• Tümünü Temizle

Van

için 34 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Van Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Van Temalı Myros Bayrak Nazar Üçlü Anahtarlık
78,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Van Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
91,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Van Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Myros Metal Kalp Açacak Magnet 85x76 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Myros Metal Balık Açacak Magnet 120x43 mm
91,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Van Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Van Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
42,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Van Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
139,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Van Temalı Uv Baskılı Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Van Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Van Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Van Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
39,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Uv Baskılı Dikdörtgen Anahtarlık 31x106 mm
39,90 TL
(0)
için 34 ürün görüntüleniyor.

Van Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya çeşitleri her zaman her insanın ilgisini çekecek ürünlerdir. Genel bakımdan ticari faaliyetlerden tutunda birçok alanda da etkin bir şekilde tercih edildiği görülmektedir. Çünkü bir duruma yönelik hediyelik eşya sunmak kişinin özgüvenini yerine getiren amacı sağlamaktadır. Hediyelik eşya konusunda öne çıkan ürün seçeneklerinden biri de Van temalı hediyelik eşyalardır.  Özellikle seyahat ederken ya da tatil dönüşlerinde sevdiklerinize götürebileceğiniz hediyelik eşya arayışında Van’ın nesi meşhur hediyelik diye sorguladığınız zaman Van temalı ahşap Magnet türleri ile karşılaşırsınız. Bu anlamda Van ilinin özelliğini yansıtan seçkin ürün çeşidiyle de tanışmış olursunuz. Online bir şekilde satın alabileceğiniz bu eşyaları toptan kar marjı oluşturmak içinde değerlendirebilirsiniz. 

Teknolojik ilerlemeler beraberinde geçmiş yıllarda satışa sunulan Magnet türleri de öne çıkmaktaydı. Fakat geliştirilen el işçiliği ile kullanılan malzeme farkında atak gösteren Myros firması bu konuda en iyi hediyelik eşya seçeneklerini öne çıkarmaktadır. Kişinin nereli olmasıyla örtüşen ve değer kazandıran eşyalar arasında magnetlerin yeri ayrıdır. Bunun beraberinde Van’dan alınabilecek hediyelik eşya nedir veya nelerdir sorgulamasında da öne çıkan seçeneğin Magnet olabileceğini ve bu Magnet türlerinin ahşap malzemeden olabileceğini söyleyebiliriz. 

Kişiye dair Van hatırası sayılabilecek ilgi çekici Magnet türlerinin küçük boyutlu buzdolabı süsü olarak kullanılmasına rağmen çok beğenilen hediyelik türü olduğu görülmektedir. Ayrıca Van temalı hediyelik eşyalar için il bazında öne çıkan konulara da önem verilmiştir. 

Sevdikleriniz için hatıra ve anlam ifade edecek olan küçük boyutlu Van temalı hediyelik eşyalar Myros firmasında üretiliyor olup seçkin tedarik süreciyle sunulmaktadır. Bunun haricinde ticari faaliyetlerinizde de yüksek kar marjı oluşturan eşyalar arasından dilediğinizi satın almanız mümkün olup toptan Van hediyelik eşya şeklinde alabilirsiniz. 

Van temalı çeşidi satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaş hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmaması 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılması
 • Van temalı hediyelik eşyaların temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Van Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Van temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri genel bakımdan insan sağlığına olumsuz etki eden materyallerden yapılmıyor olmasıdır. Ayrıca her yaşa hitap edebilen hediye seçenekleri arasında öne çıkmaktadır. Ahşap eşya üretiminde kullanılan malzemelerin ve bileşenlerin bütünlüğü ürün yapısındaki kaliteyi de göstermektedir. Kalitenin yanı sıra ürün yapısıyla özdeşleşen diğer konularda el işçiliği baskın durumdadır. Modernize olmuş ve kültürel simgelerle desteklenmiş olan magnetler toplu hediyelik eşya seçenekleri arasında en iyi alternatif olarak bilinmektedir. 

Van Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Van temalı hediyelik eşyaların fiyat aralığı üretim şekline göre değişmektedir. Van temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 14,90TL fiyatında satışa sunulmaktadır.  Sevdikleriniz için ya da özel günlerde dağıtım amaçlı da değerlendireceğiniz Van temalı ahşap magnetler en iyi alternatif seçenektir. Bunun yanı sıra normal Magnet çeşitlerine göre daha fazla talep görecek özellikte üretilmiştir. 

Van Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Van temalı hediyelik eşyaların fiyat belirtecinde birçok unsur bulunmaktadır. Genel bakımdan hediyelik eşya kapsamında yapılacak eşyada kullanılması gereken malzeme ilk sıradadır. Van temalı ürünler için ahşap malzemeler fiyat belirtecinde ilk sırada gelmektedir. İkinci olarak el işçiliği ve bu işçilik esnasında diğer materyaller ile kullanılan bileşenlerdir. Bileşenlerin yanı sıra diğer ve önemli fiyat belirteci ise ürün boyutu ile ilgilidir. Çünkü ürün yapısı, boyutu veya ölçüleri büyüdükçe kullanılan malzemede de artış gözlemlenir. Bu da fiyatın artmasına sebep olur. 

Van Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Van temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Van temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Van Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Van temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre tercih edilebiliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Van Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Van temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok cevap vermek mümkündür. Genel bakımdan hediyelik ürün anlamında seçebileceğiniz Van temalı eşyalarla ilgili en uygun fiyatlı ürünler şeklinde toptan eşya şeklinde satın alarak değerlendirmek mümkündür.  Ticari faaliyetlerinizde yüksek kar marjı oluşturmak için Van temalı hediyelik eşya türlerinin satışını da yapma amaçlı kullanılabileceği bilinmektedir. Toptan sipariş vermeniz halinde ve özel günlerde ürün dağıtımına katkı sağlayacak ürünlerdir. Bunun haricinde firma tanıtımı yapmak amaçlı da değerlendirilebilmesi mümkündür. 

Van Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Van temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Van hediyelik eşya 
 • Babalar gününde babanız için Van hediyelik 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde Van hatırası hediyelik 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Van hatırası hediyelik eşyalar
 • Van temalı hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere toptan Van hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize toptan hediyelik eşya çeşitleri 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza hediyelik Van temalı eşyalar 

   Van Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Van temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Van temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Van Temalı Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

   Van temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Van Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Van temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Van Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

   Van temalı hediyelik eşyalar Myros firması tarafından üretilen ürünlerdir. Alanında uzman ve donanımlı ekibin erkek ve kadın personelleri eşit orandadır. Üstün kalite malzeme kullanımı yapılarak mükemmel eşyalar oluşturulmaktadır. Estetik bakış açısı ve el işçiliği ile harika üretimler yapılmasına yön veren ekip çalışmaları huzurlu bir ortamda yapılmaktadır. 

   Üretimden satış alanına kadar seçkin tedarik süreci baskın rol oynamaktadır. Bu nedenle kaliteli üretim şekline çok fazla önem verildiği görülmektedir. Üretim bünyesinde kullanılan malzemelerin tümü insan sağlığına olumsuz etki oluşturmayan materyallerden seçilmektedir. Bu nedenle Van temalı veya farklı şehir temalı ürünlerin çokça potansiyel kazandığı görülmektedir. 

   Van Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Van temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.