• Tümünü Temizle

Sarımsaklı

için 16 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Ayvalık Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
225,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Ayvalık Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
135,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Ayvalık Bölgesi Temalı Yelpaze
126,00 TL
(0)
130,50 TL
(0)
222,00 TL
(0)
177,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Sarımsaklı Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
49,90 TL
(0)
112,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Sarımsaklı Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
60,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Sarımsaklı Temalı Ahşap Resimli Bardak Altlığı 100 mm
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Sarımsaklı Temalı Çini Büyük Turkuaz Klasik Küllük
135,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Sarımsaklı Temalı Polyester Uv Baskılı Magnet
49,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Sarımsaklı Temalı Çini Küçük Klasik Özel Kabartma Küllük
73,50 TL
(0)
için 16 ürün görüntüleniyor.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sarımsaklı temalı hediyelik ürünler oldukça sevilen Ayvalık’ın Sarımsaklı beldesini yansıtan ve kendinizi oradaymış gibi hissetmenizi sağlayan hediyelik eşyalardır. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilen Ayvalık, bir çok hediyelik eşyayı süsleyerek güzelleştirmektedir. Mavi denizi, aşırı sıcak olmayan temiz havası ve muhteşem doğası ile beğenilen Sarımsaklı, kullanılan görseller sayesinde günlük hayatınızın bir parçası haline geliyor. İş ortamında, ev ortamında veya eğitim öğretim kurumlarında kullanabileceğiniz bir çok eşya ve aksesuar çeşidi mevcuttur. Sarımsaklı temalı hediyelik ürünler her yaştan ve zevkten kişinin beğenerek kullanabileceği canlı renklere ve dayanıklılığa sahiptir. Daha önce Sarımsaklıyı ziyaret etmiş ve beğenmiş kişilerin o bölgeyi hatırlamak amacıyla keyifle kullanabileceği ürünler aynı zamanda Sarımsaklıyı görmemiş kişilerde de merak uyandıracaktır.

Sarımsaklı plajının güzel renkleri ve temiz havasının yansıtıldığı bardaklar, küllükler, anahtarlıklar ve magnetler günlük hayatınızda bulunduğunuz bölgeden kaçıp hoş düşüncelerde olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca hediye edilen kişi için de Sarımsaklıyı gezip görmüşçesine mutlu edecektir. Gününüzü ısıtıp, neşe katacak daha bir çok ürün Myros güvencesi ve toptan satış imkanı ile sizlerle.

Dünyada Sarımsaklı plajının oldukça tanınmasından dolayı birçok Sarımsaklı temalı hediyelik ürün çeşidi bulunmaktadır. Korunan doğası yoğun ziyaretçiye rağmen hasar görmediğinden hem deniz hem de doğa meraklılarının tercih ettiği bölgeler arasında bulunmaktadır. Yurtdışında yaşayan ve Türkiye’nin doğasını özleyenlere hediye edebileceğiniz eşyalar aynı zamanda Balıkesirli kişilerin de oldukça beğenebileceği ürünlerdir.

Davetlerde ve etkinliklerde birçok kişiye toplu olarak hediye etmek istediğinizde Sarımsaklı temalı hediyelik ürünlerimiz toptan satış imkanı ve avantajları ile kolaylık sağlanmaktadır. Rakı bardağı ile sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel günleri daha da güzelleştirebilir, Sarımsaklı temalı kupaları iş yeriniz veya evinizde severek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ödül hediyesi olmaya da oldukça uygundur. Öğrenciler veya çalışanlarınıza gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Magnetler sayesinde hem hatıralık hem de süs eşyası olarak dekorasyonunuzu canlandırabilirsiniz. Minik veya orta boy magnetler her yaştan kişinin beğeneceği detaylara sahiptir.

 Sarımsaklı temalı hediyelik eşya alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Sarımsaklı temalı hediyelik ürün seçiminde hediye edilecek kişinin zevki ve yaşam biçimi göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye edilen kişinin ihtiyacına yönelik ürün seçimi yapmak karşıdaki kişiyi daha fazla memnun edecektir.
 • Hediyelik ürünün dayanıklılığı ve kalitesi fazlasıyla önemlidir.
 • Ürünün tüm özellikleri dikkatli incelenmeli ve boyut, ağırlık gibi verilere önem verilmelidir.
 • Hediyelik eşya ürününde herhangi bir alerjik madde bulunup bulunmadığı muhakkak kontrol edilmelidir.
 • Hediye olarak alınan ürünün günlük hayatta kullanıma uygun olmasına dikkat edilmelidir.
 • Ürünlerin toptan satış imkanının bulunup bulunmadığı kontrol edilmelidir.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Myros güvencesi ile satışa sunulan tüm ürünler oldukça kullanışlı, hafif ve dayanıklıdır. Kullandığımız materyaller sağlam olup boyalarımız kaliteli olduğundan uzun yıllar aşınma olmadan ilk günkü canlılığı ile kullanıma uygundur. Dikkat çekici tasarımlarımız, kişiye özel ürünlerimiz ve bol ürün çeşitliliğimiz ile birçok yaş grubuna hitap etmekteyiz. Sarımsaklı temalı hediyelik ürünlerimizdeki aksesuarlar ortalama 100 mm boyutlarında ve 30 gr ağırlığındadır. Ürünlerimizde Sarımsaklıyı temsil eden görseller, renkler ve küçük aksesuarlar kullanılmasına özen gösterilmiştir. Birçok ortamda kullanmaya uygun olarak tasarlanmış ve boyutlandırmaları da bu husus dikkate alınarak gerçekleştirilmiştir.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları 9,90 ve 52,90 tl arasındadır. Ortalama 20 tl ile 40 tl arasındaki bütçeye sahip iseniz sevdiklerinize çok beğenecekleri güzel hatıralıklar hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda toptan satış imkanından da faydalanabilirsiniz.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları tedarikçi firmadan temin edilen materyal fiyatlarına paralel olarak ayarlanmakta yani maliyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinde kullanılan malzemelerin maliyeti düşük olduğundan fiyatlarımız da makul seviyelerdedir. El işçiliği ve ek materyal ihtiyacı bulunan ürünlerde fiyat değişikliği yaşanabilmektedir.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Sarımsaklı temalı hediyelik ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşyalar hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz özelliklerde tasarlanmıştır. Bardakları evinizde veya iş yerinizde kullanabilir, magnetler ile dolaplarınızı süsleyebilir, anahtarlıklar sayesinde Sarımsaklıyı hep yanınızda hissedebilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek dayanıklılığa sahip olacak şekilde üretiliyor olsa bile mutlaka aşındırıcı maddelerden ve yüksek ısılı su ile yıkamaktan kaçınmanız ürünlerin ömrünü uzatacaktır.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere alınabilir;

 • Sarımsaklıyı seven, beğenen ve oralı olan kişilere
 • Aile üyelerine ve arkadaşlara
 • Uğur getirmesini istediğiniz kişilere
 • Sevgilinize veya sevdiğiniz kişilere
 • Başarısını kutlamak istediklerinize
 • Yeni bir işe başlayanlara
 • Ev taşıyanlara
 • Doğum günü olan tanıdıklara
 • Öğrenciler ve çalışanlara

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 26,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Sarımsaklı Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Sarımsaklı temalı hediyelik eşyaların üretimi tedarikçi firmadan hammadde alımıyla başlamaktadır. Ardından belirli kalıplarla şekillendirilerek ilk halini alan ürünler boyalar ve diğer ürünlerle süslenip son halini almaktadır. Renklerin canlılığını koruması için uygulanan özel işlemlerin ardından kişiselleştirme talepleri varsa düzenlenir ve son halini aldıktan sonra dağıtıma hazır biçimde paketlenir ve kullanıma hazır biçimde alıcılara sunulur.

Sarımsaklı Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Sarımsaklı temalı ürünlere benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir;

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.