myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kırklareli

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
22,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kırklareli, doğal ve beşeri birçok yapıyı içinde bulunduran şehirlerimizdendir. Biz de bu özel şehrimizi tema haline getirerek hediyelik eşyalarda kullandık. Böylece Kırklareli şehrimizi tanıtmış ve hatırlatmış olduk. Bu şehrin en meşhur yerleri ve yapıtları arasında Dupnisa Mağarası, Kıyıköy, İğneada, Longozu, Babaeski Köprüsü, Selvez koyu, Poliçe koyu, Aya Nikola Manastırı, Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü ve birçok doğal ve beşeri güzellikleri bulunmaktadır. Bu yüzden Kırklareli’nin neyi meşhur hediyelik tasarımlarımıza bu yerler ve yapıtlarla alakalı eklemeler yaptık. Kırklareli temalı hediyelik eşyaları, evinizde aksesuar olarak kullanmak amacıyla alabilirsiniz. Kırklareli temalarımızla yapılan tasarımlar, ilgi çekici ve göz alıcı bir dış görünüş modeline sahiptir. Kırklarelili kişiler, memleketini her daim yaşatmak için Kırklareli temalı hediyelik eşyayı evlerinde kullanmaktadırlar.  Kırklareli’ yi gezmek, görmek ve tanımak amaçlı misafirleri geldiğinde onlara bu hediyelik eşyalardan alarak hem misafirperverliklerini göstermekte, hem de Kırklareli şehrini unutturmamaktadırlar. Kırklarelili veya burada yaşayan misafirperver ev sahipleri, Kırklareli temalı hediyelik eşyaları toptan alarak gelen her misafirlerine hediye vererek onların gönüllerini yapmaktalar. 

Kırklareli’ yi gezmek, görmek ve tanımak için gelen kişiler bu özel şehri hatırlamak adına Kırklareli temalı hediyelik eşyalardan alarak şehri her daim hatırlarında tutmaktalar. Ayrıca yaşadıkları şehre dönerken komşularına, akrabalarına, anne babalarına, kardeşlerine, arkadaş ve dostlarına vb. değer verdikleri insanlara da Kırklareli hediyelik eşyalarından götürmekteler. Kırklareli hediyelik eşyalardan en beğendikleri tasarımları seçerek, toptan şekilde almaktalar. Kırklareli’ yi tanıtmak adına satılan bu hediyelik eşyalar, tasarımları ve kullanışlı olmalarıyla turistlerin oldukça dikkatini çekmekte. Kendi ülkemizden gelen turistler hariç, yurt dışından gelen turistler de gezdikleri şehirler adına yanlarında bir hatıra bulunmasına önem vermekteler. Ayrıca, yurt dışından gelenler ülkelerine döndüklerinde sevdiklerine hediye götürmek için de Kırklareli hediyelik eşya almayı uygun görmekteler. Bu yüzden toptan alarak, hem kendilerine hem sevdiklerine hediye almış olmaktalar. 

Kırklareli’ de öğrenim yeri olan okullarda öğretmenler öğrencilerine karne hediyesi olarak Kırklareli hediyelik eşyalardan toptan olarak getirtmektedir. Böylece hem şehirlerini tanıtmış hem de bu şehirden hatıra bırakmış olurlar. Ayrıca Kırklareli şehrinde düzenlenen özel törenlerde, Kırklareli’ni tanıtmak adına dışarıdan gelen misafirlere hediye olarak Kırklareli hediyelik eşya verilmektedir. Kırklareli il ve ilçelerinde birçok festival ve kutlamalar yapılmakta, panayır ve fuarlar kurulmaktadır. Kırklareli merkezinde; Nevruz (Mart Dokuzu kutlaması), Hıdrellez, Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali, Kırklareli’nin Kurtuluşu gibi özel gün kutlamaları yapılırken şehri tanıtan Kırklareli hediyelik eşyalar özel davetlilere dağıtılmak üzere toptan alınmaktadır. Tüm bunlarla beraber bu özel günlerde davet edilen ses sanatçılarına toptan Kırklareli hediyelik eşya alınarak hediye edilmektedir. Böylece şehri en güzel şekilde tanıtarak, sanatçıların gözünde de güzel bir izlenim bırakılmaktadır. 

Tiyatrocular önemli bir mesleği icra etmekteler. Her yıl tiyatro grupları çeşitli şehirlere giderek, önemli bir sanatı icra etmekteler. Kırklareli’ ne gelen tiyatro sanatçılarına şehrin misafirperverliğini göstermek, şehri unutmamalarını sağlamak adına Kırklareli toptan hediyelik eşya alınarak misafirlere hediye olarak verilmektedir.  Kırklareli’nde satış yapmakta olan mağazalar ve butikler, Kırklareli hediyelik eşyalarından alarak mağazalarını bu eşyalarla daha gösterişli ve göz alıcı görünüme kavuşturmaktadırlar. Bunun haricinde kargo gönderimi yapan mağaza ve butikler, müşterilerini memnun etmek amacıyla bu küçük ve tatlı hediyelerden toptan şekilde alarak kargoya eklemekteler. Müşterilerinden oldukça olumlu geri dönüş almaktadırlar. 

Türkiye’de Kırklareli şehri adına birçok hediyelik eşya ürünü bulunuyor. Dünyada da Kırklareli şehrini tanıyan ve bu şehre âşık insanlar bulunuyor. Doğal alanları, tarihi ve beşeri yapılarıyla dikkat çekici olan bu şehir adına birçok internet sitesi, sosyal medya satış sayfaları ve satıcılar Kırklareli’ ni temsil eden hediyelik eşya satışı yapmaktadır. 

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler şunlardır: 

 • Hediyelik eşyanın alım amacına karar verilmelidir
 • Alınacak hediyelik eşyanın ne olacağının kararı verilmelidir
 • Eşyanın ne için alınacağı belirlenmelidir
 • Hediyelik eşyayı kişi kendine alacaksa tasarıma kendi zevkine göre karar vermelidir
 • Hediyelik eşya başka birine alınacaksa, hediye alınacak kişinin zevkine göre tasarıma karar verilmelidir
 • Ürünün sağlamlığı ve kalitesine dikkat edilmelidir 

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kırklareli temalı hediyelik eşya modelleri, birden fazla üründen oluşmaktadır. Bu ürünlerin her birinin tasarımı, özellikleri farklıdır. Genel özelliklerine bakmak gerekirse 70 mm ene, 90 mm boya, 5 mm yüksekliğe, 26 gr ağırlığa sahip ürünlerdir. 

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı 14,90 TL’ den başlamaktadır. Ortalama fiyat aralığına bakıldığında 14,90 TL olduğu görülmektedir.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kırklareli’ne özgü hediye ürün fiyatları, ürünlerde kullanılan malzeme sayısı, malzemenin ne olduğu, malzeme kalitesine göre belirlenmektedir. Kırklareli temalı hediyelik eşyaların yapımında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Kırklareli temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kırklareli temalı hediyelik eşyalar evleri güzelleştirmek için kullanılabilir. Kırklareli hediyelik eşya ürünlerinden biri olan magnetler, mıknatıslı bir ürün olarak genellikle buzdolaplarına tutturularak kullanılmaktadır. Bunun dışında yiyecek üzerine kurulu dükkân sahipleri de hediyelik eşyaları işyerlerinde mıknatıslı bir tabanı olan tablolarda kullanmaktadır.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kırklareli temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Anneler gününde annelere
 • Komşulara
 • Akrabalara
 • Kardeşe
 • Arkadaşa, dosta

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Kırklareli hediyelik eşyalar, Myros özel atölyelerinde üretilmektedir. Myros, Türkiye’nin en önemli ahşap üreticilerinden olmasının yanı sıra, en çok tercih edilen hediyelik eşya üreticilerinden biridir. Hijyenik ve kullanıma uygun özel atölyelerde, insan sağlığına uygun ürünler üretilir. Myros üretimlerde en kaliteli malzemeler kullanılarak, müşteri memnuniyetini de sağlamak için ekstra özen göstermektedir. Myros, müşteri memnuniyetine önem verdiği kadar çalışanlarına karşı da özenli davranmaya önem vermektedir.

Kırklareli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kırklareli temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır: 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.