• Tümünü Temizle

Kişilere Hediyeler Koleksiyonu

için 248 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
139,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
84,90 TL
(0)
94,90 TL
(0)
94,90 TL
(0)
119,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
için 248 ürün görüntüleniyor.

Kişilere Özel Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediye verme olayı dünya döngüsü içinde var olmuş ve her zaman dilimi içinde de varlığını sürdürecek bir döngüdür. Hediye almanın mutluluğa dönen yolu, sizi düşünen birilerinin olmasıdır. Herhangi özel bir günü beklemeden, sevdiğiniz kişiye hediye almak sevginizi güçlendirecek en güzel davranıştır. Çoğu zaman bir nedene bağlı kalmadan içimden geldi düşüncesi ile alınan kişiye özel hediyeler, eşsiz parçalar olmaktadır. Dünyada sadece sevdiğiniz kişide, arkadaşınızda ya da aile üyenizde bulunan ürünler tasarım noktasında özen istediği için alınan hediyeyi daha değerli kılmaktadır. Ömür boyu kullanabileceğiniz ve sürekli olarak hatırlayacağınız hediyeler ile gönüllerde taht kurabilirsiniz. 

Dünya genelinde yurt dışında hediye alma / verme olayı daha geniş kapsamlı olmakta ve daha anlamlıdır. Özellikle kişiye özel hediye fikirleri arasından kişiye özel hediye yapımı varsa, hediyenin değeri bir üst seviyeye çıkmaktadır. Yurt dışında özel günlerde birbirini seven bireyler arasında hediyeleşme bir gelenek haline gelmiş olup, yeni yılda, doğum günlerinde, anneler gününde, babalar gününde, yıldönümlerinde ve diğer özel günlerde alınan hediyeler dışında, birbirine vakit ayırmayı seven bireyler arasında anlık sürpriz hediye verme olayına dönüşmüştür. Bu durum Türkiye’de de gelişmekte olup, hediyeleşme bir gelenek haline evrilmeye başlamıştır. Bu bağlamda her zaman yapılmak istenilen hediyeleri evde yapmak mümkün olmayabilir. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı hediyelik eşya üreticisi olan Myros, geniş yelpazeye sahip kişiye özel ürünleri sayesinde dilediğiniz ürünü özelleştirilebilir hediyeye çevirme imkanı sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte klişe hediyelerden sıyrılma dönemi başlamıştır; kişiye özel hediye seçenekleri de aynı oranda artış göstermiştir. Özel üretim ürünler arasından yapacağınız tercihte, kişiselleştirilebilir hediye seçeneğini değerlendirerek, dilediğiniz tasarımı, fotoğrafı ya da deseni ürüne baskılama yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için genel bir hediye vermek ve sizi mutlu bir şekilde hatırlamalarını istiyorsanız toptan kişiye özel hediye alışveriş deneyimini yaşayabilir, etiket üzerinden yapılacak özel indirim sayesinde bütçe dostu uygun fiyatlı hediyelerinizi alabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Alınacak hediyenin kime, hangi amaçla ve hangi zaman diliminde alınacağı önemli bir konudur. Kişiye özel hediyelik ürünler arasından seçimi yaparken bu üç hususa dikkat etmelisiniz. 
 • Myros tarafından sağlanan geniş ürün yelpazesi ve baskılama çeşitliliği ile kişiye özel hediyelik eşya kategorisine yeni bir soluk getirmiştir. Birçok alternatife sahip ürünler arasından seçim yaparken bireyin neleri sevdiğini ve ne tür hediyelerden hoşlanacağını mutlaka analiz etmelisiniz. 
 • Kişiye özel hediye seti ile bir konsept oluşturabilir ve size özel ambiyans içinde sunabilirsiniz. 
 • Tüm ürünler el yapımıdır. El yapımı ürünlerde fabrikasyon çıkışı gibi mükemmel hatlar beklenilmez. El yapımı ürünlerin genel özelliği olmakla beraber, bu ürünleri en değerli kılan da bu noktadır. Bu nedenle erkeğe ya da kadına alınan herhangi hediyelik eşya, dünyada üzerinde sadece size ait olacak.
 • Yüksek kaliteye sahip ürünler aynı zamanda gösterişli imajlara sahiptir. Anılarınızı tasarlayabilir ve sisteme yükleyerek ürünü satın alabilirsiniz. 
 • Kişiye özel hediye anneler günü ya da kişiye özel yılbaşı hediye seçeneklerini değerlendirebilir ve özelleştirilebilir hediye tercihinizi yapabilirsiniz. 
 • Bir ürün almak yerine kişiye özel hediye kutusu alarak içine en sevdiği ürünlerden bir konsept oluşturabilirsiniz. 
 • Toptan hediyelik eşya seçeneğini değerlendirerek tüm sevdiklerinize ortak bir hediye alabilirsiniz. 

Kişilere Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Özel anlar yaratmak istiyorsanız hediye seçimine son derece önem vermelisiniz. Kişiye özel hediye kadın ya da kişiye özel hediye erkek ayrımı yapmadan, her yaşa ve zevke hitap edecek ürünler bulabileceğiniz Myros’ta ihtiyacınız olan tek şey ne alacağınıza karar vermenizdir. Farklı hammaddelerden ve materyallerden üretilen ürünler, hiçbir kimyasal katkı madde içermemekte ve insan sağlığını tehdit etmemektedir. Kişiye özel hediyelik eşya modelleri arasından malzeme, boyut ve fiyat olarak çeşitliliğe sahip ürünler bu kategoride yer almaktadır. Ürünlerin kalitesi yüksek ve kullanım alanları geniştir. Tamamen el yapımı olan hediyelik eşyaların baskılama noktasında farklı teknikler kullanmaya müsait yapıdadır. Kişiye özel hediyelik eşyaların içinde ürün çeşitliliği fazladır. Farklı ebatlarda ve tasarımlarda olan ürünlerde aynı oranda fiyat farklılığı da yaşanmaktadır. En 25 mm – 600 mm, boy 30 mm- 800 mm, yükseklik 2 mm – 50 mm ve ağırlık 4 gr. – 1000 gr. arasında değişiklik gösterebilir. 

Kişilere Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Sevdiklerinize ne kadar değerli olduklarını hissettirmek için yapacağınız küçük sürprizler ile aranızdaki bağı güçlendireceksiniz. Şık paketler içinde sunacağınız hediyeniz, hediye vereceğiniz kişide kalıcı etki yaratacaktır.  Kişiye özel hediyelik eşyalar oldukça fazla çeşide ve ürüne sahip bir kategoridir. Bundan dolayı tek tek fiyat verilmesi imkansızdır. Kişiye özel hediyelik eşyaların ortalama fiyatları 20 TL - 1000 TL arasındadır. 

Kişilere Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hayat boyu hatırlanacak armağanların fiyat politikası tek bir unsura dayandırılmamaktadır. Ürünlerin hammaddesi, kullanılan materyali, tasarımı, baskısı, boyaması ve el işçiliği fiyatları belirleyen ana unsurlardır. Ürünlerde boyut, tasarım ve birden fazla alımlar olduğu takdirde fiyatlarda da farklılık olmaktadır. 

Kişilere Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kişilere özel hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kişilere özel hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kişilere Özel Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Saf sevgiyi göstermenin en güzel yolu olan hediye vermek isteyen fakat karar verme sürecinde zorluk yaşayan bireyler için kişilere özel hediyelik eşya çeşitleri aşağıda verilmiştir;

Kişilere Özel Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kişiye özel hediyelik eşya çeşitliliği fazla olduğu için kullanım alanı da aynı şekilde genişlemektedir. Kişisel eşyalarınızın içinde, özel yaşam alanlarınızda, işyerinizde rahatlıkla kullanacağınız gibi aynı zamanda araç içinde de kullanabileceğiniz birçok hediye seçeneği mevcuttur. 

Kişilere Özel Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kişiye özel hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye,
 • Arkadaşa / İşyerinizden arkadaşınıza,
 • Aile üyelerine,
 • Hayatınıza yön veren değerli kişilere; öğretmeninize, yöneticinize, doktorunuza, avukatınıza,
 • Kutlama amaçlı uzun süredir dost olan ya da evli olan bireylere,
 • Yeni evleneceklere,
 • Yeni işe başlayacaklara / terfi alanlara / dükkan sahibi olacaklara, 
 • Spesifik zevki ve hobisi olanlara

Kişilere Özel Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kişilere özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kişilere özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 335 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kişilere Özel Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kişilere özel hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kişilere Özel Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kişilere özel hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kişilere Özel Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, kişiye özel hediyelik eşya ürünlerini özel yaşam alanlarında her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde üretmektedir. Birinci sınıf hammadde kullanan Myros, ürünün kalitesine ve baskılama tekniğine fazlasıyla önem veren Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numarada olan üretici bir firmadır. Tasarımlar ve ürünün ana hatları ince detaylar üzerine çalışır ve kalite kontrol sürecine çok önem verilir. Ürünlerde herhangi bir çatlama, kırık, baskılama hatası ya da boya solması gibi bir hasar olmadığı sürece ürün detayları eklenerek web sitesine yüklenir. 

Kişilere Özel Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kişilere özel hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.