myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Gömeç

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Gömeç Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Gömeç Temalı C Seri̇si̇ Resi̇mli̇ Ahşap Magnet
20,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Gömeç Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Gömeç Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
80,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balıkesir hem Marmara Denizine hem de Ege Denizine kıyısı olması ile sayısız ve eşsiz doğal güzelliği içerisinde barındıran bir şehrimizdir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra özel tarihi dokusu ve bir Mega kent olma yolunda ilerleyen bir büyük şehir olmasıyla sadece turizm için değil, yaşamak için de özellikle seçilip gidilen bir yerdir. Balıkesir Gömeç çevresine gittiyseniz buradan bir anı saklamak ya da ailenize bir hediye götürmek istemişsinizdir. Gömeç anısı hediye olarak seçebileceğiniz çok fazla seçenek vardır. Bu seçenekler arasından hangisini seçeceğiniz ise tamamen sizin ve hediye olarak alacağınız kişinin zevkine bağlıdır. Fakat tek kıstas bu olamaz. Her türlü hediyede olduğu gibi Gömeç’ten alacağınız hediyelerde de dikkat etmeniz gereken belli başlı şeyler vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Ürünün uzun yıllar saklanabilmesi için deformasyona dayanıklı olması
 • Kişisel zevklerinize uygun olması
 • Üretiminde kullanılan malzemenin sağlığa zararlı olmaması
 • Basım ve kesim tekniklerinin malzemeyle uyumlu olması
 • Fiyat ve kalite arasındaki oranın ideal olması

Yukarıda yer alan listedeki hususlara dikkat edilmeden rastgele bir Gömeç hediyelik eşya alımı sizi ve sevdiklerinizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özellikle Gömeç gezilecek yerler çevresindeki dükkanlar, insanlar direkt oradayken şehir temalı hediyeleri almayı tercih ettiği için olması gerekenden kat kat fazla pahalıdır. Bu nedenle kalitesiyle orantılı bir fiyat ile alışveriş yapmanız sizin için önemlidir. Aksi taktirde çok para verip az kaliteli bir ürün alma riskiniz yüksektir. Myros firmasına bayi üyeliği yapıp giriş yaptığınızda toptan hediyelik eşya ürünlerinizi alabilir, büyük indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Balıkesir Gömeç arası seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz pek çok Gömeç temalı hediyelik eşya ile karşılaşacaksınız. Burada gördüğünüz tüm hediyeliklerin kendilerine has özellikleri vardır. Myros firmasından alabileceğiniz hediye seçeneklerinde, alacağınız ürüne göre metal ya da ahşap malzeme kullanılmıştır. Örneğin Gömeç Temalı Myros Ahşap Magnet ahşaptan üretilmiştir ve 6 adet farklı görünüme sahiptir. Gemi, denizatı, kuş, kedi, ağaç gibi şekillerde görebileceğiniz bu ürünün fiyatı da oldukça uygundur. Diğer bir örnek olan Gömeç Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık isminde de geçtiği gibi metalden üretilmiştir ve 40’a 95’lik ölçülere sahiptir. Dijital baskı tekniği ile üretildiğinden, üzerindeki görselin tüm detayları sanki gerçek gibi gözükebilmektedir. Bu görüntünün elde edilebilmesi için baskı tekniği çok önemlidir. Yanlış bir baskı tekniği kısa süre içerisinde bozulmalarla sonuçlanacak ve kötü bir görüntü yaratacaktır.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Gömeç hatırası hediye ürünleri oldukça farklı fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Ortalama bir miktardan bahsetmek gerekirse, ürünlerin ortalama fiyatının yaklaşık 30 TL olduğunu söyleyebiliriz. Daha net bir değer gerekirse Gömeç magnet çeşitleri 19,90 TL’den, Gömeç anahtarlık çeşitleri 45,90 TL’den satışa sunulmaktadır.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gömeç hediye çeşitlerinin fiyatını etkileyen pek çok unsur bulunur. Bu unsurlardan ilki ürünün hangi malzemeden üretildiğidir. Eğer ürünün üretildiği ham madde nispeten masraflıysa, ürün daha yüksek fiyatla satışa sunulacaktır. Bununla beraber ham maddenin işlenebilirliği de oldukça önemli. Örneğin ham madde kaliteli ve ucuz olabilir fakat işlenmesi zordur ve masraflıdır. Bu durumda da üretilen ürün maliyetten kaynaklı yüksek fiyatlı olacaktır. Başka bir fiyat belirleyici unsur ise ürünün boyutudur. Boyut ne kadar artarsa o kadar fazla malzeme kullanımı gerekmektedir. Myros üzerinden bayi üyeliği yapıp giriş yapacak olursanız toptan Gömeç hediyelik eşya seçenekleri üzerindeki büyük indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Gömeç temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gömeç temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gömeç Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Gömeç’in büyüleyici doğasını işleyen, sevdiklerinize hediye ya da kendinize anı olarak edinebileceğiniz bazı Myros Gömeç ürünleri aşağıda verilmiştir.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Her Gömeç hediyelik eşyanın kendisine has bir kullanım şekli vardır. Fakat genel olarak bu hediyeliklerin göz zevkine uyumlu olması içi üretildiğini söyleyebiliriz. Yani ürünün estetiği işlevselliğe ağır basmaktadır. Fakat bu işlevsellik söz konusu değil demek değildir. Burada öncelikle magnetleri değerlendirmek gerekiyor. “Gömeç’den hediyelik ne alınır” dendiğinde akla ilk gelen ürün olan magnetlerin ne kadar iyi bir seçenek olduğu tamamen sizin hediyenizi nasıl verdiğiniz ile ilgilidir. Seyahatinizi beraber yaptığınız aile üyesine, sevgilinize ya da arkadaşınıza bu magnetlerden verecekseniz verirken sözle ya da yazdığınız bir notla “bu yolculukta ve hayatımın geri kalanında benim yanımda olduğun ve olacağın için teşekkür ederim” temalı bir mesaj iletirseniz bu, hayatı boyunca unutamayacağı bir hediyeye dönüşecektir. Üstelik hem ürünün şıklığı hem de söylediğiniz bu sözler nedeniyle aldığınız magneti sürekli görebileceği bir yerde tutacak, her gördüğünde mutluluğu katlanacak ve aranızdaki sevgi pekişecektir. 

Anahtarlıklar ise her gün birkaç kez elimize aldığımız, sürekli yanımızda taşıdığımız eşyalardır. Kimse göz zevkine uymayacak bir anahtarlığı taşımaz. Siz de hem şık hem de geçirdiğiniz güzel günleri anımsatacak bu anahtarlıklardan edinip kendinize veya sevdiklerinize verebilirsiniz. Ayrıca az önceki örnekte olduğu gibi hediyenin manevi değerini arttırırsanız sevdikleriniz her kullanımda sizi anacak, söylediğiniz güzel şeyleri düşünecektir.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hediyelik Gömeç ürünlerini hediye alabileceğiniz bazı durumlar aşağıda listelenmiştir.

 • Siz seyahatteyken sizi bekleyen anne ve babanıza
 • Size yol arkadaşlığı yapmış dostunuza
 • Gömeç civarına yerleşmeyi düşünen arkadaşınıza
 • Balıkesir tarafında çalışacak ya da okuyacak bir tanıdığınıza 
 • Gömeç etrafında yaptığınız bir seminer sonrası toptan hediyelik eşya olarak
 • Düğününüzde sevdiklerinize hediye etmek için toptan hediyelik Gömeç ürünleri

Gömeç Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Gömeç temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Gömeç temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 15 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Gömeç temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Gömeç temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros 80’den fazla ülkeye ürün tedariki yapan ve Avrupa’da en çok ses getiren hediye üreticilerinden biridir. Firma bu ününü tamamen birinci sınıf kalitede üretip titizlikle işlediği ürünlerine borçlu. Oldukça dikkatli bir üretim sürecinden geçen ürünler el emeği ile üretilip sizlere sunuluyor. Üretimden elinize geçene kadar her süreçte müşteri desteği sunan firma herhangi bir sorunlar karşılaşmanız halinde de her türlü yardımı ediyor. Toplu bir alım söz konusu olduğundaysa çok büyük indirim fırsatları sunuyor. Ürünlerin tamamı son kalitede üretildiğinden uzun yıllar saklanabilir ve kolay kolay deforme olmaz. Bu yönüyle sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en kaliteli ürünlerin Myros’ta üretildiğini söylemek yanlış olmaz.

Gömeç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Gömeç temalı hediyelik eşya çeşitlerini beğendiyseniz aşağıdaki ürünlere de göz atabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.