• Tümünü Temizle

Kayseri

için 21 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Kayseri Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kayseri Temalı Myros Cüzdan 183x97x8 mm
87,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Kayseri Temalı Myros Cüzdan 215x155x8 mm
119,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Kayseri Temalı Myros Kalp Anahtarlık 40x90 mm
81,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kayseri Temalı Myros Metal Bisiklet Açacak Magnet 100x65 mm
91,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Kayseri Temalı Myros Metal Kalp Açacak Magnet 85x76 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Kayseri Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
73,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kayseri Temalı Myros Metal Paraşüt Açacak Magnet 113x75 mm
91,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kayseri Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 37
Myros - Kayseri Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kayseri Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kayseri Temalı Myros Teneke Kutu Açacak Magnet 43x80 mm
39,90 TL
(0)
+ 26
Myros - Kayseri Temalı Myros Yuvarlak Magnet 67 mm
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Kayseri Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
için 21 ürün görüntüleniyor.

Kayseri Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kayseri temalı hediyelik eşyalar, çeşit olarak fazlasıyla bulunan ürünlerdir. Güzide şehrimiz Kayseri, mantısıyla epeyce ünlüdür. Kayseri mantısı kelime grubu ise, lezzetiyle dillere pelesenk olmuştur. Bu şehrin hayranı bir hayli fazladır. Kayseri’de gezilecek yerler de bir hayli fazladır. Birbirinden özel güzellikleri ile doğallığıyla, insanlarıyla ve konuşma ağzıyla bile dikkat çeken tatlı bir şehirdir Kayseri. Sırf Kayseri Mantısı yemek için bile, oldukça ziyaretçi alan bir şehirdir. Üstüne bir de gezip görülen yapı ve doğal güzellikleri ile ziyaretçileri bu şehri tekrar tekrar hatırlamak istemekteler. Bu noktada devreye Kayseri temalı hediyelik eşyalar girmektedir. Kayseri âşıkları, misafir oldukları bu şehri ilerde de hatırlamak için; çeşitli Kayseri temalı hediyelik eşyalar alırlar. Özellikle de toptan şekilde farklı farklı eşyalar alarak, aldıkları eşyalara baktıkça bu güzel şehri yâd ederler. Evlerine dönerken de elleri boş gitmezler tabi. Onları dört gözle ve merakla bekleyen sevdiklerine; Kayseri temalı hediyelik eşyalarla giderek sevdiklerini mutlu etmeyi ihmal etmezler. 

Ziyaret dönüşü Kayseri’de geçirdikleri zamanı sevdiklerine anlatırlar. Birlikte alınan Kayseri temalı hediyelik eşyaları tek tek incelerler ve Kayseri’ye gitmeyen insanlar da bir gün Kayseri’yi ziyaret etmenin hayaliyle yaşarlar. Bu özlemlerini ise kendilerine getirilen Kayseri temalı hediyelik eşyalarla biraz olsun bastırmaktadırlar.  Kayseri, ayrıca pastırmasıyla da ünlü bir şehrimizdir. Pastırma severleri de ağırlayan bu özel şehir, her insan tarafından hatırlanmak ister. Bu sebeple Kayseri temalı hediyelik eşyalar toptan alınarak bu şehrin ruhu ayrıca yaşatılmak istenir. 

Kayseri’de yaşayanlar da Kayseri temalı hediyelik eşyaları oldukça fazla tercih ederler. Evlerine gelen misafirleri ağırlayarak, bu hediyelik eşyaları vermeden yolcu etmezler. Şehirlerinin misafirperverliği ve tanıtımını yapmak, Kayserili ve Kayseri’de yaşayan insanlar için bir hayli önem arz eder. Bu sebeple hediyelik eşyalar, kişiler tarafından toptan alınır. Kayseri öğretmenevleri, pansiyonlar ve oteller de toptan hediyelik eşya alımı yaparlar. Bu hediyelik eşyaları mekânlarında kullanarak, Kayseri’yi en güzel şekilde simgelerler. Ayrıca Kayseri’ye verdikleri önemi de misafirlerine belli ederler. Kayseri mantıcıları, pastırmacıları ve daha nice yemek mekânı sahipleri, Kayseri temalı hediyelik eşyaları toptan alarak; mekânlarını Kayseri’yi simgeleyen bu hediyelik eşyalarla tasarım ederler. 

Dünya üzerinde çeşitli hediyelik eşya ürünler bulunur. Bunlardan biri de Kayseri temalı hediyelik eşya ürünleridir. Kayseri ilimiz; sadece Türkiye’de değil, dünya üzerinde de oldukça tanınır ve sevilir. Bu sebeple Kayseri hediyelik eşya üretimi, farklı ülkeler tarafından da sayılamayacak derecede fazladır. 

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya ürünleri satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Öncelikle hangi hediyelik eşya ürününün alınacağına karar verilmelidir
 • Alınacak hediyelik eşya ürününün kullanım amacına karar verilmelidir
 • Kişi, hediyelik eşyayı kendisi kullanmak amacıyla alıyorsa kendi zevkine göre bir ürün seçmelidir
 • Kişi, ürünü hediye alacaksa, hediye alınan kişinin zevki göz önünde bulundurularak ürün alınmalıdır
 • Ürünün sağlamlığı ve kalitesine dikkat edilmelidir. 

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya modelleri, oldukça fazla çeşidiyle kişilerin dikkatini çekmektedir. Bu eşyaların özellikleri ürüne göre değişiklik gösterir. Hadi gelin bazı ürün özelliklerine bir göz atalım. Kayseri temalı magnet ürünü genel özellikleri; 80 mm en, 55 mm boy, 21 gram ağırlık şeklindedir. Kayseri temalı anahtarlık ürünü genel özellikleri; 40 mm en, 95 mm boy, 19 gr ağırlık şeklindedir. Kayseri temalı Myros takvim ürünü genel özellikleri; 60 mm en, 120 mm boy, 40 mm yükseklik ve 86 gr ağırlık şeklindedir. Kayseri temalı Myros cüzdan ürünü genel özellikleri; 215 mm en, 155 mm boy, 8 mm yükseklik ve 30 gram ağırlık şeklindedir. 

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri 14,90 TL'den başlayan fiyatlarla sitemizde yer alır. Ortalama fiyat aralığına baktığımızda ise 14,90 TL ila 66,72 TL olduğunu görmekteyiz.

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri fiyatları; hediyelik eşyanın cinsine göre değişmektedir. Bunun yanında üretilirken kullanılan malzemeye, malzeme sayısına, malzeme kalitesine, verilen emeğe de bakılarak fiyatlarımız belirlenmektedir.

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin  Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kayseri temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kayseri temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri şunlardır:

Kayseri Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kayseri temalı hediyelik eşyaların kullanımı, eşyanın cinsine göre değişmektedir. Kayseri Temalı Açacak, içecek kapaklarını açmada kullanılırken; Kayseri Temalı Anahtarlık süs eşyası olarak kullanılır.

Kayseri Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kayseri temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınmaktadır:

 • Anneye
 • Babaya
 • Kardeşe
 • Akrabaya
 • Eşe, dosta
 • Komşuya

Kayseri Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kayseri temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kayseri temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 24 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kayseri Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kayseri temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kayseri Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kayseri temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • İş arkadaşına 

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini Myros, özenle ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak üretmektedir. Özel Myros atölyelerinde üretilen Kayseri hediyelik eşyalar, insan sağlığına uygun malzemeler ve yöntemlerle üretilmektedir. Şık, sadece ve her alanda kullanılabilecek ürünler üreten Myros, müşterilerinden oldukça övgü dolu şekilde geri dönüşler almaktadır.

Kayseri Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kayseri temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.