myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Sakarya

için 55 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Ahşap Küçük Boy Çerçeve 120x150 mm
328,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Ahşap Orta Boy Çerçeve 130x205 mm
413,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Balık Açacak Magnet 120x43 mm
99,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
99,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
150,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Kola Şişesi Açacak Magnet 120x41 mm
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
45,50 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Yuvarlak Saat 20 cm
453,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Uv Baskılı Fil Şekilli Magnet 86x62 mm
27,50 TL
(0)
için 55 ürün görüntüleniyor.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sakarya’daki hediyelik eşyalar, turizm sektöründe popüler olan Sapanca'nın ve orada yaşayanların sahip olduğu kültür ve özellikleri yansıtan seçkin ürünlerdir. Bu eşyalar genellikle ev dekorasyonu için, hatıra olarak saklanması için veya sevdiklerine hediye olarak dağıtımı için kullanılır. Bunlar arasında Sapanca gölü veya ormanlarını birbirinden ayıran anahtarlıklar, Sapanca'da yapılan dokumalardan yapılmış halılar, el sanatları ürünleri, çeşitli aksesuarlar ve benzeri ürünler bulunabilir. Sapanca bölgelerindeki hediyelik eşyalar, bölgeye giden veya orada yaşayan insanlar için anımsatıcı bir değer taşır ve aynı zamanda Sapanca'ya ait olan ve toplu tanıtımına da yardımcı olabilir. Bu hediyelik eşyalar, bölgeye giden kişilere veya orada yaşayan insanları anımsatıcı bir değer taşır ve aynı zamanda bölgenin yapısının ve genel tanıtımına da yardımcı olabilir. Ayrıca, estetik çerçevelere de değer katabilir ve ev dekorasyonunda da güzellik katar. Evinizde Sakarya’yı hatırlatan şık hediyelik eşyalar bulundurabilir veya Sakarya’yı seven, özleyen kişilere bu hediyelik eşyaları hediye ederek onları mutlu edebilir, her an Sakarya’yı anımsamalarını sağlayabilirsiniz.

Sakarya temalı farklı dekoratif ürünleri hem günlük kullanımda hem de dekorasyonunuzu zenginleştirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Farklı tarzlarda ve boyutlarda bulunan anahtarlıklardan satın alarak evinize her girişinizde yanınızda taşıdığınız Sakarya manzarasıyla mutlu olabilirsiniz. Buzdolabınızı süsleyebileceğiniz çeşit çeşit magnetler arasından kelebek modelini, fil baskılı çeşitleri veya klasik kesim magnetleri tercih ederek buzdolabınıza hareket katarken aynı zamanda Sakarya’nın güzelliklerini evinizde sergileyebilirsiniz. Sakarya temalı açacaklar, cüzdanlar, çeşitli puzzle modelleri, cep aynaları ve daha bir çok dekoratif objelerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sitemizde bayilere özel toptan satış imkanı ile promosyon ürünü olarak da kullanabileceğiniz üst kalite hediyelik eşyalar bulunmaktadır.

Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünlerin kalitesini, boyut bilgisini ve kullanılan malzemeleri bilmekte fayda vardır.
 • Sakarya temalı hediyelik eşyaların hediye edilecek kişilerin zevkine uygun şekilde seçilmesi gerekmektedir.
 • Ürünün yapısı göz önünde bulundurulmalı, kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Toptan alım seçeneği bulunan markalar tercih edilmeli ve fiyat performans ürünleri seçilmelidir.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyalarının Özellikleri Nedir?

Sakarya temalı hediyelik eşyaların en önemli özelliği ürünlerde bulunan Sakarya manzarasıdır. Bunlar arasında Sakarya nehirleri, ormanları veya tarihi özellikleri, tabloları, Sakarya'da yapılan dokumalardan yapılmış halılar, el sanatları ürünleri, çeşitli aksesuarlar ve benzeri ürünler bulunabilir. Sakarya’nın simgeleri olan bu özellikler Myros kalitesi ile birleştiğinde uzun yıllar boyunca hasarsız kullanılabilen araç gereçler ve dekoratif objeler haline gelmektedir.

Kişisel ürünler arasında bulunan cüzdan ve anahtarlıkların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Cüzdanlarda farklı göl veya şehir manzarasından sizlere veya hediye edeceğiniz kişinin zevkine uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Anahtarlıkların boyutları ortalama 35x90 mm olduğundan cepte, cüzdanda veya çantada kolaylıkla taşınabilmektedir. Cüzdan boyutları da çanta içi kullanıma veya elde taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır. Üretilen tüm ürünlerde olduğu gibi Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerinde de yüksek kalite ürünler ve Avrupa standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. Aldığınız tüm ürünlerin ödeme ve iade süreçleri şeffaf olduğundan güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışan Myros bu konuda kendini sürekli olarak güncellemektedir.

Duvar saati, hatıra kaşık, resimli tabak ve çerçeve ile evinizde Sakarya esintileri yaratabilir, göl ve orman manzaraları sayesinde daha ferah bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Kullanılan ürünler ve baskı kalitesi sayesinde yıllarca eskimeden ve yıpranmadan kullanabileceğiniz bu aksesuarlar her ortama ve kişinin zevkine uygundur. Büyükler için hap kutusu, sigara tabakası gibi seçenekler mevcutken küçükler için Sapanca temalı hediyelik puzzle modelleri mevcuttur. Her yaştan kişinin kullanabileceği Sakarya temalı hediyelik eşyalar Myros güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyat Aralığı Nedir?

Sakarya temalı hediyelik eşyaların fiyatları 19,90 tl’den başlamaktadır. Ortalama fiyat aralığı 19,90 ile 237 tl arasında değişiklik göstermektedir. Tüm ürünler yüksek kalite ile üretildiğinden her bütçeye uygun bir alışveriş gerçekleştirmek mümkündür. Toptan satın alım seçeneğimiz mevcuttur.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sakarya temalı hediyelik eşyaların fiyatları diğer birçok üründe olduğu gibi maliyetine paralel olarak fiyatlandırılmaktadır. Kullanılan malzemenin ağırlığına, fiyatına ve miktarına göre taban fiyat belirlendikten sonra boyutu arttıkça fiyatı da artarak devam etmektedir. Ayrıca baskı kalitesi, el işlemeciliği fiyatları şekillendirmektedir. Ürünlerdeki ağırlık da fiyatın belirlenmesinde etkendir. Bayi satışlarımızda toptan satın alınan ürünlere uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyaları Çeşitleri Nelerdir?

Birçok Sakarya temalı hediyelik eşya çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmektedir;

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyaları Nasıl Kullanılır?

Sakarya temalı hediyelik eşyalar evlerde dekorasyonu zenginleştirmek amacıyla aksesuar olarak kullanılabilir. Sakarya temalı çerçeve sayesinde Sakarya’nın güzel manzarasını yansıtabileceğiniz, yanına yerleştireceğiniz Sakarya temalı saat, resimli tabak gibi aksesuarlarla bir Sakarya köşesi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda mutfağınızda hem araç gereç olarak hem de Sakarya’yı yansıtan ürünler olarak buzdolabı kapağında Sakarya temalı magnetler, tirbüşon, açacak gibi ürünleri de işlevleri dahilinde kullanabilirsiniz.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyaları Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Sakarya temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sakarya’yı çok seven kişilere,
 • Sakarya’dan ayrılan iş arkadaşlarına,
 • Sakarya’yı tanımak isteyen kişilere,
 • Aile bireylerine, anne baba ve kardeşlere,
 • Okul arkadaşlarına, öğretmenlere ve doktorlara,
 • Evini taşıyanlara, yeni ev alanlara.
 • Doğa manzaralı eşya kullanmayı seven tanıdıklara,
 • Doğum günü olan sevdiklerinize,
 • Sevgiliye ve arkadaşlara hediye olarak alınabilir.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 89 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Sakarya temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, diğer ürünlerde olduğu gibi Sakarya temalı hediyelik eşyaları da titizlikle üretmektedir. Tasarımlarına uygun olarak seçilen malzemelerin temin edilmesinin ardından kalıplara uygun olarak taslaklar çıkarılmaktadır. Ardından baskı, işleme ve diğer işlemler için boyanarak ilk halini almaktadır. Sipariş sahibinin isteği üzerine tasarım şekillendirilerek son halini aldıktan sonra kullanıma hazır olması ve yıllarca hasar görmeden dayanıklı bir şekilde kullanılması amacıyla cila ve diğer işlemler uygulanmaktadır. Kolay silinebilmesi için boya kalitesi ve işleme biçimi göz önünde bulundurularak kullanıma hazır halde alıcıya sunulmak üzere paketleme aşamasına geçilmektedir. Şehirler arası teslimatta porselen ve çini ürünlerin zarar görmemesi amacıyla yapılan paketleme işleminin ardından alıcıya gönderilmektedir.

Sakarya Temalı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Sakarya temalı hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.