• Tümünü Temizle

Çorum

için 11 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Çorum Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Çorum Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
73,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Çorum Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
42,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
için 11 ürün görüntüleniyor.

Çorum Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çorum temalı hediyelik eşyalar birçok insan tarafından ilgi görmektedir. Oldukça tercih edilen hediyelik eşya ürünleri, Çorum şehri sevenleri için şık ve kullanıma uygun olarak bulunmaktadır. Çorum, gezilip görülmesi gereken, en önemli yerleşim alanlarındandır. Doğal güzellikleri ve tarihi güzellikleri ile özel bir yeri olan bir şehirdir. Tarih severler için, tarihi güzelliklere önem verenler için Çorum bambaşka bir anlam taşır. Çorum temalı hediyelik eşyalar tarihi yerleri ve eserleri temsil etmek amacıyla, bu kişiler tarafından toptan şekilde alınır.  Bunun dışında Çorum’da yaşayanlar;  gittikleri farklı şehirlerdeki tanıdıklarına, eş-dosta Çorum temalı hediyelik eşya alarak onlara şehirlerini temsil eden bu ürünlerden götürmekteler. Bu sebeple toptan satın alarak, sevdiklerinin kalbini kazanmaktalar. Çorum temalı hediyelik eşyalar, şehir temalı hediyelik eşya severler için birebir ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler; kalitesi ve şıklığıyla da görenlerin beğenisini kazanmaktadır. Çorum’a gezmek için gelen turistler de, Çorum temalı hediyelik ürünleri alarak şehre ait anılarını canlı tutarlar. Ayrıca dönüşte eş-dosta götürmek amaçlı Çorum hediyelik eşya ürünlerini toptan almaktalar. 

Farklı amaçlarla, farklı alanlarda kullanılan Çorum temalı hediyelik eşyalar Çorum’u temsil etmek amacıyla Çorum esnafları veya başka şehirde iş yapan Çorumlu esnaflar tarafından toptan satın alınarak süs eşyası olarak kullanılır. Özellikle yemek üzerine açılmış mekânlar tarafından alınarak, mutfaktaki buzdolapları ve dondurucu gibi eşyalarda Çorum temalı magnetler kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Çorum temalı hediyelik eşyalar, yemek üzerine kurulu mekânlarda özel menülerin yanında hediye edilmektedir. Ayrıca sipariş götüren mekânlar tarafından da müşteri memnuniyeti sağlamak adına, Çorum temalı hediyelik eşyalar alınır. Hepsinin toplamında Çorum temalı hediyelik eşyaların toptan satın alınarak kullanıldığını görmekteyiz. 

Çorum’da açılmış butikler de, Çorum temalı hediyelik eşya ürünlerini gerek dükkânlarını güzelleştirmek için gerekse kargoladıkları siparişlerde kullanmaktadırlar. Çorum’u tanıtan ve temsil eden, Çorum hediyelik eşya ürünleri bu açılardan toptan alınmaktadır. Kullanım mekânı ve alanı geniş olan Çorum hediyelik eşyaları, her kesimden insana hitap edecek tasarıma sahiptir. Kullanışlı ve dayanıklı bu ürünler kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir.  Çorum temalı anahtarlık hediyelik eşyası, öğretmenler tarafından öğrencilerine karne hediyesi olarak alınmaktadır. Halk eğitim veya özel kurslarda, hanımlar ve beyler için verilen mutfak üzerine eğitimlerde de kurs öğretmenleri kurs sonunda kursiyerlerini mutlu etmek amaçlı; Çorum temalı magnet hediye etmek için toptan alım yapmaktadırlar.  Bunun dışında, yine halk eğitim veya özel kurslarda tasarım bölümü kursunun sonunda öğretmenler, kursiyerlerini mutlu etmek adına Çorum temalı anahtarlık veya magnet hediye etmek için toptan sipariş vermekteler. 

Türkiye’de özel ve tarihi bir şehir olan Çorum, dünya üzerinde de tarihi anlamlar ve özellikler taşır. Dünyada, ilk yazılı kaynakların bulunduğu kaynaklar bu şehirde yer almaktadır. Çorum; Aslanlı Kapı, Kral Kapısı ve Büyük Kale yerleşim yeri ile büyük önem taşıyan bir şehirdir. Çorum’un Hattuşaş Antik Kenti, dünya insanları tarafından büyük ilgi görür. İlk toplulukların yerleşim alanlarından biri olan Çoruma ait, dünyada birçok Çorum temalı hediyelik eşya ürünleri bulunur ve rağbet görür. Sayılamayacak kadar çok olan Çorum temalı hediyelik eşyalar, Çorum’u temsil etmektedir. 

Çorum temalı hediyelik eşya ürünleri satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır.

 • Çorum temalı hediyelik eşyanın kullanım amacına karar verilmelidir
 • Ürün, kullanım amacına göre alınmalıdır
 • Ürün kişinin kendisine alınıyorsa kişi tasarımı kendi zevkine göre seçmelidir
 • Ürün, hediye alınacaksa; hediye alınan kişinin zevkine uygun tasarımda seçilmelidir
 • Ürünün sağlamlığına, kalitesine dikkat edilmelidir 

Çorum Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çorum temalı hediyelik eşya modelleri, desenleri ve tasarımlarıyla dikkat çeker. Çorum temalı iki ürün bulunmaktadır. Ürünler magnet ve anahtarlıktır. Farklı özellikleriyle dikkat çeken Çorum temalı magnetlerin genel özellikleri; 97 mm en, 48 mm boy ve 40 gram ağırlıktan oluşur. Çorum temalı anahtarlık genel özellikleri ise; 36 mm en, 95 mm boy ve 18 gram ağırlıktan oluşur. 

Çorum Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Çorum temalı hediyelik eşya ürünleri fiyatları 45,90 TL den başlamaktadır. Ortalama fiyat aralığına bakıldığında 45,90 TL ila 58,90 TL arasında olduğu görülmektedir.

Çorum Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çorum temalı hediyelik eşya ürün fiyatları, eşyada kullanılan malzeme türü ve malzeme miktarına göre belirlenir.

Çorum Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çorun temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çorun temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çorum Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Çorum temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Çorum Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Çorum temalı anahtarlık hediyelik eşyası süs eşyası olarak kullanılır. Gerek anahtarlıklarda gerek başka bir yerde şıklığıyla kullanılan bir üründür. Çorum temalı magnet hediyelik eşyası buzdolapları ve dondurucularda kullanılır. Ürünler mıknatıslı olup metal yüzeylere veya magnet panosuna yapıştırılabilir bu sayede bulunduğu ortalama dekoratif bir hava katabilir.

Çorum Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Çorum temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Anne- babaya
 • Kardeşe
 • Arkadaşa, dosta
 • Akrabaya
 • İş arkadaşına
 • Kendine

Çorum Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çorun temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çorun temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 15 TL - 20 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çorum Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çorun temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çorum Temalı Hediyelik Eşyalar ın Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çorun temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çorum Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Çorum temalı hediyelik eşya ürünleri Myros özel atölyelerinde, sağlıklı bir ortamda üretilir. İnsan sağlığına uygun malzemeler kullanılır. En kaliteli malzemelerle üretilen Çorum temalı hediyelik eşya ürünleri, müşteri memnuniyeti gözetilerek uzun süre kullanılacak sağlamlıkta üretilmektedir.

Çorum Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çorum temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.