirden magnet alan insanlar bunu koleksiyonlarında biriktirirler. Ankara magnet açacak hediyelik eşya da bunlardan biridir. Ancak bu ürün günlük kullanıma da uygundur. 

Ankara açacak hediyelik eşyaları da günlük kullanıma uygun olup çok farklı tasarım modelleriyle dikkat çekmektedir. İster sevdiklerinize ister kendiniz için bu eşyayı alıp kullanabilirsiniz. Ankara anahtarlık modelleri de sıklıkla tercih edilen hediyelik eşyalar arasındadır. Ankara’ya geldiğiniz zaman bu ürünlerden sevdiklerinize alabilirsiniz. Zira bu hem anı olarak kalacak hem de günlük kullanıma uygun olacak. Ankara kupa hediyelik eşya modelleri Ankara’nın sembolleriyle tasarlanmış bir üründür. Kahve, çay ya da sevdiğiniz bir içeceği yudumlarken Ankara’yı anımsamak için hem kendinize hem de sevdiklerinize bu ürünü alabilirsiniz. Koleksiyoncular için oldukça ideal bir ürün olan Ankara kartpostal hediyelik eşya ürünü de satış noktalarında sunulur. Bu ürünler Ankara’nın tüm yerlerini ve tarihini en iyi şekilde yansıtacak resimlerle tasarlanmıştır. 

Son olarak da Ankara fotoğraf çerçevesi ilgi çekici ve şık desenleriyle karşımıza çıkıyor. Bu ürünü iş yerinizde, evinizde ya da ofisinizde sevdiğiniz bir köşeye içerisine istediğiniz fotoğrafı koyarak dekoratif ve anlamlı bir eşya olarak kullanabilirsiniz. 

Ankara hediye eşyalarını alırken bilinmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunlar aşağıda verilmiştir:

 • Size ve sevdiklerinize hitap eden hediye modellerini seçmelisiniz.
 • Kullanım alanlarını göz önünde bulundurmalısınız.
 • Eğer koleksiyoncu yakınlarınız varsa buna uygun hediyeler seçmelisiniz.
 • Kalitesini ve modellerini de göz önünde bulundurmalısınız.  

Ankara Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ankara Temalı Hediyelik  Eşya modelleri farklı renklerde ve desenlerde satışa sunulur. Oldukça göz alıcı görünüme sahip oldukları için her yaştan insanların kullanımına uygundur. Çocuklarınızı, eşinizi, büyüklerinizi, yakınlarınızı kısacası tüm sevdiklerinizi bu ürünlerle mutlu edebilirsiniz.  Genel olarak bu ürünler 70 mm en, 90mm boy ve 30 gr ağırlığında satışa sunulur.

Ankara Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ankara’nın tarihini, coğrafyasını ve kültürünü en iyi sembollerle ifade eden Ankara hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları çeşitlerine göre farklılık gösterir. Ancak 14.90’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulur. Ortalama fiyat aralığı ise 14.90-795 TL’dir.

Ankara Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Toptan Ankara hediyelik eşya ürünleri üretilirken kullanılan malzemeye ve el emeğine göre farklılık gösterir. Küçük hediyelikler daha az fiyata sunulurken büyük boyuttaki hediyelikler daha fazla fiyatlarda sunulur.

Ankara Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ankara temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ankara temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ankara Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Ankara temalı hediyelik eşyalar pek çok çeşitte olup toptan olarak satılır. Hediye Ankara toptancıları bu konuda oldukça başarılıdır. Bu eşyalar hem kullanışlı hem de sembolik değeri oldukça yüksektir. Dolayısıyla istediğiniz çeşitlerde Ankara temalı hediyelik eşyaları satın alabilirsiniz. Ankara temalı hediyelik eşyalar şu şekilde listelenir:

Ankara Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Toptan hediyelik Ankara eşya kullanımları ürünlere göre farklılık gösterir. Genelde dekoratif ve koleksiyon için kullanımları mümkündür.  Ankara hediye eşya ürünlerinden olan anahtarlık, açacak, kupa ve fotoğraf çerçevesi kullanım alanları bellidir. Bu eşyalar günlük olarak kullanıma uygundur. Dekor amacıyla da kullanılabilir. Bunun için hediyelik eşyaları rafa, masaya ya da iç mekanda sevdiğiniz bir köşeye koyabilirsiniz.

Ankara Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Toptan hediyelik eşya ürünleri şu kişilere hediye olarak alabilirsiniz:

 • Anne-babaya
 • Eşe
 • Çocuklara
 • Akrabalara
 • Arkadaşlara
 • Kardeşlere
 • Sevdiklerine ve yakınlarına

Ankara Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ankara temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ankara temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6TL - 85 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ankara Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ankara temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ankara Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ankara temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ankara Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Ankara temalı hediyelik eşya ürünleri Myros atölyelerinde özenle üretilir. Çalışma alanları oldukça hijyenik ve üretime uygun yerlerdir. Dolayısıyla kullanım için üretilen hediyelik ürünler hijyene dikkat edilerek üretilmektedir ve hazırlanmaktadır. Üretim sürecinde insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan malzemeler kullanılır. Dolayısıyla kaliteli malzemeler söz konusudur. Müşterilerin beğenisi göz önünde tutularak dikkat çekici desenlerle ürünler tasarlanır ve satışa hazır hale getirilir.

Ankara Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ankara temalı hediyelik eşya ürünlerine benzeyen diğer ürünler aşağıda verilmiştir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.