myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Tekirdağ

için 35 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 9
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
188,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Şişe Şekilli Tirbüşon Açacak 115x25x25 mm
109,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
195,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Yuvarlak Özelleştirilmiş Pu Ayna 72x11 mm
113,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Metal Bayrak Çan 44x96 mm
195,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Dikdörtgen Özelleştirilmiş Pu Ayna 85x62x11 mm
113,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Saat Magnet
165,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Uv Baskılı Puzzle 190x270 mm
198,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Uv Baskılı Puzzle 130x180 mm
118,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Ahşap Küçük Boy Çerçeve 120x150 mm
328,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Ahşap Orta Boy Çerçeve 130x205 mm
413,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Ahşap Üçlü Çerçeve 210x210 mm
498,00 TL
(0)
için 35 ürün görüntüleniyor.

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya kapsamında öne çıkan seçkin ürünler arasında ilk olarak şehir temalı ürünlerin dikkat çektiğini söylemeliyiz. Buna yönelik şehre özel tema ile dijital olarak baskılanmış eşyalar için Tekirdağ’a özgü hediyelik çeşitlerinin önemli rol oynadığını da belirtmek gerekir. Seyahat halinde iken buradan geçmeniz sonrasında veya buraya gidiş dönüş yapmanız halinde Tekirdağ’ın meşhur lezzetlerini de önerildiği bilinmektedir. Tekirdağ gezilecek yerler kapsamında öne çıkan seçkin müzeleri ve özellikle Şarköy’ün çok ünlü yer olduğunu belirtmek gerekiyor. Buna yönelik en lezzetli tatlarından biri olan Tekirdağ köfte ise burada muazzam seçeneğiniz olabiliyor.  Bu yüzden Tekirdağ gezip görülecek yerler arasında dikkat çekerken Tekirdağ hediyelik eşya ne alabilirim sorgulamasına da cevap veren bir il rolü oynuyor. 

Hediyelik eşya açısından tek bir alternatif sunmayan bu adres, farklı ürün seçenekleriyle de dikkat çeken il konumundadır. Özellikle farklı lezzetler, kültürler açısından en sakin yerlerden biri olarak ve Marmara’nın en güzel bölgesi olmasıyla hediyelik eşyalarda sınıflandırma bulunmadığını da göstermektedir. Hediye seçenekleri açısından sevdikleriniz için alternatif bulabileceğiniz bu eşyaların tümü Myros firması tarafından üretiliyor olup ticari alanda da kar marjınızı sağlatacak eşyalardır. Bu açıdan toptan Tekirdağ hediyelik eşya kapsamında satın alınması mümkün olan kolaylıkta olduğunu belirtebiliriz. 

Tekirdağ temalı hediyelik eşyaları satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylere dikkat edilmesi 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan zararlı maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda önceden araştırma yapılması 
 • Tekirdağ temalı hediyelik eşyaların temasında yer alan farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş Tekirdağ hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Tekirdağ temalı hediyelik eşya çeşitlerinin genel özelliği insan sağlığına olumsuz bir sorun oluşturacak yapıda olmamasıdır. Ayrıca her hediyelik eşya türünde kullanılan malzemeler farklılaştığı için özelliği de doğrudan değişir. Sevdikleriniz ve değer verdiğiniz insanlar için satın alabileceğiniz ürünlere yönelik uzun süre deforme olmayacak birinci sınıf malzemeler kullanıldığını da belirtmeliyiz. Her yaşa hitap edebilen ve çeşitli şehir figürleriyle desteklenen bu eşyalar birçok amaçla da kullanılabilmektedir. Çerçeve hediyelikler buna en iyi örnek olup Tekirdağ temalı hediyelik eşya seçeneklerinde ön sırada bulunmaktadır. 

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Tekirdağ temalı hediyelik eşya seçenekleri çoğu yönden beğenilen şehir ve ilçe temalı eşyalardır. Tekirdağ hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 19,90TL ile 285TL arasında olmaktadır.  Sevdikleriniz için hediye olarak tercih edebileceğiniz türde geliştirilen Tekirdağ temalı hediyelik eşyalara yönelik net fiyat belirtecek olduğumuzda Tekirdağ temalı Myros plastik saat magnet fiyatının 84,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tekirdağ temalı hediyelik ürünlerin fiyat belirtecinde tek bir unsur bulunmamaktadır. Çünkü Tekirdağ temalı deyince öne çıkan birçok ürün vardır. Kupa, ayna, magnet, plastik saat magnet gibi birçok eşya için farklı malzemeler kullanıldığı görülmektedir. Üretim sürecinde kullanılan malzemelerin yanı sıra bileşenler ve materyallerde fiyatına etki eden unsurlardır. Birçok farklı hediye seçeneği ile Tekirdağ hediyeliklerinde önemli parametrelerden biri de ürün boyutları olarak bilinmektedir. Çünkü ürün boyutları büyüdükçe kullanılan malzemeler de çoğalacaktır. Bu durum fiyatını doğrudan etkileyerek fiyat artışı oluşturmaktadır. 

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Tekirdağ temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tekirdağ temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Tekirdağ temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre tercih edilebiliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Tekirdağ temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik pek çok cevap verilmesi mümkündür. Özellikle çok bilinen tatil yöresi olması nedeniyle her ilçesinin öne çıkan hediye seçenekleri sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz eşyalar olduğu bilinmektedir. Kendiniz ve aileniz için alabileceğiniz Tekirdağ’a özgü hediyelik eşyaların katılım gerektiren davetlerde dağıtma amaçlı da kullanılabileceği görülmektedir. Ayrıca iş alanında promosyon ürünler olarak ya da reklam yapma amaçlı da değerlendirilmesi mümkündür. 

Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Tekirdağ temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Tekirdağ hediyelik eşya 
 • Babalar gününde babanız için Çorlu hediyelik eşya 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde Tekirdağ’a özgü hediye 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik Tekirdağ konseptli eşya 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Tekirdağ hediyelik eşya 
 • Tekirdağ temalı hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza Tekirdağ’a özgü hediye seçenekleri 

   Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Tekirdağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Tekirdağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 95 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Tekirdağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Tekirdağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

   Tekirdağ temalı hediyelik eşyalar Myros firması tarafından üretilmektedir. Geniş Pazar hacmine sahip olan firmanın uzman kadrosunda eşitlikçi görüş ve çalışma şekli ön plandadır. Kullanışlı eşyalar, dekoratif ürünler veya toplu şekilde satın alınıp hediye edilebilecek eşyalarda birinci sınıf kaliteli malzeme kullanımı dikkat çekerken çağımızla uyumlu figürlerde öne çıkarıldığı görülmektedir. 

   Üretimden satış alanına kadar her konuda el işçiliğinin becerisine dayanan çalışmaların ve tasarımların dikkat çekmesi bu yönde sunulan özveriyi de göstermektedir. Erkek ve kadın personel sayısının da eşit seviyede olduğu gözlemlenirken insan sağlığına olumsuz etki oluşturan malzemelerin hiçbiri kullanılmadığı görülmektedir.  Çeşitli malzemeler, teknolojik ilerlemeler beraberinde hediyelik eşya çeşitliliğinde de kullanılmaktadır. Aradığınız her türlü hediyelik eşya seçenekleri Myros firmasında bulunuyor olup müşterilere online şekilde ulaştırılabilmektedir. 

   Tekirdağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Tekirdağ temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.