• Tümünü Temizle

Erdek

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Erdek Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
49,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Erdek Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balıkesir’in kıyı şeridinde yer alan turistik ilçesi Erdek, kumsalı ve doğal güzellikleri ile meşhur bir tatil beldesidir. Erdek ilçe olarak, geçmişi eski tarihlere dayanan çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Erdek’te eski uygarlıklara ait Antik kentler ve çeşitli tarihi kalıntılar yer almaktadır. Evliya Çelebi Seyahatnamesinde özellikle bahsedilen ve doğal güzellikleri vurgulanan bir ilçedir. Erdek ilçe merkezinde Açık Hava Müzesi vardır. Bu müzede geçmiş uygarlıklara ait birbirinden farklı eski tarihi kalıntılar sergilenmektedir.

Yarımada özelliği taşıyan Erdek, kendisi ile bağlantılı adalara yakınlığı ile de sıklıkla ziyaret edilen bir ilçedir. Yakın adalarla birlikte kıyı şeridi boyunca uzanan kumsal ve plajları ile muhteşem bir görsel deniz manzarasına sahiptir. Erdek turizm açısından, kumsal ve plajları ile ünlüdür. Ayrıca iç taraflarına doğru ormanları ile doğa turizmi severlere eşsiz bir  deneyim sunmaktadır. Zeytin bahçeleri ile meşhur olan ilçe, zeytin, zeytinyağı ve zeytinyağından yapılan doğal ürünler yapılmaktadır. 

Erdek özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen bir yer olması nedeniyle deneyimlemeniz gereken güzelliklere sahiptir. Geziniz dönüşünde Erdek hatırası hediyelik eşyalar alarak zihninizde bu güzelliklerin canlılığını koruyabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizle ve çevrenizde arkadaşlarınızla bu güzellikleri paylaşmak için yöreye özgü hediyelikler alabilirsiniz. Erdek’ten ne alınır diye baktığınızda rengarenk çeşitli magnetler, anahtarlıklar, açacak çeşitleri, kupa, tepsi, ayna, biblo gibi hediyelikler karşınıza çıkacaktır. Erdek hediyelik eşya ürünleri olarak yöreye özgü kaliteli ve rengarenk, farklı modellerde üretilmiş hediyelikleri tercih edebilirsiniz.

Erdek temalı hediyelik ürünler alınırken bilinmesi gerekenler aşağıda yer almaktadır:

 • Erdek temalı hediyelik ürünleri kime alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Erdek temalı hediyelik ürünlerde alacağınız kişinin zevklerini göz önünde bulundurmalısınız.
 • Hediyelik ürünlerin hangi ortamda kullanılması gerektiğine karar vermelisiniz. 
 • Erdek temalı hediyelik ürünlerin hangi özellikleri taşıması gerektiğine karar vermelisiniz. 
 • Erdek temalı hediyelik ürünün fiyatına karar vermelisiniz.
 • Erdek temalı özgün tasarım hediyelikleri kişiye özel tasarım haline dönüştürüp dönüştürmeyeceğinize karar vermeniz gerekir.

Erdek hediyelik eşya toptancılarından Myros’un, yöreye özgü kaliteli ve özel tasarım hediyelik ürün çeşitlerini inceleyebilir, işletmeleriniz için toptan alım yapabilir ve ziyaretçileriniz için sergileyebilirsiniz.

Erdek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Erdek temalı hediyelik eşyalar, ürün çeşitlerine göre özellikleri farklılık göstermektedir. Erdek temalı hediyelik magnetler, rengarenk tasarlanmış ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Her magnet çeşidi için ayrı tasarımlar oluşturulmaktadır. Ortalama 70 mm genişliğinde olan Erdek temalı magnetler, dijital baskı tekniği ile ahşap malzeme kullanılarak üretilmiştir. Erdek’in kumsalını ve doğal güzelliklerini tam olarak yansıtacak görseller seçilerek magnetler tasarlanmıştır.

Erdek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Erdek temalı hediyelik ürünlerin fiyatları çeşitlerine göre değişmektedir. Erdek temalı hediyelik ürünlerin fiyatları 9 TL ile 10 TL arasında farklılık göstermektedir.

Erdek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Erdek temalı hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenirken çeşitli üretim faktörleri ve malzeme kullanımı önemli olmaktadır. Erdek temalı hediyelik ürünlerin üzerinde kullanılan Erdek dijital baskı görseli özgün tasarımlarla birleştirilerek üretildiği için bu durum fiyat üzerine yansımaktadır. Ayrıca kullanılan malzeme kalitesi ve özgün tasarımlar fiyat belirlemede etkili olan unsurlardır.

Erdek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Erdek temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Erdek temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Erdek Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Erdek temalı hediyelik çeşitleri aşağıda yer almaktadır:

Erdek Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Erdek temalı hediyelik ürünler kullanışlı ve çok amaçlı ürünlerdir. Erdek temalı hediyelik ürünleri dekoratif amaçlı olarak ev ve ofislerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca rengarenk magnet çeşitlerini buzdolabı veya metal dolaplarınızın üzerine asabilirsiniz. Erdek temalı açacak ürünlerin ev, araba ve ofisleriniz için alabilir, şişe kapaklarını açmak için kullanabilirsiniz. Erdek temalı çeşitli boyutlardaki anahtarlık ürünleri anahtarınızı takabilir ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Erdek temalı metal tepsi ürünleri ev ve ofislerinizde misafirlerinize ikramda bulunurken kullanabilir, aynı zamanda dekoratif amaçlı sergileyebilirsiniz.  

Erdek Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Erdek temalı hediyelik eşyalar aşağıda listede yer alan kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Eşinize,
 • Aile bireylerinize, 
 • Balıkesir’li arkadaşlarınıza,
 • Dostlarınıza,
 • Çalışma Arkadaşlarınıza,
 • Yakın çevrenize hediye olarak özel günlerde veya geziniz dönüşünde alabilirsiniz.

Erdek Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Erdek temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Erdek temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Erdek Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Erdek temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Erdek Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Erdek temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Erdek Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Erdek temalı hediyelik eşyaların her birinin üretim aşaması değişmektedir. Myros tarafından özgün tasarımlar oluşturularak, kalite üretim malzemesi ile üretim sürecine geçilmektedir. Her bir ürün için özel tasarımlar ve farklı malzemeler kullanılmaktadır. Ürün özelliğine göre ahşap, seramik, plastik, cam, epoksi, metal gibi malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca kişiye özel ürünler tasarlanmakta ve kaliteli malzemeler ile üretimi yapılmaktadır.

Erdek Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Erdek temalı hediyelik ürünlere benzer diğer diğer hediyelik ürünler aşağıda yer almaktadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.