myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Eskişehir

için 35 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Eskişehir Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
113,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
34,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
34,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
37,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
37,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Myros Yuvarlak Özelleşti̇ri̇lmi̇ş Pu Ayna 72*11 Mm
113,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Uv Baskılı Fil Şekilli Magnet 86x62 mm
27,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Myros Dikdörtgen Özelleştirilmiş Pu Ayna 85x62x11 mm
113,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Eskişehir Temalı Uv Baskılı Kelebek Şekilli Magnet 80x58 mm
27,50 TL
(0)
için 35 ürün görüntüleniyor.

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Şehir temalı hediyelik eşyalardan biri olan Eskişehir temalı hediyelik eşyaları, genellikle anı ve hatıralara can olmak, kişilerin sevdiklerine değer yüklü bir anlam bırakmayı amaçlamak maksadıyla satın alınabilmektedir. Eskişehir teması ile sunulan hediyelik eşyaları alıcılara anlam yüklü bir değer kazandırmak, satın alan kişiye -varsa-  deneyimini hatırlatmak ve aidiyet ile özlem hisseden kişilere bağlarını güçlendirmesi bakımından fırsat sunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında önemli bir deneyim ve değeri beraberinde getirmektedir. Dünya geneline bakıldığında ise temalı hediyelikler için çeşidi bol miktarda farklı hediyeliklere rastlanmaktadır, fakat burada önem arz eden şey ise temasındaki vurguyu öne çıkarmaktır. Bu bakımdan incelendiğinde Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde birbirinden farklı magnetlerden aynalara kadar uzayan bir skala mevcut halde bulunmaktadır. 

Eskişehir temalı hediyelik eşyalar, anıları göstermek ve hatırlanmak istenen yer-zamana geri dönüşü sağlama amacıyla, evlerde aile üyeleri ve misafirlerin de görebileceği şekilde konumlandırılabilmektedir. Bunun dışında mağaza, firma, ofis veya benzeri mekanlarınız için toptan satış seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Eskişehir temalı hediyelik eşyalarını satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Satın alınacak ürünlerin hangi mekana nasıl bir ayrıntı katmak istendiği belirlenmelidir. 
 • Kişisel bir nitelik taşıması halinde tema içinde çeşitlenmiş olan hediyelerin uygunluğuna karar verilmelidir.
 • Hediyenin kullanım amacı ön planda tutulmalıdır. 

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde bulunan magnetler, farklı şekilleri ile gözlere hitap etmektedir. Seçilecek olan magnetler, kullanılacak oda hatta eşya üzerinde uyum sağlaması açısından, ahşap ve polyester özelliklerine göre seçim yapılabilmektedir. Yine benzer şekilde açacak olarak tasarlanmış magnetler ve tepsi, seçenekleri ile mutfaklarınızda anılarınızı yaşatabilme tercihini sunabilmektedir.

Küllük ve anahtarlıklar şekiller ve renkler ile ortama farklı bir ahenk uygulayabilir; dekoratif seçeneklere her şekilde anılarınızı dahil etme imkanı bulabilirsiniz.

Ayna seçeneğinde ise kullanımı ve taşıması kolay olmasının yanı sıra yuvarlak ve dikdörtgen şeklinde seçenekler ile  hem armağan olarak hem de işlevi bakımından hatıralarınızı canlandırmanız için fırsat oluşturabilirsiniz. 

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Eskişehir temalı  fil, kelebek, açacak şekilli magnetler 10 tl ile 15 tl fiyat aralığında değişmekte olup farklı seçenekleriyle kullanıcılara sunulmaktadır.  Eskişehir temalı metal resimli tepsi ise ortalama 50 tl civarındadır. Eskişehir temalı hediyelik aynalar ortalama 57 tl ile 66 tl arasında değişirken, Eskişehir temalı anahtarlıklar ise ortalama 14 - 15 tl fiyatlarına sahiptir.  Eskişehir temalı çini küçük klasik özel kabartma küllükler ise farklı renk çeşitleriyle 23 tl bandında bulunmaktadır. Genel olarak Eskişehir temalı ürünler 10 tl ile 70 tl bandındadır.

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Eskişehir temalı hediyelik eşyaların fiyatları; işçiliği, boyutu, kalitesi, malzemesi kişiye alınacak olması ya da bir mekan için konumlandırılmış olması gibi değişen koşullara göre farklılık gösterebilmektedir. Fiyat bazında değerlendirme yapılması gerekirse; magnetlerde kullanılan şekiller ve malzemeler magnet fiyatlarında çok yüksek bir artış olmadan ortalama seviyelerde belirlenebilmektedir. Aynı şekilde küllük, anahtarlık ve tepsilerimiz farklı çeşitleriyle sabit bir fiyat üzerinden sunulabilmektedir. Eskişehir temalı aynalarımız ise boyutları ve özellikle şekillerine göre farklılık gösterebilmektedir. 

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Eskişehir Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Eskişehir’den alınabilecek ürünler aşağıda sıralanmıştır:

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Eskişehir temalı hediyelik eşyalar anahtarlık, açacak, magnet, tepsi, ayna ve küllük olarak çeşitlendirilmiştir. Magnetler farklı amaçlarla ortamın havasını değiştirmek ve ortama dahil olan bir uyumu yakalamak maksadıyla kullanılan küçük süs eşyaları olarak öne çıkmaktadır. Tabii ki şekil, boyut, kullanıldığı malzeme ve taşıdığı önem itibari ile değer atfedebilir; benzer niyetlerle ev, ofis veya farklı mekanlarınızda Eskişehir temalı hediyelik eşyalara yer ayırabilirsiniz. 

Eskişehir temalı açacak, tepsi, küllük ve anahtarlıklar genel olarak gün içerisinde sürekli kullanımına ihtiyaç duyduğumuz yan ürünler olarak kullanılabilmekte; yardımcı ürünler olarak sürekli göz önünde bulundurma imkanı sunabilmektedir. 

Eskişehir temalı aynalar boyutlarında farklılıklar barınmasından dolayı birçok şekilde kullanıma açık halde bulunmaktadır. Boyutları genelde bir çantaya sığabilecek özellikte olduğu için kişilerin ihtiyaç ve isteklerine göre çeşitlenmektedir. 

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Eskişehir temalı hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiş kişilere alınabilir;

 • Yeni ev ziyaretlerine
 • Eskişehir’e karşı ilgi duyan kişiye 
 • Anı ve hatıraların canlandırılması maksadıyla arkadaşa, aileye, bağ bulunan herhangi bir kişiye
 • Doğum günü ve beraberindeki özel günlerde 

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  3 TL - 23 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Eskişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Eskişehir Temalı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Eskişehir temalı hediyelik eşyalardan biri olan magnetlerin üretimi, oldukça hassas aşamalardan geçerek satışa sunulmaktadır. İlk olarak ürün görselin eşsiz de özenle tasarımınlamasının ardından ürünlere son teknoloji baskı makinalarıyla basım yapılır ve ardından Myros ürünlerini eşsiz kılan epoksi işlemi yapılır ve benzeri şekilde kalite artırılarak son haline kavuşturulur. Magnetler için uygulanan bu yöntem benzer olarak Eskişehir temalı metal resimli tepsi, anahtarlık, açacak ve magnetler için de uygulanmaktadır. 

Eskişehir temalı çini küçük klasik özel kabartma küllükler farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Küllüklerin yapımında ise tamamen serigrafi sanatı kullanılarak, çini şeklinde işlenmektedir. Yapılan işlemde el işçiliği ön plana çıkarılmakta; farklı renk ve çeşit seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. 

Eskişehir Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temalar Nelerdir?

Eskişehir temalı hediyelik eşyalara benzer olarak bulunan diğer temalı hediyelik ürünler şunlardır; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.