myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Tekirova

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Toptan Kemer Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kemer Bölgesi Temalı Uv Baskılı Kartonetli Ahşap Magnet
34,00 TL
(0)
45,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tekirova Temalı Uv Baskılı Kartonetli Polyester Magnet
34,00 TL
(0)
25,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Tekirova Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Anlamlı hediyeler kapsamında tatil veya seyahat dönüşlerinde ilgimizi çeken yerlere yönelik yapılmış eşyaların çok dikkat çektiğini belirtebiliriz. Bu konuda önerdiğimiz Tekirova temalı hediyelik eşya seçenekleri meşhur Tekirova plajı ve Antalya güzelliğini sergilemektedir. Oldukça hoş bir şekilde tasarlanıp oluşturulmuş eşyalar seramik malzeme içeriklidir.  Çeşitli bileşenler ve el işçiliği beraberinde öne çıkan Antalya Tekirova ürünleri turistler için en çok rağbet gören ürün seçeneğidir. Çünkü Tekirova teması birçok hediyelik eşyada kullanılmaktadır. Seramik kullanımını yaygın hale getiren hediyelik eşyalar genel olarak en sevilen ve en beğenilen eşyalardır. Bu yüzden her alanda öne çıkmaktadır. 

Kemer Antalya bildiğiniz üzere Türkiye’nin en gözde tatil yerleridir. Buraya giden insanlar yılın 1 haftasını fevkalade güzel bir yerde geçirdiğini düşünür. Tatil anılarını hatırlamak dahi insana mutluluk ve heyecan verir. Bu yüzden şehir temalı oluşturulan yöresel içerikli hediyeliklerin her zaman popüler seçenek olduğunu belirtebiliriz.  Tekirova’da ne yapmak insana iyi gelir araştırması yapan kişiler hediyelik eşyalara bile yansıtılmış olan Tekirova yat turu ile karşılaşmaktadır. Çünkü deniz eğlenceleri açısından çok uygun bir yerdir. Genel olarak seçkin ürünlerin öne çıkarılmasını sağlayan konforlu bir alandır. Bu alana özgü hediyeliklerinde özenli bir şekilde üretilmiş olması diğer hediyelik eşyalara yönelik fark yaratmaktadır. 

Sevdikleriniz için anlamlı ve güzel hediye seçenekleri aradığınızda Myros firmasına göz atmanız yeterli olacaktır. En çok beğenilen hediye seçeneklerinde Myros firması size hediyelik eşyaların en güzellerini sunacaktır. Ticari alanda yüksek kar payı oluşturmanız için toptan Tekirova hediyelik eşya siparişi oluşturmanız akıllıcadır. 

Tekirova temalı hediyelik eşya satın alırken istenmeyen ve beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve doğru tercihi yapmak için araştırma yapılması 
 • Tekirova temalı hediyelik eşyalarındaki farklı figürlerin de incelenmesi 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan Tekirova temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Tekirova temalı hediyelik eşya türlerinin özelliği ürün yapısına göre özdeşleşmektedir. Bazılarında Magnet, bazılarında dekoratif tabak, bazılarında ise kupa şeklinde öne çıkan hediyelik eşyalarda seramik malzeme kullanımı çok baskındır. Ayrıca el işçiliğinin öne çıktığı tasarımlar hediyelik eşya konusunda farklı bir boyut kazanmaktadır. Ürünlerin formu bozulmadan yıllarca kullanılabilmektedir. Kullanılan malzemelerdeki kalite ürün yapısıyla ilişkilendirilmektedir. Boya tekniği, Uv baskı şekli veya dijital yazı tekniği kullanılması teknolojik ilerleme sayesinde öne çıkan araçlarla tamamlanmaktadır. Tüm bu özelliklerin dışında üretimlerin tamamı her yaşa ve kişiye hitap edebilen ayrıcalıklar sunmaktadır. 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Tekirova temalı hediyelik eşya seçenekleri oldukça güzel ve şık ürünlerdir. Tekirova temalı hediyelik eşya fiyatları 14,90TL ile 264TL arasındadır.  Sevdikleriniz için anlamlı ve bir o kadar da güzel olan hediyelik eşyaların çok farklı amaç beraberinde değerlendirilmesi mümkündür. Genel bakımdan Tekirova temalı hediyelik eşya seçeneklerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda Tekirova temalı kartonetli taşlı ve sedefli Magnet fiyatının 21,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tekirova temalı hediyelik ürünlerinin fiyat belirteci genel bakımdan kullanılan malzeme ve hammaddesi ile ilişkilidir. Kullanılan malzemenin yanı sıra çeşitli bileşenler ve araç gereçlerde fiyatını doğrudan etkilemektedir. Tasarım sonrası el işçiliği ile kullanılan bileşenlerin yanı sıra dijital baskılama tekniği de fiyatı değiştirebilmektedir. Malzeme kalitesi fiyatını doğrudan etkileyen bir durum olup özelleştirilen çalışmalarda fiyatı etkileyen parametreler şeklinde değerlendirilmektedir. 

Hediyelik eşya şeklinde değerlendirilen Tekirova temalı hediyelik ürünlerde en önemli fiyat belirteci ürün boyutudur. Çünkü ürün boyutu büyüdükçe kullanılan malzemeler de daha da artış yaşanmaktadır. Bu da fiyatını doğrudan etkilemektedir. 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Tekirova temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tekirova temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tekirova Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Tekirova temalı hediyelik eşya çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup genel çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Tekirova temalı hediyelik eşya seçenekleri nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap belirtmek mümkündür. Tatil seçeneği olarak bilinen adreslerden olması nedeniyle buraya özgü tasarım harikası ürünler hediyelik eşya türü olarak tercih edilebilir. Evinizde dekor oluşturmak, sevdiklerinize getirmek veya özel zamanlarda ticari kar marjınızı yükseltme amaçlı değerlendirilebilir. Amacına yönelik kullanılan her ürün farklı bir özellik taşımaktadır. Bu yüzden birçok şekilde bu ürünleri kullanıp değerlendirmek mümkün diyebiliriz. 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Tekirova temalı hediyelik ürünler kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize Tekirova hediyelik eşya 
 • Babalar günü için babanıza Tekirova hediye 
 • Erkek ve kız kardeşleriniz için hediye anlamında Tekirova plajı hediyelik 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde hediyelik eşya 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak kullanmak veya satışa sunmak için toptan Tekirova hediyelik eşya 
 • Tekirova ürünlerine ilgi duyan kişilere Tekirova hediye 
 • İş yerindeki üstlerinize 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza hediyelik eşya 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Tekirova temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Tekirova temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 88 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Tekirova Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Tekirova temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Tekirova Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Tekirova temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Tekirova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Tekirova temalı hediyelik eşya ürünleri Myros firması bünyesinde üretilen hediyelik eşyalardır. Genel bakımdan istenilen eşya üretimlerinin tamamında Myros firması çok geniş Pazar hacmine hitap etmektedir. En yeni ürünlerin öne çıkmasında kültürel, yöresel ve modern figürleri de öne çıkarmaktadır. 

Yenilikçi bakış açısı ile popüler üretimlerde dikkat çeken firmanın erkek ve kadın personel sayısı eşit orandadır. Üretimdeki uzmanlığın sebebi ise alanında uzman kadrodan kaynaklıdır. Yeniliği, en estetik şekilde sevilen ve beğenilen hediyelik eşyalarla öne çıkaran firma, tüm üretimlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. 

Tekirova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Tekirova temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.