myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Burhaniye

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Burhaniye Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Burhaniye Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Burhaniye Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Burhaniye Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
80,00 TL
(0)
34,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Burhaniye Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Burhaniye Temalı Myros Teneke Kutu Açacak Magnet 43x80 mm
34,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Burhaniye Temalı Myros Bira Bardağı Açacak Magnet 52x97 mm
34,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ülkemizin her köşesi birbirinden güzeldir. Fakat bazı yerler vardır ki kendine has özel bir güzelliği taşır. Bunlardan biri de Balıkesir. Hem Marmara Denizi hem Ege Denizine kıyısı olan bu güzel şehrimiz doğal ve tarihi güzellikleri ile insanı büyülemektedir. Şehir içerisinde yer alan Burhaniye bölgesi de insanların özellikle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. Bu tarz bir yere gittiğinizde ve kendinize buranın somut bir hatırasını almak ya da yakınlarınızla güzel deneyiminizi paylaşmak istediğinizde karşınıza iki seçenek çıkar. Ya gittiğiniz yerde Burhaniye hediyelik eşya dükkanları içerisinde o kadar kaliteli olmayan fakat fahiş fiyatlarla, ortamın büyüsünden menfaat etmeye çalışan pazarlamacılardan hediyenizi alırsınız ve kısa sürede deformasyona uğrar ya da amacınıza uygun hareket eder ve anınız olarak saklayacağınız eşyanın kalitesine önem verirsiniz. Burada iyi yerlerden hediyenizi temin etmek en önemli husus olarak karşımıza çıkıyor. İsmi bilindik, fiyat ve kalite uyumunu gözeten, müşteri odaklı firmalardan hediyenizi çevirim içi olarak alarak daha ucuza kaliteli ürünler alabilirsiniz. Bu süreçte tabii ki dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.

 • Fiyatın fahiş olmaması ve ürüne değecek bir fiyat olması 
 • Hediyeyi alacağınız kişilerin beğenileri ile ürünün uyuşması
 • Aldığınız hediyenin deformasyonlara karşı dayanıklı olması 
 • Dikkatli bir seçim yapmanız 
 • Sağlığa zararlı maddeler içermeyen ürünleri kullanmanız 
 • Çevre dostu ürünleri tercih etmeniz 
 • Toptan hediyelik eşya alımlarında karşınıza çıkabilecek indirimlere dikkat etmeniz
 • Hediyeyi alacağınız kişinin yaş ve ihtiyaçları ile uyumlu bir hediye tercih etmeniz
 • Vermek istediğiniz mesajı alacağınız hediye ile iletebiliyor olmanız 
 • Kendinize anı olarak saklayacaksanız, gittiğiniz yeri anımsatacak bir hediye seçmeniz

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Burhaniye temalı hediyelik eşya modelleri hem işlevsel hem de dekoratif olabilmeleriyle ortak birer nokta taşır. Bu hediyelerden aldığınızda hem sevdiğiniz kişileri şıklığı ile etkileyecek hem de güzel bir anı bırakacaksınız. Ayrıca içerisinden seçebileceğiniz pek çok seçenek olduğundan karşınızdaki kişinin beğenileri ile uyumlu bir hediye bulmanız diğer hediye seçeneklerine göre çok daha olası olacaktır.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Burhaniye temalı hediyelik eşyalar için pek çok fiyat seçeneği bulunmaktadır. Yine de ortalama bir fiyat belirtmek gerekirse hediye Burhaniye eşyalarının 30 TL olduğu söylenebilir. Biraz detaylandıracak olursak Burhaniye Temalı Myros Teneke Kutu Açacak 43X80 mm yalnızda 19,90 TL iken Burhaniye temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40X95 mm 45,90 TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her hediye çeşidinde ve her türlü üründe olduğu gibi Burhaniye’de gezilecek yerler temasını taşıyan hediyelerde de fiyatı etkileyen birden çok etmen bulunur. Bunlardan ilk olanı ürünün malzemesidir. Ahşap bir malzeme ile seramik bir malzemenin aynı fiyatta olması beklenemez. Aynı şekilde ürünün yapılana kadar geçtiği işlemler de önemlidir. Buna örnek olarak baskıları verebiliriz. Lazer işlemeler, UV baskılar ve dijital baskılar aynı maliyette değildir. Son olarak ürünün boyutunun da fiyatta belirleyici olduğunu eklemek gerekir. Çünkü ürün ne kadar büyükse kullanılan malzeme daha çok olacak ve bundan dolayı maliyette artışlar olacaktır. 

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Burhaniye temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Burhaniye temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Myros firması aracılığı ile Burhaniye hediyelik eşya mağazaları yerine çevirim içi, fiyat olarak uygun, son derece kaliteli olarak seçebileceğiniz bazı ürünler aşağıda listelenmiştir. Ürünlerin farklı desen, renk ve biçimde olabileceğini unutmamalı, sayfayı ziyaret ederek ürünleri incelemelisiniz.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Her bir Burhaniye hediyelik ürününün kendisine has bir kullanım şekli ve amacı vardır. Teker teker örnek verilirse Burhaniye Temalı Uv Baskılı Magnet ve Burhaniye Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet tamamen görsel amaçlar ile kullanılır. Ayrıca yaptığınız bir organizasyon sonrası için Burhaniye toptan hediyelik eşya olarak bunu alıp anınızı herkesin zihninde kalıcı kılabilir, ticari faaliyetleriniz için reklam aracı olarak kullanabilirsiniz. Burhaniye Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet hem dekoratif hem işlevsel olarak kullanılabilir. Her zaman el altında olacağından işlevsel yönünün ağır bastığını söyleyebiliriz. Burhaniye Temalı Metal Yuvarlak Anahtarlık ise daha çok aksesuar olarak kullanılır. Anahtarlıklar her gün birden çok elimize geçen şeyler olduğundan anı olarak özellikle Burhaniye Ören bölgesinden bir şey taşımak istediğinizde en iyi seçenek bu anahtarlıklar olacaktır.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hediyelik Burhaniye eşyaları birçok şekilde hediye verilebilir. Bunlara bazı örnekler aşağıda verilmiştir.

 • Balıkesir Burhaniye bölgesinde yaşayan bir arkadaşınıza 
 • Burada tayini çıkan bir tanıdığınıza 
 • Siz burayı gezerken sizi bekleyen sevdiklerinize 
 • Bu bölgede olan arkadaşlarınıza 
 • Burada yaptığınız bir etkinlik sonrası toptan hediyelik eşya olarak

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Burhaniye temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Burhaniye temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 15 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Burhaniye temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Burhaniye temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Burhaniye Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros her türlü üründe olduğu gibi Burhaniye temalı ürünlerinde de müşteri odaklı yaklaşıma devam etmektedir. 80’den fazla ülkede en iyi hediyelik eşya üreticileri arasında en üst sıralarda yer almayı başaran firma sağlığa zararlı maddeler kullanmadan yüksek kalitede ürünler üretir. Bazı ürünlerinde el işçiliği ile öne çıkan firma deformasyonlara dayanıklı ürünleri ile yıllarca saklanabilecek hediyelere imza atmaktadır. Ayrıca toptan Burhaniye hediyelik eşya alımlarınızda büyük indirim fırsatları sunar. Bunun için firmanın sayfasından bayi üyeliği yapmanız ve giriş yaparak istediğiniz ürünleri sepete eklemeniz yeterlidir. Burada dikkat etmeniz gereken şey ürün açıklamalarındaki minimum bayi satış adeti sayısına uygun işlem yapmaktır. Buna dikkat ederek büyük indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Burhaniye Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Burhaniye temalı hediyelik eşya seçeneklerini beğendiyseniz daha fazla tür için sayfayı ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linklerde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.