• Tümünü Temizle

Anahtarlık

için 17 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - İzmir Temalı Ahşap Resimli Anahtarlık
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Deniz Canlıları Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 34
Myros - Kemer Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Marin Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Özelleştirilebilir Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Şehre Özel Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Yılbaşı Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 25
Myros - Antalya Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Araç Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 32
Myros - Belek Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Gemi Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Hayvan Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
için 17 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Anahtarlık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Anahtarlar günlük yaşantımızda en çok kullanılan objelerden biridir. Hayatımızın hemen hemen her yerinde evimizin anahtarı, arabamızın anahtarı, değerli eşyalarımızı sakladığımız dolabın anahtarı gibi pek çok farklı alanlarda anahtarları kullanmaktayız bu kadar farklı anahtarı ayrı ayrı muhafaza etmemiz oldukça güç ve kaybolma ihtimali çok fazladır. Bundan ötürü anahtarlarımızı bir arada tutmak ve muhafaza etmek adına anahtarlıklara ihtiyaç duyarız. Genellikle isimli anahtarlık, deri anahtarlık, resimli anahtarlık veya ahşap anahtarlık modelleri yaygın olarak kullanılır. Ahşap anahtarlık diğer anahtarlık türlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedenini ise şu şekilde açıklayabiliriz: diğer anahtarlık modellerinde kullanılan metal malzemeler erken kararma yapmaktadır. İpli anahtarlık modellerinde ise çok çabuk yıpranma olmakla beraber uzun süre kullanılamamaktadır. Deri anahtarlık modelleri ise sağlık açısından çok tercih edilmez. Ahşap anahtarlık modelleri hem çok sağlıklı hem de renklendirme yöntemi ile daha ilgi çekici hale gelmektedir.  Ahşap anahtarlık, uzun süreli kullanım kolaylığı ve toptan satın alma imkanının da dolayı daha çok tercih edilmektedir. Ahşap anahtarlık toptan fiyatlarında ise oldukça uyguna denk gelmektedir.

 Bu nedenle ahşap anahtarlık ürünleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

 • Ahşap anahtarlık satın alınıyorsa ahşabın kalitesi incelenmelidir. 
 • Ahşap anahtarlık hediye olarak alınıyorsa, hediye alınan kişinin zevkine uygun olan modeller ve renkler tercih edilmelidir. 
 • Ahşap kısmının pürüzsüz ve kesiminin düzgün olması gerekmektedir.
 • Ahşap kısmının boyasında kullanılan malzemenin kalitesine dikkat edilmelidir.
 • Boyamasının yapıldığı boyanın canlı olmasına ve kullanılan ek aksesuarlar varsa sağlamlığına dikkat edilmelidir.
 •  Anahtarın takıldığı kulp kısmının sağlam olduğuna dikkat edilmelidir.  

Ahşap Anahtarlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir ?

Ahşap anahtarlık modelleri farklı renk ve şekillerdeki tasarımlardan oluşur. Çok fazla kullanım alanı olmasından dolayı farklı özellikte ve farklı modelde olan seçenekleri bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ve ebatlarda çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca ahşap isimli anahtarlık gibi kişiye özel seçenekleri de bulunmaktadır. Kişiye özel seçenekleri  sadece isim yazılı olmasıyla değil şehir seçenekleri ile de mevcuttur. Ayrıca aksesuar amaçlı farklı dekoratif ürünlerde eklenebilir. Bu şekilde kişiye özel tasarımlarda gerçekleştirilmiş olunmaktadır. İsimli ahşap anahtarlık seçeneklerinin yanında arabanıza ya da evinize özel anahtarlık seçenekleri de bulunmaktadır. Ahşap araba anahtarlık seçenekleri ile de arabanıza özel bir anahtarlık yaptırabilirsiniz. Ahşap anahtarlık modelleri kullanılan ahşaba göre değişse de canlı renkleri daha belirgin hale getirerek anahtarlıklara farklı bir hava katmaktadır. Ayrıca evlerinize bütün anahtarları asabileceğiniz büyük bir anahtarlık yaptırma gibi farklı seçenekleriniz mevcut olmaktadır.

Ahşabın kolay kullanım alanı ve kullanışlı bir ham madde olmasından dolayı pek çok farkı çeşidi bulunmaktadır. Ahşap ev anahtarlık, şehirlere özgü anahtarlık, ahşap boncuk anahtarlık gibi pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. 

Ahşap Anahtarlık Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir ?

Ahşap anahtarlık fiyatları ürünlerin içerikleri ve kullanılan malzemeye göre 9.90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ortalama anahtarlık ahşap fiyatlarına bakıldığında 9-16 TL arasında değiştiği görülür. Toptan alımlarda ise değişen fiyatlar ürünün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.  

Ahşap Anahtarlık Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Ahşap anahtarlık modellerinde fiyat aralığı kullanılan ahşabın kalitesi, el işçiliği gibi özelliklere bakılarak fiyat aralığı belirlenir. Özel isimli anahtar ahşap modellerinde kişiye özel tasarımlarda istenilen ekstradan aksesuar gibi etkenler fiyatı etkilemektedir. Ham ahşap anahtarlık modelleri herhangi bir işleme maruz kalmadığı için daha uygun fiyata denk gelmektedir. 

Ahşap Anahtarlık Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir ?

Ahşap dekoratif pano çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Ahşap Anahtarlık Nasıl Kullanılır ?

Anahtarlıklar hayatımızı kolaylaştıran önemli ürünlerden bir tanesidir. Anahtarlıkları pek çok farklı alanda kullandığımız anahtarlarımızı bir arada tutan araçlar olarak tanımlayabiliriz. Evimizin anahtarı, arabamızın anahtarı, iş yerimizin anahtarı, özel alanlarımızın anahtarı gibi pek çok anahtara sahibiz bunları bir arada tutarak işimizi kolaylaştıran ürün anahtarlıktır. Ahşap anahtarlıklar ayrıca farklı modellerde olmasından kaynaklı sadece anahtarlıklarımızı bir arada tutmaya yaramamaktadır ayrıca süs eşyası olarak da kullanılabilmektedir. Çantalarımıza, cüzdanlarımıza ve telefonlarımıza aksesuar olarak da kullanabiliriz. Ayrıca ahşap resimli anahtarlık gibi modeller tercih ederek çocuklarımızın çantalarında da kullanabiliriz. Ahşap anahtarlık askısı sağlam olan modelleri evlerimizin giriş kısmına asarak bütün anahtarları da büyük anahtarlıkta toplayabiliriz.  

Ahşap Anahtarlık Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir ? 

Ahşap anahtarlık aşağıdaki kişiler için hediye olarak alınabilir;

 • Yeni ev sahibi olan tanıdık kişilere
 • Yeni evlenmiş çiftlere
 • Akrabalara
 • Arkadaşlara
 • Yeni evine ilk taşınan tanıdık kişilere
 • Doğum günü olan kişilere 

Ahşap Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap anahtarlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap anahtarlık ürünlerinde toptan fiyatları  3 TL - 5,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap anahtarlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Anahtarlık Hediyelik Eşyalar Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Anahtarlık Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir ?

Ahşap anahtarlık ürünlerinin üretime başlama aşaması öncelikle tedarikçilerden ham ahşap satın alınmasıyla başlamaktadır. Ham ahşap belli kalıp ve ölçüler ile lazer kesim ile belirli kalıplarda kesilmektedir. Ardından dijital platform ve kazıma yöntemleri ile yapılan lazer kesimler daha belirgin bir hal almaktadır. Daha belirgin hal alan anahtarlık modelleri ahşap kısmını kısmen tamamlamıştır. Farklı ek aksesuarlar ve dekoratif ürünlerle zenginleştirilerek yavaş yavaş son halini almaktadır. Ayrıca kişiye özel ahşap anahtarlık modellerinin istenilen aksesuarları eklenerek ürünler son halini almaktadırlar. Ardından paketleme işlemi yapılarak alıcılara hassas ve titiz bir şekilde ulaşımı sağlanmaktadır. 

Ahşap Anahtarlığa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir ?

Ahşap anahtarlık gibi birçok dekoratif ürün şu şekilde sıralanabilir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.