myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ayvalık

için 60 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Ayvalık Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
22,50 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Ayvalık Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ayvalık Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
113,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
188,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Metal Kabartma Anahtarlık
55,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
için 60 ürün görüntüleniyor.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ayvalık temalı hediyelik eşyalar hediye etmek veya eşya olarak kullanmak için satın alınabilmektedir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için satın aldığınız ürünleri aynı zamanda ziyaret etmek istediğiniz veya daha önce ziyaret ettiğiniz yerleri hatırlayabilmek için de satın alabilirsiniz. Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünleri Türkiye’nin en güzel beldelerinden biri olan Ayvalık’ı anımsamak için veya o bölgeyi seven kişileri mutlu etmek için satın alınabilmektedir. Her yaştan ve zevkten kişinin beğenebileceği bu ürünleri hediye etmek oldukça risksizdir lakin çoğu insan beğenmekte ve kullanmaktadır.

Dünya’nın birçok ülkesinden çok fazla kişinin ziyaret ettiği Ayvalık, oldukça popüler bir belde olduğundan birçok ülkede Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünleri üretilmektedir. Bu sebeple çok çeşitli olup herkese uygun modellere sahiptir. Bu ürünlerin birçoğu toptan satış imkanı ile alıcılara sunulmaktadır.

Ayvalık temalı hediyelik eşyalar satış yapmak, hediye etmek, hatıralık olarak kullanmak için satın alınabilmektedir. Satış yapmak isteyen veya toplu satın alım yapmak isteyen alıcılara toptan satış fiyatı tarifesi sunarken tane ile satın alımlarda da uygun fiyatlar ve kampanyalar ile satış yapılmaktadır. Ayrıca özel davetlerde veya kutlamalarda hatıralık olarak hediye edilmeye oldukça uygun ürünlerdir lakin günlük hayatta kullanılma imkanları da vardır.

Ayvalık temalı hediyelik eşyalar satın alınırken ürünlerin dayanıklılığı göz önünde bulundurulmalı ayrıca kalitesine dikkat edilmelidir. Hediye etmek için satın alınıyorsa mutlaka hediye edilecek kişinin yaşına ve zevkine uygun seçim yapmak karşıdaki kişinin memnuniyetini ve mutluluğunu gözle görülecek oranda arttıracaktır.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ayvalık temalı hediyelik eşyalar hem Ayvalık beldesini tanıtmak hem de Ayvalık’ı hatırlamak için oldukça güzel bir yöntemdir. Hediye edildiğinde eşya olarak kullanılabilirken dekoratif obje biçiminde de kullanılabilmektedir.

Ayvalık temalı çerezlik modellerimiz cam ile üretilmekte ve 12x14 cm boyutlarındadır. Bir diğer cam ürünümüz küllüklerdir, üstlerinde oldukça canlı biçimde Ayvalık manzarası bulunan bu küllükler yıkanmaya ve yüksek sıcaklığa ekstra dayanıklıdır. En fazla satın alınan Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünümüz ise polyester uv baskılı magnetlerdir. Ayvalık ve ayvalığı çağrıştıran objeler kullanılarak üretilen bu magnetler hem evinizde buzdolabınızı hem de iş yerinizdeki çalışma alanınızı süsleyerek canlılık katmaktadır.

Seramik renkli baskılı kupa modellerindeki Ayvalık fotoğrafları sayesinde içecekleri keyifle tüketebilir, aynı zamanda hatıralarınızı düşünerek güzel zaman geçirebilirsiniz. 3D resimli birçok ürünümüz ve canlı renkleri de hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini kazanmaktadır.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları 9,90 ile 195 tl arasındadır. Birçok kişinin beğeneceği Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünleri ortalama 50 tl’dir. Her bütçeye uygun ürünümüz mevcut olup toplu alımlarda toptan satış fiyatı ile satışa sunulmaktadır.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları maliyetle doğru orantılı olarak belirlenmektedir. Ürünün üretiminde kullanılan hammaddenin fiyatı, kullanılan ekstra malzemeler ve ince işçiliğin maliyetinin üzerine kar eklenerek satış fiyatı belirlenmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi de ürünün fiyatını doğrudan etkilemektedir. Toptan satışlarda indirim uygulanarak satışa sunulan ürünler aynı zamanda taneli satışlarda da belirli zamanlarda uygulanan indirimlerle satılmaktadır.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ayvalık Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Ayvalık temalı hediyelik eşyaların, hatıralıkların birçok çeşidi bulunmakta ve aşağıda listelenmektedir:

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ayvalık temalı hediyelik eşyalar dekoratif obje olarak kullanılabilirken aynı zamanda hatıralık olarak da kullanılabilmektedir. Günlük hayatta da kullanışlı eşyalar bulunurken aynı zamanda şık aksesuar olarak da kullanılabilmektedir. Magnetlerle dolabınızı süslerken şeffaf mumla yaşadığınız ortamı güzelleştirebilirsiniz. Anahtarlık ve cüzdanı yanınızda taşıyarak kendinizi Ayvalık’ın güzel atmosferinde hissedebilirsiniz.

Ayvalık temalı ürünleri davetlerde hediye olarak da dağıtabilir veya başarısını kutlamak istediğiniz öğrenci ve çalışanlara tebrik hediyesi olarak sunabilirsiniz. Bardakları dekoratif ürün olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda diğer bardaklar gibi içecek tüketmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Ayvalık temalı hediyelik eşyalar evlerde de çalışma ortamlarında da kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Ayvalık temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki gruplar için uygun bir hediyedir:

 • Ayvalık’ı seven kişilere veya Ayvalıklı kişilere hediye edilebilir.
 • Yeni ev almış kişilere ev hediyesi olarak alınabilir.
 • Daha önce ziyaret etmiş kişilere hatıralık olarak verilebilir.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ayvalık temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ayvalık Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Ayvalık temalı hediyelik eşyaların üretimindeki ilk basamak ürünün tasarımını planlamaktır. Planlanan taslak için seçilen hammaddeler tedarikçi firmadan alınarak üretime başlanmaktadır. Hammadde önce şekillendirilir ardından renklendirilerek işlenir. Ekstra aksesuarlarla süslenen ürünler için ince işçilik de uygulandıktan sonra paketlenerek satışa hazır hale getirilir ve alıcılara ulaştırılır.

Ayvalık Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Ayvalık Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik temaları aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.