• Tümünü Temizle

Kars

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Kars Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Kars Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya seçeneklerinde il bazında hediyelik eşya türü almak genel bakımdan çok yoğun ilgi toplamaktadır. Özellikle doğu illerinden biri olan Kars ile ilgili öne çıkan ilk soru Kars’ın neyi meşhur hediyelik şeklindedir. Kars’a yönelik en meşhur hediye Magnet olmaktadır. Yiyecek kapsamında ise herkesin bildiği üzere Kars kaşarı olmaktadır.  Doğu illerine seyahat edecek kişiler seyahat planı öncesinde Kars’tan hediyelik ne alınır sorgulaması yapmaktadır. Bu durum seyahat veya tatil dönüşlerinde en popüler soru tiplerinden biridir. Çünkü her insan gezip gördüğü yerlerin güzelliğini sevdikleriyle paylaşmak istemektedir. Bu da o yerin meşhur ve popüler bir temasını öne çıkarmaktadır. Kars temalı Magnet çeşitleri de bu yüzden çok rağbet görmektedir. 

Kars hediyelik eşya konusunda muazzam bir yer sayılır. Çünkü temasında öne çıkarılan şekiller tarihi yönden çokça ilgi gören yerlerdir. En beğenilen ürün çeşitleri Myros firmasında satışa sunuluyor olup yine firma bünyesinde üretimi yapılan eşyalardır. Sevdikleriniz için anlamlı ve şık hediye seçenekleri günümüzün en modern, en kullanışlı ve de en uygun fiyatlı ürünleridir. Ticari alanlarda yüksek kar payı oluşturan ürünler arasında en çok Magnet çeşitleri öne çıkmaktadır. Çünkü Magnet olarak adlandırılan eşyalar buzdolabı gibi mıknatısa uyumludur. Bu doğrultuda not tutturmak veya sürekli görmek istediğiniz kişilerin resmini tutturma amaçlıda kullanılabilmektedir. Genel bakımdan ticari yönde yüksek kar marjı oluşturabileceğiniz seçkin ürünlerin tümü Kars hediyelik kapsamında Myros firmasındadır. Online siparişlerinizi toptan Kars hediyelik eşya şeklinde oluşturmanız mümkündür. 

Kars temalı hediyelik eşya satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylere dikkat edilmesi 
 • Hediye seçiminin kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması 
 • Kars temalı hediyeliklerde farklı figürlerin incelenmesi ve tek tasarım şekline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek Kars temalı hediyelik seçimi yapılması 

Kars Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kars temalı hediyelik eşyaların genel özelliği bakımından kullanılan hammaddenin ürün yapısını özelleştirdiğini söyleyebiliriz. 3D baskı şeklinin öne çıkıyor olması hediyelik eşya seçeneğinde farklı bir boyut kazanmaktadır. Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığına olumsuz etki oluşturmaması genel bakımdan kaliteli olduğunu göstermektedir. El işçiliğinin öne çıkmış olması ürünün çok şık ve beğenilen yapıya sahip olduğunu gösterir. Bunun dışında seramik, baskı, boyanın öne çıktığı ahşap Magnet türünde kullanılan hammaddenin çok yönlü kullanılıp değerlendirilen ahşap malzeme olduğu görülmektedir. 

Kars Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kars temalı hediyelik eşya ürünlerinin şık ve herkese hitap edebilen hediyelik eşya bünyesinde önemli fark oluşturduğu görülmektedir. Kars temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama 14,90TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için anlamlı ve bir o kadar da hoş görünümlü Magnet çeşitlerine yönelik net bir fiyat bilgisi belirtecek olduğumuzda Kars temalı 3D ahşap Magnet fiyatının 14,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Kars Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kars temalı hediyelik eşya çeşitlerinin fiyat belirteci genel bakımdan kullanılan malzeme ve hammaddesi ile ilgili olmaktadır. Günümüzde hediyelik eşya konumunda en çok satılan Magnet ürününe yönelik üretiminde kullanılan malzemenin haricinde çeşitli bileşenler ve materyallerin kullanımı da dikkat çekmektedir. Ürün boyutu, el işçiliği, malzemenin kalitesi ve işlenmesi gibi teknik detayların da fiyatını doğrudan etkilediği görülmektedir. 

Hediyelik eşya şeklinde değerlendirilen Kars temalı 3D Magnet modelleri temalı genel bakımdan değişken fiyatlarda satışa sunulan ürünler olup farklı figürlerle desteklenmektedir. Üretim beraberinde fiyatını değiştiren en önemli konu ise ürün boyutlarıdır. Ürün boyutu büyüdükçe kullanılan malzemelerde de artış görülmektedir. Bu da fiyatını doğrudan etkileyen bir konudur. 

Kars Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kars temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kars temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kars Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Kars temalı hediyelik eşya çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup çeşidi aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Kars Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kars temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok cevap belirtmek mümkündür. Öncelikle Kars yöresine ait bir sevdiğiniz veya tanıdığınıza anlam içeren veya anı oluşturmak için alabileceğiniz hediyelik seçeneği şeklinde değerlendirilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra eviniz için veya ailenize yönelik satın alıp dağıtabileceğiniz şehir temalı ürünler bazında değerlendirilebilmektedir. Ticari alanda reklam amaçlı kullanılabilen eşya seçeneği şeklinde değerlendirilebilir. Tüm bunların dışında katılım gerektiren durumlarda toptan hediyelik eşya seçeneği şeklinde satın alınıp değerlendirilebilmektedir. 

Kars Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kars temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize hediyelik Kars ürünleri 
 • Babalar günü için babanız için anlam ifade eden Kars temalı hediyelik eşyalar 
 • Erkek veya kız kardeşleriniz için özel anı oluşturan hediye seçeneği olarak Kars hediyelik eşya 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde Kars hediyelik eşya 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak veya işinizde kullanmak ve satışa sunmak için 
 • Kars temalı hediyelik eşya ürünlerine ilgi duyan kişilere hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize Kars hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza Kars hediyelik 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

  Kars Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Kars temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kars temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Kars Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Kars temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Kars Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Kars temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Kars Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

  Kars temalı hediyelik eşya üretimleri Myros firmasında üretilmektedir. çok geniş Pazar hacmi bulunan firmanın üretim bünyesinde birçok personel çalışmaktadır. Uzman kadrosu ile yüksek kar marjı oluşturan ürün seçenekleri ticari alanda da etkin rol oynamaktadır. Üretim bünyesinde çalıştırılan kadın ve erkek personeller eşit orandadır. El işçiliğinin yepyeni hâkimiyet kazandığı ürünlere yönelik farklı bakış açısı dikkat çekmektedir. 

  Titiz çalışmalar sonucu birçok materyal ve malzeme uyumunu öne çıkaran tasarımlar oldukça etkileyici görünüme sahip olmaktadır. Yenilikçi bakış açısının yanı sıra şehre özel figürler ile desteklenen ürün özellikleri de dikkat çekmektedir. Modern, kültürel ve yöresel çalışmalar birbiri ile özdeşleştirilmekte olup en farklı ürün modelleriyle müşterilere sunulmaktadır. 

  Kars Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Kars temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.