myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kekova

için 20 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Kekova Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kekova Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Yuvarlak Anahtarlik 40*95 Mm
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
34,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
80,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Yuvarlak Magnet 67 mm
34,50 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Metal Kalp Anahtarlık 45x90 mm
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kekova Temalı Uv Baskılı Kartonetli Plastik Magnet
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Metal Bayrak Çan 44x96 mm
195,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Myros Metal Açacak Forma Çan 44x94 mm
195,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kekova Temalı Uv Baskılı Kartonetli Polyester Magnet
34,00 TL
(0)
için 20 ürün görüntüleniyor.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kekova ülkemizde hem gezmek hem de tatil yapmak isteyenler için en çok gidilen yerlerden biridir. Tatil dönüşlerinde kendinize veya sevdiklerinize hatıra olması için hediyelik eşya almayı düşünüyorsanız şehir temalı ürünler aradığınız ürünlerdir. Birçok farklı ürün seçeneği olması da her yaşa ve zevke hitap edecek hediyelik eşya seçeneği sunar. Magnet, açacak ya da anahtarlık gibi küçük ama özgün tasarımlara sahip olan muhteşem hediyelerden satın alabilirsiniz. Özelleştirilebilir ürünler oldukları için kişiye özel yapılırlar.

El yapımı ürünler orijinal ve kaliteli malzemeden üretilir. Her yaşa uygun olacak şekilde tasarlanabilirler. Ürünlerin boyutu küçük olduğu için taşımakta zorlanmazsınız. Online sipariş vermek istediğinizde internet sitesine giriş yaparak ürünü seçmeniz yeterli olur. Hazır modellerden seçebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel tasarım yaptırmak istiyorsanız ilk olarak nasıl bir model istediğinize dair görüşmeniz gerekir. Toptan satış avantajı ile ürünleri indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. Hediyelik eşyaları toptan almak için bayilik girişi yapmanız gerekir. 

Hayatımızda anahtarlık, açacak gibi ürünler her an lazım olabilecek eşyalardır. Hem evimizde hem de iş yerlerinde bulunmaları gerekir. Bu sebeple hediye alacağınız zaman her zaman kullanılabilecek bir ürün almış olursunuz. Özel tasarımı ile karşınızdaki insana ne kadar değer verdiğinizi gösterirsiniz. Üretim sırasında müşterinin talebine göre farklı malzemeler kullanılabilir. Kekova temalı ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

 • Hediye almak istiyorsanız hediye alacağınız kişinin beğenisine uygun olmalıdır.
 • Her yaşa uygun olan modeller olduğundan hediye alacağınız kişinin yaşına uygun olmalıdır.
 • Üretim sırasında orijinal ve insan sağlığına uygun olan malzemeler kullanılmalıdır.
 • Satın alacağınız üründe herhangi bir hasar olmamalıdır.
 • Birçok farklı ürün ve model arasında inceleme yaparak tek bir tasarıma takılı kalmadan karar vermelisiniz.

Kekova Temalı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Şehir temalı farklı ürün seçeneklerinin ayrı özellikleri vardır. Kekova tekne turu gibi birçok aktivite yaptığınız tatilinizi hatırlatacak ürünleri seçebilirsiniz. Kekova magnetlerin özellikleri eni 70mm, boyu 90mm’dir. Ürün malzemesi ahşaptandır ve dijital baskı uygulanır. Yuvarlak anahtarlık modellerinin ölçüleri eni 40mm, boyu 95mm’dir. Ürün ağırlığı 19 gramdır. Anahtarlıkları toptan sipariş vermek isterseniz minimum adet 25’tir. Müşterinin isteklerine göre malzeme ve tasarım değişiklik gösterebilir.

Kekova temalı hediyelik eşya modelleri arasında çanlarda oldukça beğeni alır. Ürün ölçüleri eni 45mm, boyu 45mm’dir. Ürün ağırlığı 40 gram ve yüksekliği 95mm’dir. En çok hangi ürünü ve modeli beğenirseniz hızlı bir şekilde online sipariş vererek adresinize teslim alabilirsiniz.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Ürün çeşidine ve malzemeye bağlı olarak fiyatlar değişir. Kekova batık şehir ve diğer özel yerlerin tasarımına sahip modellerden magnetlerin fiyatları 16,90 TL’dir. Herkesin kullandığı anahtarlıkların fiyatı 45,90 TL’dir. Sevdikleriniz için şehir temalı hediyelik eşyalardan satın almak isterseniz ürünlerin fiyat aralıkları 14,90 TL ile 105 TL arasında değişir. Tasarım özelleştirilebilir olduğu için özel istekte bulunursanız yine fiyatta değişme olur.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şehir temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken üretim sırasında kullanılan malzeme önem taşır. Kaş Kekova tekne turu ve pek çok temaya sahip ürünlerde ahşap, metal, cam gibi farklı malzemeler kullanılabilir. Ürünün boyutu da fiyatı belirlemede etkendir. Ürün ne kadar büyük olursa üretimde kullanılan malzeme miktarı artacağından fiyat artmış olur. Antalya Kekova temalı ürünler için müşteri gümüş kaplama ya da altın kaplama malzeme kullanılmasını isterse bu da fiyatlara etki eder.

Ürün tasarımı ne kadar detaylıysa ve işçilik fazlaysa fiyatlar değişir. Kişiselleştirilebilir modeller olduğu için hazır modellerden tamamen farklı bir ürün istiyorsanız size özel fiyat çıkarılır. Uygun fiyat seçenekleri ile sadece size ve sevdiklerinize özel bir ürün sahibi olursunuz.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kekova temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kekova temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme 

Kekova Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Tatilde Kekova turu yaptıktan sonra hatıra olarak alabileceğiniz hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Kekova Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Üçağız Kekova ve diğer yerlerin temasına sahip olan hediyelik eşyalar çeşidine göre hayatımızda işlevsel olarak kullanılır. Magnetler buzdolabı süsü olarak asılır ve mıknatıslı olduklarından dolayı arkalarına not tutturmak için kullanabiliriz.

Anahtarlıklar hayatımızda oldukça lazım olan ürünlerdir. Ev, iş yeri, araç, kasa, dolap ve birçok özel amaçla kullandığımız anahtarlar için şehir temalı anahtarlıklar oldukça özel tasarımlardır. Demre Kekova modelleri ile şık ve kopyası olmayan tasarımlı ürünler sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermiş olur. Ürünleri her kullandıklarında sizi hatırlarlar. Kekova gezilecek yerler arasında istediğiniz herhangi bir bölge için özel tasarım yaptırabilirsiniz. Bu şekilde geçirdiğiniz güzel zamanları hatırlatacak bir eşya her zaman yanınızda olmuş olur.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Şehir temalı Kekova hediye eşya çeşitlerini kime alabilirim diye düşünüyorsanız listemizi inceleyebilirsiniz:

 • Anneler günü için annenize.
 • Babalar günü için babanıza.
 • Kardeşleriniz için doğum günlerinde.
 • Tatil dönüşünde kendinize ya da sevdiklerinize hatıra olarak.
 • El yapımı ürünleri seven arkadaşlarınıza.
 • Ev arkadaşınıza ya da komşunuza.
 • İş arkadaşınıza ya da yöneticinize.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kekova temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kekova temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 35 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kekova temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kekova temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kekova Hediyelik Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Hediyelik eşya sektöründe öncü firmalardan biri olarak Myros el yapımı üretim gerçekleştirir. Kekova hediyelik eşya üretimi uzman kişiler tarafından tasarlanır ve üretilir. Firmada çalışanların çoğu kadındır ve eşitlikçi firma anlayışı vardır. Her bir ürün aynı emek ve dikkatle üretilir. Üretim hijyenik ortamda gerçekleştirilir. Kekova toptan hediyelik eşya satın almak isterseniz bayilik girişi yapmanız yeterli olur. Her bütçeye uygun avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Kekova magnet ve farklı ürün çeşitlerini internet sitesinden online sipariş verebilirsiniz. Ürünler size özel hazırlanır ve kopyası olmaz. Toptan hediyelik eşya almak isteyenler için en avantajlı seçenekleri sunan firmaların başında gelir. Her zevke hitap eden ürünler sayesinde tüm sevdikleriniz için bir hediye bulabilirsiniz.

Kekova Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Sevdiklerinize anı hediye olması için başka hangi hediyelik eşyaları alabilirim derseniz listemizi inceleyebilirsiniz:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.