myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Edremit

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Edremit Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
37,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Edremit Temalı Myros Bira Bardağı Açacak Magnet 52x97 mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Edremit Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
34,00 TL
(0)
34,00 TL
(0)
34,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Edremit Temalı Uv Baskılı Mozaik Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 22
Myros - Toptan Edremit Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
20,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Edremit Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Edremit Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Edremit Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Edremit Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
34,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Edremit Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Edremit temalı hediyelik eşyaları, oldukça tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler farklı çeşit ve tasarımlarıyla dikkatleri çekmektedir. Edremit, en önemli şehirlerimizden biridir. Balıkesir’in en güzel ilçelerinden biri olan Edremit hem deniz âşıkları için hem de şehir temalarını sevenler için ürünlerde kullanılmaktadır. Edremit temalı hediyelik eşyaları, kullanım olarak kullanıldığı yere ayrı bir görsel şölen sunar. Sade ve şık olan bu ürünlerimizi, bireyler kendi kullanmak için satın almaktadır. Kişiler, farklı tasarımları bulunan Edremit temalı hediyelik eşyaları; gerek farklı yerlerde kullanmak için gerekse tek bir yerde dikkat çekici görsel bir tasarım oluşturmak için toptan satın alırlar. Toptan alınan ürünlerimiz, kalitesiyle uzun süre kullanılabilmektedir. Görenlerin dikkatini çeken Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerini; gerek evinizde, gerek iş yerinizde kullanabilmektesiniz. Farklı amaçlar doğrultusunda alınan Edremit hediyelik eşya ürünleri, Balıkesir Edremit’i tanıtan en önemli unsurlardandır.  Hediyelik eşyalarımız, anahtarlık ve magnetten oluşur.

Kişiler Edremit’e gezmek için, tatil yapmak için gitmekteler. Bu şehirde geçirdikleri zamanı temsil etmesi amacıyla, Edremit hediyelik eşya ürünleri satın almaktalar. Özellikle ailecek giden kişiler, bu ürünleri toptan satın almaktadırlar. Edremit şehrinin ruhunu yansıtması açısından alınan bu hediyelik eşyalar, göz alıcılığı ve şıklığıyla kişilerde güzel bir hissiyat uyandırmaktadır. Ayrıca eşyaların kullanışlılığı, bu eşyaları kullanan kişiler tarafından övgüye mazhar olmaktadır. Tatil için giden bu kişiler, tatil dönüşünde ailelerine, arkadaşlarına, sevdiklerine küçük birer hediye olarak Edremit hediyelik eşyalarının toptan alımını yaparlar. Hem az maliyetli hem de kullanışlı olan ürünler alınabilecek en güzel hediyedir.

Edremit sokaklarında yemek üstüne kurulan mekânlar, mutfaklarına renk katmak amacıyla Edremit temalı magnet hediyelik eşyası almaktadırlar. Hem şehirlerini tanıtan, hem de güzel bir görsel alan oluşturan ürünler, bu mekânlar tarafından toptan alınır. Yemek üzerine kurulu olan bu mekânlar, bazı menüler için kampanya yaparak Edremit temalı hediyelik eşyalar vermektedirler. Bunun dışında eve servis yapan bu mekânlardan bazıları, müşteri memnuniyeti sağlamak adına Edremit temalı hediyelik eşya ürünleri kullanmaktadırlar. Bu sebeplerle toptan alım yaparlar.  Ayrıca mekân anahtarında veya mekân içinde süs olarak kullanılmak amacıyla; Edremit esnafı tarafından, Edremit temalı anahtarlık hediyelik eşya ürünü de oldukça tercih edilmektedir.

Birbirinden farklı ve birbirinden güzel tasarımlarıyla Edremit temalı hediyelik eşya ürünleri, gerek Edremit halkı gerekse farklı şehirlerden kişiler tarafından oldukça tercih edilir. Özellikle şehir temalı hediyelik eşya ürünü severler bu ürünleri toptan alarak, farklı zamanlarda farklı tasarımdaki ürünleri kullanmaktalar. Sade, şık ve kullanışlı Edremit temalı hediyelik eşyalar kişiler tarafından toptan alınır. Dünya üzerinde şehir temalı hediyelik eşya ürünleri oldukça fazladır. Edremit temalı hediyelik eşya ürünleri de, sadece Türkiye’de değil dünya üzerindeki bambaşka konumlarda rağbet gören ürünlerdir. Oldukça fazla sayıda üretilmiş olan ve üretilmeye devam eden Edremit temalı hediyelik eşya ürünleri dünyada sayılamayacak kadar fazladır. 

Edremit temalı hediyelik eşya ürünleri satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır. 

 • Edremit temalı hediyelik eşya ürününün kullanım amacına karar verilmelidir
 • Kullanım amacına uygun olan eşya alınmalıdır
 • Kişi ürünü kendine alıyorsa kendi zevkini gözeterek ona uygun tasarlanmış ürünü almalıdır
 • Kişi ürünü hediye alıyorsa ürün, hediye aldığı kişinin zevki gözetilerek alınmalıdır
 • Ürünün dayanıklılığı ve kalitesine dikkat edilmelidir

Edremit Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Edremit temalı hediyelik eşya modelleri birden fazladır. Dikkat çekici ve şık olan Edremit temalı hediyelik eşya ürünleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Edremit temalı anahtarlık ürünlerinin genel özelliklerine bakıldığında ürünlerin; 40 mm en, 95 mm boy ve 19 gr ağırlığa sahip olduğu görülür. Edremit temalı magnetlere baktığımızda genel özelliklerinin; 95 mm en, 43 mm boy ve 30 gram ağırlıkta ürünler olduğunu görürüz.

Edremit Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları 14,90 TL den başlamaktadır. Ortalama fiyat aralığı ise 14,90 TL ila 45,90 TL arasında olduğunu görüyoruz.

Edremit Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları ürüne, üretimde kullanılan malzemeye, malzeme miktarına ve kalitesine göre belirlenmektedir.

Edremit Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Edremit Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Edremit temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdadır. 

Edremit Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Edremit temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları belirlidir. Edremit temalı magnetler görsellik katmak amacıyla buzdolapları ve dondurucularda kullanılmaktadır. Mıknatıslı bir ürün olarak, dolaplara tutturularak kullanımı sağlanır. Edremit temalı anahtarlık, anahtarlık süs eşyası veya farklı alanlarda süs eşyası olarak kullanılmaktadır.

Edremit Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Edremit temalı hediyelik eşyalar hediye olarak aşağıdaki kişilere alınabilir.

 • Özel günlerde anneye
 • Özel günlerde babaya
 • Kardeşe
 • Arkadaşa
 • Doğum günlerinde sevdiklerinize
 • Akrabalarınıza
 • Komşularınıza
 • İş arkadaşlarınıza

Edremit Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 15 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Edremit Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Edremit Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Edremit Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünleri Myros özel atölyelerinde, çalışanlar tarafından özenle üretilir. Üretimde en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zararsız madde kullanılmasına özen gösterilerek sağlıklı ortamda üretim yapılır. Kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla, ürünler uzun süre işlevini yitirmemektedir.

Edremit Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Edremit temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır: 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.