• Tümünü Temizle

Balıkesir

için 135 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Ayvalık Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
225,00 TL
(0)
49,90 TL
(0)
+ 13
Myros - Ayvalık Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
49,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Ayvalık Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
49,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Ayvalık Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
64,50 TL
(0)
207,00 TL
(0)
207,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Ayvalık Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
498,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Ayvalık Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
135,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Ayvalık Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
225,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Ayvalık Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
118,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Ayvalık Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
112,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Ayvalık Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
49,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Ayvalık Temalı Metal Kabartma Anahtarlık
85,50 TL
(0)
97,50 TL
(0)
için 135 ürün görüntüleniyor.

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Önemli tatil yerlerinden biri olan Balıkesir hem gezme hem de hediyelik eşya konusunda alternatifi bol olan bir seçenektir. Balıkesir gezilecek yerler şeklinde arama yaptığınızda Ayvalık’tan başlayıp, Cunda, Edremit, Sarımsaklı, Altınoluk gibi birçok yeri saymak mümkündür. Balıkesir hediyelik eşya dükkânı kapsamında aradığınız tüm seçenekleri sunan Myros firması teknolojik ilerlemeleri yakından takip ederek ürün alternatifi de sunabilmektedir. Aynı şekilde Balıkesir hediyelik eşya bayileri kapsamında da Myros firmasının online şekilde de öne çıktığını söylemek mümkündür. 

Balıkesir’den alınacak hediyelik eşyalar kapsamında malzeme yapısına göre değişkenlik gösteren kullanışlı ve şık ürünler bulmanız mümkün olur. Bunun dışında modernize olmuş ürün yapıları dijital baskılar, el işçiliği ile muazzam role sahiptir. Balıkesir hediye eşya konusunda yer bakımından da bol seçenek sunmaktadır. her yöresi ayrı güzel olan Balıkesir’in kendine has öne çıkardığı özel figürlerde vardır. Tatil yöresi olması nedeniyle çok geniş kulvara hitap ettiği görülür. Bu doğrultuda Balıkesir hediyelik eşya seçeneğinde en geniş hacmi sunmaktadır. Sevdikleriniz için alabileceğiniz farklı hediyelik ürünler Myros firmasında satışa sunulmaktadır. Ticari alanda kar payı oluşturmak ve kar marjınızı yükseltme amaçlı toptan Balıkesir hediyelik eşya şeklinde de satın almanız mümkündür. 

Balıkesir temalı hediyelik eşyaları satın alırken istenmeyen ve de beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı ve sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan zararlı maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda önceden araştırma yapılması ve seçici olunması 
 • Balıkesir temalı hediyelik eşyaların mevcut temasında yer alan farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş Balıkesir temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Balıkesir temalı hediyelik eşyalar karşınıza magnet olarak çıkabileceği gibi cam malzeme ile üretilen ve uzun süre deforme olmayan baskılama tekniğiyle öne çıkan shot bardak türleriyle de dikkat çekebilmektedir. İnsan sağlığına yan etki oluşturmayan materyaller kullanılmasıyla her yaşa hitap edebilen şık ve ilginç ürünlerdir. Yüksek beğeni kazanan bu ürünler ilçe bazında da özdeşleştirilen eşyalardır. 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Balıkesir temalı hediyelik eşya seçenekleri genel bakımdan en seçkin ve en şık şehir ve ilçe temalı eşyalardır. Balıkesir hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 14,90TL ile 84,90TL arasında olmaktadır. Sevdikleriniz için anlamlı bir hediye alabileceğiniz türde geliştirilen ürünler olduğu görülmektedir. Balıkesir temalı hediyelik eşyalara yönelik net fiyat belirtecek olduğumuzda Balıkesir bölgesi ikili shot bardak fiyatının 84,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Balıkesir temalı hediyelik ürünlerin fiyat belirtecinde tek bir unsur bulunmaz. Birçok parametrenin önemli derecede rol oynadığı görülmektedir. Çünkü ürün tedarik sürecinde kullanılan malzemeler, materyaller ve bileşenler de fiyatına etki eden unsurlardır. Birçok farklı hediye seçeneği ile öne çıkan bu ürünlerde önemli parametrelerden biri de ürün boyutları olarak bilinmektedir. Çünkü ürün boyutları büyüdükçe kullanılan malzemeler de çoğalacaktır. Bu durum fiyatını doğrudan etkileyerek fiyat artışı yaşanmasını sağlayan bir nedendir. 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Balıkesir temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Balıkesir temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Balıkesir temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre tercih edilebiliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Balıkesir temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik pek çok cevap verilebilir. Özellikle önemli tatil yöresi olması sebebiyle her ilçesinin öne çıkan hediye seçenekleri sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Aile fertlerinize veya kendiniz için alabileceğiniz bu hediyeler önemli ve katılım gerektiren davetlerde dağıtma amaçlı da kullanılabilir. Bunun haricinde iş alanında promosyon ürünler olarak veya reklam yapma amaçlı da kullanılabildiği görülmektedir. Çünkü hediye kapsamında seçeneği bol olan şehir ve ilçe temalı ürünlerdir. 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Balıkesir temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Burhaniye temalı hediyelik eşya 
 • Babalar gününde babanız için Gömeç temalı hediyelik eşya 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde Edremit temalı hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde Ayvalık temalı hediyelik eşya 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Sarımsaklı temalı hediyelik eşya 
 • Balıkesir temalı hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere toptan Cunda temalı hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize Akçay temalı hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza Altınoluk temalı hediyelik eşya 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Balıkesir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Balıkesir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 75 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Balıkesir temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Balıkesir temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Balıkesir temalı hediyelik eşyalar Myros firması tarafından üretilmektedir. Geniş Pazar hacmine sahip olan firmanın uzman kadrosunda eşitlikçi yapı öne çıkmaktadır. Her bakımdan hediyelik eşya kapsamında kullanılan malzeme türü seçkin tedarik sürecini de doğurmaktadır. Birinci sınıf kaliteli malzeme kullanımı dikkat çekerken çağımızla uyumlu figürlerde öne çıkmaktadır. 

Üretimden satış alanına kadar her konuda bilgi ve beceriye dayanan çalışmalar ve tasarımlar dikkat çekmektedir. İnsan sağlığına olumsuz etki oluşturan malzemelerin hiçbiri kullanılmadığı gibi erkek ve kadın personel sayısının da eşit seviyede olduğu gözlemlenmektedir. Cam, ahşap, polyester, seramik ve benzeri malzemeler, teknolojik ilerlemeler beraberinde hediyelik eşya çeşitliliğinde de kullanılmaktadır. Aradığınız her türlü hediyelik eşya seçenekleri Myros firmasında bulunuyor olup müşterilere kolaylıkla ulaştırıldığı görülmektedir. 

Balıkesir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Balıkesir temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.