• Tümünü Temizle

Kaş

için 76 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 12
Myros - Kaş Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
88,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Kaş Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Kaş Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Kaş Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kaş Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Kaş Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kaş Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kaş Temalı Myros Metal Kaplumbağa Açacak Magnet 103x75 mm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kaş Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela 200x290 mm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kaş Temalı Myros Metal Kelebek Açacak Magnet 70x70 mm
91,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kaş Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
91,90 TL
(0)
için 76 ürün görüntüleniyor.

Kaş Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

 

Cam gibi berrak denizi ile yeryüzünün cenneti denilince hiç şüphesiz akıllara ilk gelecek yer Kaş olsa gerek. Düşündüğümüzde gözümüzde beliren mavi ve yeşilin muazzam ahengini taşıyan istisnasız tek ilçe. Özellikle yaz aylarında içimizi ısıtan, güneşiyle de tüm dünyanın gözdesi, bebek ilçe Kaş.. Kaş’ın güzelliğini görüp, tadanlar sevdiklerine de tattırmak ve hissettirmek istiyor. Kaş’ın bütün sıcaklığını, maviliğini ve muazzam yeşilliğini yansıttığımız hediyelik eşyalarımızla artık bu çok daha kolay. Myros olarak kategorilerimizi oldukça geniş skala haline getirdik. Örneğin sevdiğiniz birine kendini özel ve güzel hissetmesi için Kaş temalı kapaklı şık aynalarımız, görüntüsü rengi baskısı ve seramiği ile ofislere, evlere sıcaklık kazandıracak kupalarımız, varsa çevrenizde terzi veya dikiş ile mutlu olan bireyler onları özel hissetmeleri, ellerine kıymet verdiğinizi hissettirmek için Kaş temalı metal yüksüklerimiz, yeni eve taşınan arkadaşlarınıza Kaş temalı çeşitleriyle beraber anahtarlıklarımız, odalarına aksesuar olarak asabilecekleri Kaş temalı ahşap tabelamıza her baktıklarında, Kaş’a olan özlemleri bi nebze azalmış hayallere dalmış olacaklar. Kişisel bakımına önem veren tanıdığınız varsa Kaş temalı tırnak makası ve metal şık kutulu sabunumuz, sınavlara hazırlık yapan, zamanla yarışan arkadaşlarınız, çocuğunuz için Kaş temalı kum saatimiz ve Kaş temalı ahşap masa takvimimiz, aileniz ve dostlarınızla beraber keyifli doğum günü sofraları ya da yıldönümülerin de eşlik ediyorsanız ortamın sıcaklığına uyum sağlayacak Kaş temalı rakı bardaklarımız, mumlarımız , küllüklerimiz, şişe şeklinde Kaş temalı tirbüşonlarımız, evlerin olmazsa olmazı dolaplarınızı süsleyen magnetlerimizi çeşitleriyle beraber sizlere sunuyoruz. Belirttiğimiz gibi Kaş temalı hediyelik ürünlerimizin skalası oldukça geniş, bu sayede sevdiğiniz, değer verdiğiniz bireylere hediye seçmek çok daha kolay. Burada belirtmeden geçmemek gerekir ki kişinin kendine hediye alması da değerli bir aksiyondur. Bu açıdan çevrenizi nasıl mutlu edip şımartıyorsanız kendini de şımartmak isteyen bireyler kendilerine bu hediyelerden alabilir. Hediye almak için doğum günlerini, sevgililer günlerini, yıldönümlerini veya özel günleri beklemeyin sadece. Hiç beklenmedik anlarda yapılan sürprizler, verilen hediyeler de bireylere kendilerini çok özel hissetmelerini sağlar. Bu aşamada bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bazı ürünleri Myros üzerinden toptan satın almak indirim sağlaması açısından daha avantajlı olabilmektedir. 

Kaş temalı hediyelik eşya satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:  

 

 • Ürünü kimin için almak istediğiniz oldukça önemlidir.

 • Ürün alırken ürünün malzemesine dikkat edilmelidir. 

 • Hediye edeceğiniz kişinin cinsiyeti, yaşı, mesleği, hobi alanları, alışkanlıklarına göre ürün seçilmelidir. 

 • Daha önce aranızdaki hediye alışverişi sıklığı da hediye alırken dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır. 

 • Daha önce birbirinize aldığınız hediyelerin büyüklüğünü ve ücretini hatırlamanız işinizi kolaylaştıracaktır. 

 • Seçtiğiniz ürünün sadece görsel obje ya da kullanım amaçlı olmasına karar verilmelidir. (Magnet, kum saati, şişe açacağı, kupa vb.)

Kaş Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir? 

 

Myros üzerinden görüntülenen ürünler için ürün sayfasında yer alan özellikler hediye seçiminiz için son derece yönlendirici olacaktır. Kaş temalı hediyelik eşyaların özelliklerine baktığımızda ise magnet çeşitlerini ele alırsak bir çok çeşit mevcut. Dikdörtgen magnet, 3D resimli ahşap magnet, UV baskılı magnet, yuvarlak magnet, taşlı ve sedefli polyester magnet, metal hayvan figürlü açacaklı magnet. Kullanılan malzemesi, rengi, boyutu ile kullanım alanı farklılık gösteren magnetlerimiz geniş skalasıyla Myros’ da. Biraz da diğer ürünlerimize bakacak olursak; kupa bardaklarımız her sene yerini koruyor mutlaka, göz bebeklerif arasına giriyor. Her sene olduğu gibi bu sene de Kaş temalı kupa, bira bardağı ve shot bardaklarımız gözde haline geldi. Kullanılan malzeme, görüntü ve boyutu ile vazgeçilmez hediyeler arasındadır. Değinmeden geçemeyeceğimiz Kaş temalı seramik bardak kalemlikler öğrencilerin ve velilerin de vazgeçilmezi. Bununla beraber polyester notluk, Kaş temalı kum saati, Kaş temalı masa takvimi gibi hediyeler de sınav döneminde tam da motive olmaları için alınabilecek ince hediyeler arasında. Tabi kendimizi, eşimizi, annemizi ya da sevdiklerimizi unutmayacağımız hediyeler de yine sadece Myros’ da. Metal kutulu hoş kokulu sabun, metal şık kapaklı ayna, metal Kaş temalı tepsi, Kaş temalı ahşap tabela, metal yüksük ya da metal/ahşap anahtarlık sevdikleriniz için düşünebilirsiniz. Anahtarlık ürünler genellikle 85 mm ile 105 mm uzunluğunda kalın bir zincirin, uçlarından birinde anahtarların geçirildiği 35 mm ile 40 mm arası çapı olan halka, diğerinde ise tasarım bir objenin bulunduğu, üçlü bağlantıdan oluşan malzeme kombinasyonudur. Bay ve bayanlar anahtarlıklarını çantalarında, telefon, tablet, ceplerde, ev, ofis çekmecelerinde ve araç gözleri gibi yerlerde taşırlar. Aile fertlerine, iş arkadaşlarınıza ya da yeni tanıştığınız kişilere, her zaman işlerine yarayacak ve sizi hatırlatacak küçük ama özel bir hediye vermek istediğinizde, hazır ürünlerden alacağınız veya kişiselleştireceğiniz tasarım anahtarlık modelleri en iyi seçeneklerinizdendir. Bir başka hediye seçenekleri de, kurulan sofralara Kaş’ın sıcaklığını bir nebze olsun taşımak için Kaş temalı seramik çapa peçetelik, hoş kokulu şeffaf Kaş temalı mumlarımız ise isteğe göre kendiliğinden kokulu mum içeren ürünler, yaratılmak istenen atmosfere görsel katkının ötesinde koku faktörünü de ekleyebilmekte olduğu gibi tamamlayıcı parçalar olacaktır. Meslekleri, hobileri, sevdikleri hayvanlardan seçilen hediyeleri doğum günü, anneler günü, babalar günü, yıl dönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde düşünebilirsiniz. Ama unutmamanız gerekir ki sadece özel günleri beklemeyin, sevdiklerinizi her zaman mutlu edebilir kendinizi her zaman önemseyebilirsiniz. 

 

Kaş Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

 

Kaş temalı hediyelik eşya ürünleri kullanılan malzeme, tasarımın işçiliğine ve boyutuna göre yapılan fiyat aralığı ürün çeşitliliğinden değişmektedir. Fiyatları 9.99 lira ile 150 lira arasında değişmektedir. Ortalama fiyat aralığı ise 10.90 lira ile 87 lira arasındadır 

 

Kaş Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?  

 

Kaş temalı hediyelik eşya ürün fiyatlarını belirlerken oldukça hassas çalışıyoruz Myros olarak. Kupa, rakı bardağı, shot bardağı, seramik kaşık ve seramik küllüklerimizin fiyatlarını belirlerken yapıldığı malzemenin türüne, tasarımın işçiliğine, boyutlarına özen gösteriyoruz. Anahtarlık ürünlerinin fiyatlarını belirlerken malzeme türüne, tasarım ve işçilikle beraber ucundaki objenin adedine göre belirlenir. Ahşap, plastik gibi hafif malzemelerle, metal, epoksi, porselen gibi işçiliği yüksek malzemelerin üretimi arasındaki fiyatlar farklıdır bu yüzden. Mumluk fiyatlarını belirlerken tasarımın kalitesine, kullanılan materyale ve işçiliğin kalitesine göre fiyatlandırılma yapılmaktadır. Magnet fiyatlarını belirlerken kullanılan materyallere, tasarımın kalitesine, işçiliğine, boyutuna bakılarak fiyatlandırma yapılmaktadır vb. Tüm ürünlerimize tek tek tasarım kalite, materyal, işçilik gibi analizler yaparak fiyat belirleme yapıyoruz. 

Kaş Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kaş temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme

 • Kredi kartıyla ödeme

 • Banka havalesiyle ödeme

Kaş temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme

 • Banka havalesiyle ödeme

Kaş Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir? 

 

Kaş temalı hediyelik eşya ürünleri çeşitleriyle beraber aşağıdadır: 

 

 

Kaş Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

 

Geniş skalasıyla Kaş temalı hediyelik eşyalarımızı hayatınızın her alanında her yerde kullanabilirsiniz. Örneğin magnetler cazip tasarımlarla günden güne buzdolaplarımızın üstünü kaplarken yeni kullanım alanları da oluşuyor. Evlerde ki buzdolaplar, cafe dolaplarında, işyeri dolap veya kasasında, otel veya butik otellerin dolaplarının süsü olan magnetlerin kullanım alanı aslında oldukça geniş. Anahtarlıklardan söz edecek olursak,, tasarımı ve malzemesiyle anahtarların giysisi diyebiliriz. Kaş temalı anahtarlıklarımızı ev, motorlu araçlar, işyeri anahtarları için kullanılabileceği gibi otel, pansiyon, tarzında çok odalı turistik tesislerde ve binalarda da kullanılabilir. Bazı özel mekân ve kulüplerin vestiyerlerinde de anahtarlık modelleri kullanılır. Depolar, terminaller ve postaneler de yaygın anahtarlık kullanılan yerlerdir.. Anahtarlığınızı cebinizde, çantanızda taşıyabileceğiniz gibi, kemer ve çanta britlerine, fermuar uçlarına  takarak kişisel tarzınızı yaratabilir dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Böylece değerli eşyalarınızın koruyucu kalkanları, her zaman elinizin altında ve kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde, hayat tarzını şekillendirerek kullanıma hazır olur vb. 

 

Kaş Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir? 

 

Kaş temalı hediyelik eşya ürünleri şu kişilere alınabilir:

 

 • Yeni ev, araba alan, iş yeri açan kişilere,

 • Özel günlerini kutlamak için aile fertlerine, dostlarınıza, sevgilinize,  arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza,

 • Kurumların, tanıtım ve toplantılarında, müşterilerine,

 • Restaurant, butik otel, eğlence mekanı açan kişilere, 

 • İlgi alanı farklılık gösteren kişiye, öğrenciye, 

 • Kendinize 

 

alabileceğiniz oldukça uygun hediyelerdir. 

 

Kaş Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 50,33 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kaş Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

 

Kaş Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kaş temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Kaş Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

 

Myros olarak her ürünümüzle ilgili özenle çalışıyoruz. Tasarımcılarımızın ve zanaatkarlarımızın hayal gücü nihayetinde sonsuz varyasyonda tasarım ortaya çıkıyor. Her üründe kullanılan malzemeye, işleme, tasarıma, kullanım alanına özen gösteriyoruz. Ürünlerimizin her biri çetrefilli işlemler sonucunda sizlerin beğenisine sunulmak üzere ülkemizin dört bir yanındaki atölyelerimizde üretilmektedir. Küçük veya büyük objeler fark etmeksizin sunulan tasarım çeşitliliği, özelleştirilebilir ürün formatları, malzeme ve emek kalitesi ilk bakışta fark edilir olmasına özen gösteriyoruz. Birbirinden farklı malzemelerden oluşan kombinasyonlar, büyük bir titizlikle tasarlanır, modellenerek birleştirilir, üretilir ve kalite kontrol noktalarından sonra satışa sunulur. 

 

Kaş Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir? 

 

Kaş temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya temaları şunlardır:

 

.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.