myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Belek

için 256 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 20
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
113,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
500,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Yelpaze
105,00 TL
(0)
34,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Belek Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Belek Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 31
Myros - Toptan Belek Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
99,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
+ 33
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Kartonetli Magnet
40,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı İkili Shot Bardak
148,00 TL
(0)
için 256 ürün görüntüleniyor.

Belek Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeryüzünde doğal ve tarihi olarak bir çok gezilip görülmesi gereken, insanları kendine hayran bırakan görselikle sayısız yerler vardır. Herbirinin kendine has doğası, mimarisi, tarihi ve doğal güzellikleri vardır. Bütün bu yerleri gezerken her zaman anılarınızda canlılığını koruyacak bu yerlere has, bu yerleri anlatan ve görselleştiren hediyelik eşyalar alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edersiniz. Bu hediyelik eşyalar ile her zaman anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

Türkiye ile sınırları içerisinde yer alan en gözde tatil mekanlarında biri de Antalya ilidir. Antalya ilçeleri ve beldeleri ile gezilmesi, görülmesi gereken birçok turistik yerlere sahiptir. Bunlardan en çok tercih edilen turistik yerinden biri de Belek beldesidir. 

Belek doğası, plajları, otelleri ve koyları ile eşsiz güzelliklere sahip turistik bir tatil beldesidir. Özellikle Kadriye ve Boğazkent plajları ile ünlü olan bu belde birçok spor turizmi içinde yaz-kış fark etmeksizin vazgeçilmez bir tatil yöresidir. 

 Belek özellikle çok sayısı lüks otel ve golf sahaları ile dünya üzerinde sayılı tatil beldeleri arasında yerini almaktadır. Türkiye’nin Golf merkezi olarak bilinen bu yer golf sahaları için en elverişli alanlara sahip olması ile de ünlenmiştir. 

Belek aynı zamanda, tarihi yerleri, saat kulesi, şelalesi ve tiyatro alanı ile çok güzel bir mimariye sahiptir. Ayrıca antik dünyanın en iyi korunmuş ve tarihi çok eskilere dayanan Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Kenti ve Arkeoloji müzesi bu bölgede yer almaktadır. 

Belek beldesinin bulunduğu bölge açısından çok güzel bir konuma sahiptir. Antalya merkeze çok yakın, Manavgat Şelalesi, Beşkonak Köprülü Kanyon ve Kurşunlu Şelalesi gibi doğal güzelliklere ulaşım açısından kolaylıkla gezip göreceğiniz yerlere sahip bir bölgede yer almaktadır.

Belek ipeksi kum plajları, güneş ve konaklama imkanları ile sizlere hayatınız boyunca hatırlayacağınız deneyimler yaşatacak güzelliklere sahiptir. Bu deneyimi her zaman hatırlamak isteyeceğiniz hediyelik  eşya ürünleri alarak kalıcı hale dönüştürebilirsiniz. 

Paylaşmak insanı mutlu eden bir unsurdur. Gezilen yerlerde oradan götürülecek hediyeler ile paylaşılabilir ve mutluluğunuzu onlara buradan aldığınız Belek temalı hediyelik ürünler ile onlara aktarabilirsiniz. 

Belek temalı hediyelik eşya ürünleri ile her zaman bu görsel güzellikleri hafızanızda canlı tutacaksınız. Ayrıca bu hediyelik ürünleri sevdiklerinizle paylaşacak ve onlarında mutlu olmasını sağlayacaksınız. Buraya ait hatıra ve anılarınızı hatırlamak için her zaman evinizde veya ofisinizde sergileyecek ve gözünüzün önünde bulundurmak isteyeceğiniz ürünler olacaklardır.

Belek temalı hediyelik eşya ürünlerini buranın çarşısından yada yakın yerlerinden bulabilir ve gezdiğiniz yerleri en iyi görselleştiren hediyeleri seçebilirsiniz. Aynı zamanda gezip gördüğünüz ve tatil yaptığınız bu muhteşem yerlerin anılarını sevdiklerinize götürebilir onlara da bu yerlerin güzelliklerini yansıtan hediyeler sunabilirsiniz. Ayrıca mağazanız için toptan hediyelik eşya seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Belek temalı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Hediyelik eşya seçerken bilinmesi gereken ilk şey nasıl bir hediyelik eşya seçmeye karar vermektir.
 • Hediye eşyayı kim için alacaksınız buna karar vermelisiniz?
 • Alacağınız kişinin zevkine göre ve hoşlandığı şeyler olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Hediyelik ürünler seçerken görsel olarak Belek’i en iyi yansıtan kalitede ürünler seçmeye önem vermelisiniz.
 • Hediyelik eşyanın kalitesini de karar verirken en büyük etkenlerden biridir.

Belek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Belek temalı hediyelik eşya ürünleri özellikle bulunan beldeyi en iyi yansıtan özelliklerde olmalıdır. Hediyelik eşyalar bölgenin görselini anlatarak hafızanızda kalıcılığını her zaman sağlayacak ve sizlerin bu noktada beklentilerine cevap verecektir. Hediyelik eşyalarda deniz, plaj ve golf sahası tasarımları sıklıkla kullanılmaktadır.

Belek temalı hediyelik eşyalar çeşitliliği ve ürün kalitesi ile sizlerin her zaman tercihiniz kolaylaştıracaktır. Belek temalı hediyelik eşyalar; tablolar, kupalar, magnetler, ahşap tabela, anahtarlıklar, tablolar gibi çok çeşitliliğe sahiptir. Özellikle bu hediyelik eşyalar üzerindeki dijital görsel tasarımlar ile kalite bakımından da önemle tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Belek temalı hediyelik eşyalar her çeşidi için farklı dizayn ve tasarımlara sahiptir. Ayrıca bu hediyelik ürünler farklı renk seçenekleri ile tercih edenleri mutlu edecektir. Farklı boyut ve ebatlarda üretilen bu ürünler sevdiklerinize hediye seçerken tercihinizi kolaylaştıracaktır.

Kişiye özel hediyelik eşya seçenekleri konusunda Belek temalı hediyelik eşyalar tasarımları ve kalitesi ile gönül rahatlığı içerisinde alabileceğiniz hediyeler olacaktır. Özellikle kişiye özel hediyelik tasarım, sevdiklerinizi özel hissettirmenize yardımcı olacak niteliklere sahiptir. Kendiniz içinde kişiye özel hediye tasarımlarında alabilir ve hatıralarınız arasında bu ürünleri bulundurabilirsiniz.

Belek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Belek temalı hediyelik ürünler birçok farklı boyut ve çeşitliliği ile fiyatları 9 TL ve 605 TL aralığında  değişiklik göstermektedir. Bu ürünler her ebatlarına, kullanım alanlarına işlevselliğine göre fiyatlara sahiptir. En düşük fiyat aralığından en yüksek fiyat aralığına göre sizin tercihinize uygun geniş ürün seçeneklerine sahiptir. İsteğinize göre küçük küçük hediyeler: magnetler, açacaklar, anahtarlıklar alabilir ya da tablolar, duvar tabakları, masa takvimi gibi alternatifleri fiyatlarına göre tercih edebilirsiniz. 

Belek temalı hediyelik ürünleri alacağınız hediyelik sayısına göre toptan seçenekleri ile indirimli alabilirsiniz.

Belek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Belek temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken çok fazla faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Hediyelik eşya fiyatları üründe kullanılan malzeme,  boyut, tasarım ve işçilik baz alınarak belirlenmektedir. 

Belek temalı hediyelik ürünlerinin çeşitliliğinin çokluğu nedeniyle özenle fiyatlandırma yapılması gereken ürünlerden oluştuğu için her bir ürün özelliğine göre tek tek fiyatlandırma yapılmaktadır. 

Kişiye özel tasarımlarda fiyatlandırma tercih edilen ürünün özelliklerine göre değişecektir. Ayrıca toptan satışlarda fiyat hesaplanırken sipariş adedine göre karar verilmektedir.

Belek Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Belek temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Belek temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Belek Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

      Belek temalı hediyelik eşya ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Belek Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Belek temalı hediyelik eşyalar çeşitliliği bakımından birçok farklı alanlarda kullanılabilecek niteliklere sahiptir.  Her bir hediyelik eşya kullanım alanlarına göre farklılık gösterdiği için sizin tercihiniz hangi noktada olacaksa ona göre karar vermelisiniz.

Belek temalı hediyelik eşyaları kendiniz için alabilir ve evinizde yada ofisinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler çok amaçlı kullanım alanlarına göre istediğiniz mekanda istediğiniz şekilde kullanarak anılarınızı tazeleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Belek temalı hediyelik eşyalar işlevsel olarak bir çok noktada kullanılacak niteliktedir. Kendiniz için hediye olarak alabileceğiniz bu ürünleri; evinizde arabanızda veya ofisinizde Belek’i hatırlamak ve anılarınızı canlı tutmak için her alanda kullanabilirsiniz. Belek temalı kupalar ile kahve içebilir, tablolar ile ev veya işyerinizi dekore edebilir yada anahtarlıklar ile anahtarlarınızı süsleyebilirsiniz. 

Belek Temalı hediyelik eşyaları sevdiklerinize hediye edebilir onlarla bu özel gezinizi paylaşabilir ve onların da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri sevdiklerinizin hoşlandıkları ve kullanım tercihlerine göre seçebilir onların kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin kişisel ihtiyaçları için kullanabilecekleri sabunluk, masa takvimi, yelpaze, kupa, açacak, anahtarlık gibi ürünler seçebileceğiniz gibi sevdiklerinizin ev ve ofisleri içinde özel dekoratif tablo, metal tabaka, ahşap tabela gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Onların kullanımdan en çok hoşlanacağı ürünleri seçmeniz sizin için önemli olacaklarıdır.

Belek temalı hediyelik ürünleri ayrıca magazanızda sergilemek ve ziyaretçilerinize sunmak için de kullanabilirsiniz. Hediyelik eşya çeşitliliği ile taleplerinize cevap verecek niteliklere sahiptir.

Belek Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Belek temalı hediyelik eşya ürünleri aşağıda yer alan kişilere hediye olarak sunulabilir:

 • Anne, baba, kardeş gibi aile bireylerine,
 • Sevgiliniz, dost ve yakın arkadaş çevrenize,
 • İş arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize,
 • Çalışanlarınıza veya gezi grubunuzdaki kişilere de alabilirsiniz.

Belek Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Belek temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Belek temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 200 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Belek Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Belek temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Belek Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Belek temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Belek Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros kendi alanında önemli üretim, tedarik, pazarlama, toptan ve perakende satış faaliyetlerini içeren bir organizasyondur. Özellikle dünyanın gezilen her bir noktasına ait özel hediyelik eşya üretim, tedarik, pazarlama ve toptan satış konusunda uzman bir organizasyon olarak uzun yıllar faaliyet göstermektedir.

Myros, dünyanın gezilen her bir noktasına özel ürettiği hediyelik eşyaları kaliteli, modern, özel baskı yöntemleri kullanarak ve son derece büyük emekler sarf edilerek yapmaktadır. Belek temalı hediyelikler eşyaların yapımında ahşap, seramik, cam, metal, epoksi ve gümüş malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu hediyelik eşyaları alacak olanların  beğenisine hitap edebilecek çok çeşitlilikte ve kaliteli de ürün yelpazesi mevcuttur. 

Myros tarafından Belek temalı hediyelik eşyaların tasarımı, modeli ve boyutları birbirinden farklı olarak üretilmekte ve kişiye özel ürünlerle birlikte taleplere cevap en iyi şekilde cevap verilmektedir. 

Belek Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.