myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Edirne

için 211 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
34,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Edirne Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
22,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
99,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Edirne Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
113,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Edirne Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
34,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
27,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Edirne Temalı Çini Myros Resim Tabak 25 cm
755,00 TL
(0)
için 211 ürün görüntüleniyor.

Edirne Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Türkiye'nin en batısında yer alan Edirne aynı zamanda Bulgaristan ve Yunanistan sınır kapılarını bünyesinde barındırıyor. Tarih ve deniz turizmi açısından tercih edebileceğiniz sizlere farklı iki imkanı sunan bir kent. Medeniyetler beşiği olarak adlandırılan bu yer sakinliği ile dikkat çekiyor. Sınır kapılarını içinde bulundurması nedeniyle kültür ve mimaride batı izlerine rastlamak mümkün. Kültür karması olan bu kent yerli halkın yanı sıra Bulgaristan, Yunanistan ve Romanya vatandaşlarına da bu yerde yaşam imkanı sağlamakta. Yaşayan halkın çeşitliliğinden dolayı birçok dine de kucak açmış bulunmakta camilerin yanı sıra kilise ve sinagog gibi çeşitli ibadet noktaları bulundurmakta. Edirne tarihi denilince akla hiç şüphesiz Selimiye Camii geliyor; ancak Eski Cami, Sveti Konstantin ve Elena Kilisesi kent ziyaretlerinde mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Edirne’de yemek kültürü daha olağan seyir etse de tava ciğeri ve kavala kurabiyesi kentin özel lezzetleri olarak adlandırılıyor. Şehirde ulaşım oldukça kolay ana yol hattı çevresine kurulmuş bu kentte hemen hemen her yere yürüyerek ulaşmak mümkün. Deniz turizmi açısından gelişmiş olan Edirne Trakya Festivali’ne ev sahipliği yapıyor. Saroz Körfezi’nin temiz sularında bulunan Erikli koyu akvaryum olarak da adlandırılmakta ılık ve berrak suyuyla bu koy ilgiyi üzerine çekiyor. Edirne kent ziyaretlerinden alacağınız hediyelik eşyalar hem tarihi hem kentin geleneksel dokusunu yansıtıyor olacak bu tarih yuvası kent görülmesi gereken yerler arasında. Tasarım dünyasının genişliği göz önünde bulundurulduğunda yüzlerce çeşit Edirne temalı hediyelik eşya bulmak mümkün.

Edirne temalı hediyelik eşya seçerken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir;

 • Hediye edilecek kişinin zevki göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kime alınacağına karar verilmesi gerekir.
 • Hangi amaçla alınacağı önemlidir.
 • Hediyelik eşya modellerinin Edirne'nin özelliklerini yansıtması gerekir.
 • Dekor amaçlı tercih edilecekse ortama uygun olması göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Günlük kullanım için alınan ürünün dayanıklılığı ihtiyaçları karşılaması önemli bir unsurdur.

Hediyelik eşya dükkanınız için Edirne temalı hediyelik eşya çeşitlerini değerlendirmek istiyorsanız toptan alım seçeneklerini göz önünde bulundurmak iyi bir tercih olacaktır.

Edirne Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Şehir temalı hediyelikler simgelediği bölgenin özelliklerini taşımaktadır. Yapacağınız şehir ziyaretlerinden alacağınız hediyelikler genellikle kentin ismini taşır tarihi yapıları doğal güzellikleri de simgeler. Edirne temalı hediyelik eşyalar yaptığınız ziyaretten size hatıra kalacak baskılı bir kupa, cüzdan vb. eşyalar olacaktır. Tasarlanan ürünlerin renklerinden üründe kullanılan malzemeye kadar şehrin dokularına rastlamak mümkündür. Geleneksel dokular taşıyan bu hediyelikler Edirne'nin ruhunu tam anlamıyla yansıtmaktadır.

Edirne Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Tercih edeceğiniz Edirne temalı hediyelik eşya fiyatları ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir alacağınız hediyelik fiyatı 9.90 TL'den başlayıp 345 TL'ye kadar çıkabilir. Seçeceğiniz Edirne temalı hediyelik eşya fiyatı ortalama 50 ile 150 TL arasında değişiklik gösterecektir.

Edirne Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Edirne temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken üretimin her aşaması göz önünde bulunduruluyor. Kullanılan materyallerin kalitesi boyanın su geçirmezliği gibi faktörlerde önemli bir noktada aynı zamanda ürünlerin üretim aşaması üretimin seri olması üzerinde ürün üzerinde uygulanan işlem sayısı gibi durumlarda değerlendirilir. El işçiliği içeren ve kişiye özel tasarlanan ürünlerin fiyatları artış gösterebilir toptan alınan seri üretim ürünlerinin fiyatları daha düşük seviyelerde seyredebilir. Edirne Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Edirne temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Edirne temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeEdirne Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Edirne temalı hediyelik ürün çeşitleri aşağıda listelendiği gibidir;

Edirne Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır? 

Edirne temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları değişiklik gösterebilir seçeceğiniz ürün eğer bir kupa ise günlük hayatınızda ev ve işyerinizde en büyük yardımcılarından olacak eğer bir duvar süsü tercih edecekseniz evinizin işyerinizin dekorasyonuna ufak dokunuşlar katacaktır. Bir fotoğraf çerçevesi çekildiğiniz fotoğrafları taşımakla kalmayıp sizlere şehrin anılarını hatırlatacak. 

Edirne Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Edirne temalı hediyelik eşya alabileceğiniz kişiler aşağıda listelenmiştir;

 • Kendinize
 • Eşinize
 • Akrabalarınıza
 • Annenize
 • Babanıza
 • Kardeşinize
 • İş arkadaşlarınıza
 • Şehri ziyaret etmiş tanıdıklarınıza
 • Şehri ziyaret etmek isteyen dostlarınıza Edirne Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Edirne temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Edirne temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Edirne Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Edirne temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Edirne Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Edirne temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Edirne Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros önde gelen hediyelik eşya üreticilerinden. Üretim aşaması oldukça meşakkatli olan bir süreç olsada her kesime hitap eden hediyelikler üretimde farklı aşamalardan geçmekte. Bir duvar çini tabak hamurun pişirilmesi, kalıbın çıkarılması, şekillendirme, baskı, el işçiliği ve kalite kontrol gibi aşamalardan geçer. Bir cüzdan tasarımın belirlenmesi, kumaşın dokunması, kalıp çıkarma, kesim, dikim ve desenleme gibi işlemler sonucunda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Edirne Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Edirne temalı hediyelik ürünleri benzeri diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.