• Tümünü Temizle

Açacak

için 164 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
44,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Alanya Temalı Myros Ahşap Bira Şişesi Açacak Magnet 200x59 mm
44,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Ahşap Deniz Feneri Açacak Magnet 188x77 mm
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Belek Temalı Myros Ahşap Deniz Feneri Açacak Magnet 188x77 mm
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
için 164 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Açacak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ağaçtan elde edilen ahşap, organik dokuya sahip yapı malzemesidir. En eski yapı malzemelerinden biri olan ahşap, pek çok alanda kullanılmaktadır. Odunsu dokusu, çürümeye ve tahribata karşı oldukça dayanıklıdır. Ahşap dünyadaki geri dönüşümlü tek yapıdır. Dolayısıyla ham maddesi kullanıldıkça çoğalmaktadır.

Ahşap açacak şişe kapaklarının rahat açılmasını sağlamak dışında dekor olarak da kullanılmaktadır. Aynı zamanda ahşap şişe açacağı yenilenebilir niteliktedir. Çevreyi etkilemediği gibi çevreden de etkilenmez. Bu sebeple uzun yıllar boyunca varlığını sürdürebilir.

Ahşap açacak hediyelik olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşap açacağı hem kendi evinize alabilir hem de eşinize, dostunuza minik bir hatıra hediyesi olarak verebilirsiniz. Dilediğiniz bölgenin ahşap açacağını kişiye özel seçeneği ile kendiniz tasarlayabilirsiniz. Böylelikle açacak magnet’i almak için bir başka şehre gitmeyip kendi magnet’inizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Ahşap açacağı tek alabildiğiniz gibi toptan şekilde de alabilirsiniz. İşletmeleriniz için toptan hediyelik ahşap açacak satıcılarından Myros sayesinde pek çok açacak çeşidini bulabilir ve tek tıkla toptan satın alabilirsiniz.Dünyada binlerce çeşidi olan ahşap açacak ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Hediye alınacak ise önce kime alınacağına karar verilmelidir.
 • Ahşap açacak hediye verilecekse, açacağın şekli hediye verilecek kişinin zevkine göre seçilmelidir.
 • Toptan ahşap açacak alınacak ise kaç tane satın alınacağı önceden belirlenmelidir.
 • Baskı kalitesine bakılmalıdır.
 • Dekor olarak mı yoksa yalnızca açacak olarak mı kullanılacağına karar verilmeli, ona göre bir seçim yapılmalıdır.
 • Şekil ve desen seçiminde, kişinin beğenisi göz önünde bulundurulmalıdır.

Ahşap Açacak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap açacak modelleri farklı tema ve şekillerden oluşur. Bu yüzden her bir açacak farklı özelliklere sahiptir. Epoksi, polyester, kartonet, plastik ve metal gibi yapılarda açacak çeşitleri mevcuttur. Ahşap açacak çeşitleri, kendi içlerinde birbirinden farklı şekil ve desenler ile ayrılmaktadır. Şişe, hayvan, müzik aletleri vs. şekilleri bulunmaktadır. Açacak çeşitleri genel itibariyle benzer boyutlara sahip olsalar da, 45 mm boy, 100 mm en ve yaklaşık 42 gr ağırlığındadırlar. Ayrıca kişiye özel temaları ile sizin isteğiniz yönünde her bölgeden açacak tasarımı yapılmaktadır.  

Ahşap açacak, kullanım açısından her eve lazım cinsinden bir ürün olması sebebiyle, birçok kişi tarafından severek kullanılmakta ve tercih edilmektedir. İşlevinin dışında dekor ürünü olarak da kullanılmaktadır. Ahşap açacak, genellikle mutfaklarda buzdolabı üzerinde süs olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra hediyelik açacak sevdiklerinize verebileceğiniz, sizi hatırlatacak güzel bir armağandır. Diğer açacak çeşitlerinde olduğu gibi ahşap açacaklarında birbirinden güzel sayısız modeli bulunmaktadır.

Ahşap Açacak Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Doğaya zarar vermeden üretilen ahşap açacak ürünleri, 13,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ahşap açacak ürünlerinin ortalama olarak fiyatlarına bakıldığında 14-57 TL aralığında olduğu görülmektedir. Fiyat farklılıkları üretimde kullanılan materyalden kaynaklanmaktadır.

Ahşap Açacak Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap açacak ürünlerinin fiyatları; yapısına, şekline, maliyetine göre belirlenmektedir. Plastik, polyester ve metal açacak ile ahşap yapımı açacak fiyatları aynı değildir. Aynı materyale sahip ahşap açacakların fiyatını ise boyut ve tasarım belirlemektedir. Dolayısıyla ahşap açacakların fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişmektedir.

Ahşap Açacak Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap açacak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap açacak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Açacak Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap açacak çeşitleri aşağıdadır;

Ahşap Açacak Nasıl Kullanılır?

Ahşap açacak soda gibi içeceklerin kapaklarının daha rahat açılmasını sağlamaktadır. Yalnızca kapakların açılması için değil dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Ahşap görüntüsü ortama şık bir hava katarak açacağı daha güzel hale getirmektedir.

Ahşap açacağın farklı desen ve şekillerde tasarlanması görüntü ve kullanımını fazlaca etkilemektedir.  Ahşap açacağın şekline göre kapak açma kısmı da değişkenlik göstermektedir. Ahşap magnet açacak kısmı, bazı modellerde ortada bazı modellerde ise üstte yer almaktadır. Bu durum şekilden kaynaklı olmasından dolayı kullanım amacına yönelik herhangi bir etkisi yoktur. Ahşap açacak modellerinin magnetli olması ise buzdolabı, ankastre süsü olarak kullanılmasını da sağlamaktadır.

Ahşap Açacak Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap açacak hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Kendinize,
 • Anneye,
 • Babaya,
 • Kardeşlere,
 • Doğum günlerinde,
 • Yakın ve uzak akrabalara,
 •  Arkadaşlara,
 • Yeni evlenen çiftlere,
 •  Yeni eve geçenlere,
 • Komşuya,
 • Eşe, dosta.

Ahşap Açacak Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap açacak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap açacak ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Açacak Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap açacak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Açacak Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap açacak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Açacak Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap açacak hediyelik eşyalarının üretimi ham ahşap ve özel makineler ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra dijital baskı yöntemi ile farklı çeşitlerde baskılama işlemi yapılmaktadır. Myros ahşaptan yapılan ev eşyaları üzerine kendi yorumunu katarak birbirinden farklı şekil, desen ve renkte üretim yapmaktadır. Materyalin ahşap olması çevre açısından da oldukça önemli ve değerlidir. Geri dönüşüm yoluyla çevreye verilen zarar en aza indirgenmektedir. Ahşaptan yapılan dekoratif eşyalar evde, ofiste, iş yerlerinde kullanılmaktadır. Hediyelik ve toptan olarak satın alabileceğiniz ahşap açacak ürünlerinin her biri ayrı incelikle düşünülmüş ve üretilmiştir.

Ahşap Açacağa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap açacak ürününe benzer diğer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.