• Tümünü Temizle

Peştemallar

için 18 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Sultan Peştemal
SKU: PES25-SLTA Sultan Peştemal
529,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Şekerci Peştemal
74,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Pamuk Peştemal
SKU: PES22-GLDA Pamuk Peştemal
529,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Havlu Peştamal
SKU: PES23-GNLA Havlu Peştamal
349,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Sultan Peştemal
SKU: PES25-GOYA Sultan Peştemal
529,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Karatezgah Dokuma Peştemal
549,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Pamuk Peştemal
SKU: PES22-AVLA Pamuk Peştemal
529,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Pamuk Peştemal
SKU: PES22-BNDA Pamuk Peştemal
529,00 TL
(0)
için 18 ürün görüntüleniyor.

Peştemaller Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Peştemaller, genellikle hamamlarda ve saunalarda kullanılan kumaş ürünlerdir. Özellikle de Türk hamamlarında oldukça meşhur kullanılan bir ürünlerdir. Türk kültürünün göz bebeği hamamlar, müşterilerinin memnuniyetini arttırmak adına en göz alıcı ve kaliteli peştemalleri satın almaktadırlar. Toptan şekilde satın alınan peştemallerin desenleri, her insana hitap edecek cinstendir.  Hamama gidildiğinde kendi hamam peştemalleri kullanmak isteyen geniş aileler var. Aile boyu gidilen hamam sefalarında dikkat çekici hamam peştemalleri kullanarak, özellikle hanımlar desen ve tasarıma oldukça dikkat etmektedirler. Bu yüzden kendi zevklerine göre peştemal almaktadırlar. Hem hanımlara hem beylere hitap eden peştemaller, uzun süre kullanılabilecek sağlamlıkta üretilir. Tüm aile ile toptan hediyelik peştemal siparişi vererek, aile bireylerinin hepsi oldukça memnun olmaktadırlar. 

Hamam dışında bir de saunalar vardır. Sauna kültürü sadece Türkiye’de değil, dünya üzerinde yaygın bir kültürdür. Amerika Brezilya, Almanya vb. birçok ülkede fazlasıyla gidilen bir rahatlama mekânıdır. Türkiye’de de uzun bir süredir bu mekânlar yaygınlaşarak, insanlar tarafından tercih edilmektedir. Saunalarda da peştemal bornoz kullanımı oldukça fazladır. İnsanlar çeşit çeşit peştemaller kullanmaktadırlar. Bu yüzen sauna işletmeleri, toptan şekilde peştemal almaktadırlar. Bunun dışında yine kişiler, kendi peştemallerini kullanmak üzere aile boyu olacak şekilde toptan peştemal siparişi verirler.  Aileyle veya bireysel değil de, arkadaşlarıyla hamam ve sauna keyfi sürmek isteyen bireyler de bulunmaktadır. Arkadaş grubu olarak kafa dağıtmak amacıyla saunaya veya hamama kaçanlar, toptan peştemal bornoz sipariş etmekteler. 

Peki, peştemal sadece hamam ve saunalarda mı kullanılmaktadır. Tabiiki hayır. Peştemal, çok fazla kullanım alanı olan bir üründür. Kişi banyoda da peştemal kullanabilmektedir. Hatta ailece olarak kadın ve erkek peştemal ürünlerini severek, banyoda kullanabilirsiniz. Ayrıca bireysel olarak da, kendinize hitap eden desenleri seçerek, peştemal alabilirsiniz. Bazı insanlar mutfaklarında da havlu peştemal kullanımını tercih etmekteler. Mutfağına şıklık katmak isteyenler, peştemallerini buzdolabı kapağı, kapı kolu ve fırın kapaklarına asmaktalar. Böylece hem göz alıcı bir görünüm elde ediyor, hem de havlu peştemallerin hızlı emiciliği ile mutfak havlusu olarak kullanıyorlar. Kişiler toptan peştemal alarak gerek kendi mutfaklarında, gerek komşularına da vererek apartman boyu kullanıyorlar. Ayrıca havlu peştemaller mutfaklarda mutfak masa örtüsü olarak da oldukça yaygın kullanılmaktadır. 

Peştemal kullanımı, plajlarda da yaygındır. Bir dönem moda olduktan sonra popülerliğin etkisiyle plajlarda yaygınlaşan havlu peştemal, plaj havlusu olarak kullanılmaktadır. Aile, arkadaş grubu olarak plajlara gidenler, peştemali toptan alarak hem daha uygun fiyata getiriyorlar hem de aynı kalitede ürün kullanımını sağlayarak memnuniyetlerini bizlere bildiriyorlar.  Peştemallerin oldukça yaygın kullanım alanlarının olduğunu söylemiştik. Bu alanlardan biri de piknik alanları. İnsanlar piknik örtüsü olarak peştemal kullanmaktalar. Bazı insanlar bunu duyduğuna şaşırabilir ama evet, gerçek. Peştemal âşıkları piknik alanında da güzel bir görüntü vermesi adına peştemalleri sıklıkla kullanırlar. Sırf bu yüzden farklı desenlerde peştemaller almaktalar. Bu yüzden toptan peştemal sipariş etmektedirler.  Son dönemlerde yaygınlaşan yoga, yoga matı kullanılarak yapılsa da yoga matı olarak kullanmak niyetiyle çoğu insan peştemal kullanmaktadır. Hem sade hem şık olan tasarımlarıyla dikkat çeken peştemal, doğal görüntüsüyle insanın içini huzurla doldurmaktadır. Genellikle suyla bağdaştırıldığı için, peştemaller insanları rahatlatan ürünlerdir. 

Şık ve kullanışlı ürünler olan peştemaller, koltuk şalı olarak da kullanılır. Hanımlar evlerine şıklık katmak isterler. Bu yüzden tasarım ve tasarım onlar için çok önemlidir. Salonlarına, koltuklarına farklı bir hava katmak ve şık bir görüntü sağlamak adına peştemalleri koltuklarında kullanmaktadırlar. Birden fazla peştemal kullandıkları için hediyelik peştemal sipariş vermektedirler. Bunun dışında peştemal kullanmayı seven, eş dostlarına da peştemal hediye etmekteler.  Salonlarda, koltuklarda kullanıldığı gibi yataklarda da peştemal kullanan kişiler vardır. Yatak örtülerinin üstüne runner olarak serdikleri peştemaller, göz alıcı görüntüsüyle kişilere ferahlık ve mutluluk verir.  Son olarak bahsetmek istediğimiz peştemal kullanım alanı vestiyerlerdir. Vestiyer üzerlerinde örtü olarak kullanılan peştemaller, hanımların göz bebeğidir.  Görüldüğü üzere peştemallerin kullanım alanı oldukça fazla ve yaygındır. Peştemallerimiz şık, naif ve birbirinden güzel desenleriyle herkesin gözünü almaktadır. Ayrıca sağlamlığı ve kalitesiyle de dikkat çekmektedir. Saydığımız kullanım alanlarının çoğunda toptan peştemal siparişi verilerek, insanlar hem kişisel mutluluğunu hem sevdiklerinin mutluluğunu sağlamaktalar. 

Peştemaller Türkiye’de değil dünyada çok yaygın kullanılan ürünlerdir. Peştemal satılan birçok yer olsa da, alınan peştemallerin kalitesiz olması ürünü anlamsızlaştıran bir durumdur. Sizlere kalitesi ve özgünlüğüyle dikkat çekici peştemaller sunuyoruz. Dünyada sayılamayacak kadar çok bulunan peştemaller, kişilerin kullanmaktan zevk aldığı ürünlerdir. Dünya üzerinde farklı desenlerde, farklı kullanım alanları için tasarlanan peştemaller, özellikle kadın peştemal modelleriyle çeşitlenir. 

Peştemaller ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Alınacak peştemalin kullanım amacına karar verilmelidir
 • Kişi kendine alıyorsa kendi zevkine uygu desende peştemal seçmelidir
 • Kişi başkasına hediye alacaksa, hediye alacağı kişiye hitap edecek bir desende peştemal seçmelidir
 • Ürün; sağlamlığı ve kalitesine göre seçilmelidir. 

Peştemaller Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Peştemal modelleri, farklı desenlere sahip birçok üründen oluşur. Şıklığı ve göz alıcılığıyla her kesime ve yaş grubuna hitap eden ürünlerin her biri birbirinden güzeldir. Peştemaller model ve desen olarak farklı özelliklere sahiptir. Genel olarak bakıldığında peştemal ürünleri; 90 mm en, 180 mm boy, 402 gr ağırlıktan oluşur. 

Peştemaller Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Birbirinden güzel peştemallerin fiyatları 55,74 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ortalama fiyat aralığı ise 55,74 TL ila 417,36 TL’ den oluşmaktadır.

Peştemaller Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Peştemaller ürünlerinin fiyatları, peştemaller üretilirken kullanıldığı malzemeye ve el emeğine göre değişmektedir. Dokuma olarak üretilen peştemaller için daha kaliteli ve diğerlerine nazaran daha yüksek fiyatlı ürünler olduğunu söylemek mümkündür.

Peştemaller Ürünlerinin  Ödeme Seçenekleri Nedir?

Peştemal ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Peştemal ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Peştemaller Çeşitleri Nelerdir?

Peştemal çeşitleri şunlardır: 

Peştemaller Nasıl Kullanılır?

Peştemallerin kullanımı kullanım amacına göre değişmektedir. Hamam, banyo ve saunalarda bedene sarılarak kullanılmaktadır. Mutfakta havlu olarak kullanımda havlu askısına asılarak, buzdolabı tutacağına, fırın tutacağına, kapı koluna vs. Asılarak havlu niyetiyle kullanılmaktadır. Piknikte piknik örtüsü amacıyla masaya veya yere serilerek kullanılmaktadır. Dekor amaçlı kullanılacaksa dekor yerine serilerek veya örtülerek kullanılmaktadır. Plajlarda havlu olarak kullanılacaksa bedeni kurutmak amaçlı veya plaj kumuna uzanmak için kum üstüne serilerek kullanılmaktadır.

Peştemaller Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Peştemaller şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Kendinize
 • Anneler çocuklarına
 • Kişisel sevdikleri eşe dosta
 • Arkadaş, dosta
 • Akrabaya 

Peştemaller için Toptan Satış Mevcut mu?

Peştemal ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Peştemal ürünlerinde toptan fiyatları 18 TL - 139 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Peştemaller için Ücretsiz Kargo var mı?

Peştemal ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Peştemallerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Peştemal ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Peştemaller Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Peştemal ürünleri, Myros özel atölyelerinde üretilmektedir. Çalışma alanının hijyeni ve güvenliğine önem verilir. Dokunarak üretilen peştemaller, insan sağlığına zararsız malzemeler kullanarak üretilir. Kaliteli malzemelerle üretilir ve göz alıcı desenler yapılır. Ayrıca çalışan güvenliğimiz her daim ön planda tutulmaktadır.

Peştemaller Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Peştemaller ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya ürünleri şunlardır:

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.