• Tümünü Temizle

Peştemal Setler

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
129,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Peştemal Set Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya seçenekleri her zaman insanların beğendiği eşya seçenekleri olup kimi zamanda ihtiyacı olabilmektedir. Bu yüzden hediye seçeneklerinin çok geniş bir şekilde düşünüldüğünü ve her eşyanın hediye olabileceğini unutmamalısınız. Peştamal set ürünleri de hediyelik eşyalardan biri olup hediyelik eşya konusunda büyük adımlar atmış Myros firmasının ürünleridir. Kadınlar ve erkekler için kullanılacak setler hamam keyfini en iyi şekilde yapabilme amaçlı kullanılmaktadır. Pamuk ipliğinden dokuma makinesi ile yapılan peştamal setler, oldukça kalitelidir. Kolayca deforme olmayan ürün yapısı dikkat çekmektedir. 

Sabun peştamal set hediyelik eşya kapsamında en çok satılan ürünlerden biridir. Bu ürünleri kendi ihtiyacınız beraberinde kullanacağınız gibi farklı durumlar içinde değerlendirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere Türk örf ve adetlerinde gelin hamamı diye bir şey vardır. Bu yüzden peştamal hamam seti ürünlerini topluca alıp katılım gösterecek davetliler için değerlendirebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda ihtiyacınızı karşılama şeklinde de düşünülmesi gerekir.  Erkekler için erkek peştamal bornoz seti ise özel günlerinde hediye edebileceğiniz kullanışlı bir ürün olarak değerlendirilebilir. Fiyat bakımından zorlayıcı olmayan ürünler toplu satışlar beraberinde de fayda sağlayacak ürünlerdir. Genel bakımdan istenilen ürün boyutunda ve özelliğinde satışa sunulan ürünler teknolojik ilerlemeler ve kullanılan makinelerin daha da gelişmesini sağlayıp daha çok üretim yapılmasını sağlamıştır. Her çeşit ürün üretimi sağlayan makineler seçenek bolluğunu da oluşturmuştur. 

Her yaştan kişiye hitap edebilen ürünler olması nedeniyle peştamal set çeşitleri ideal hediyelik ürünler arasında ilk sırada geliyor. Myros hediyelik eşyaları arasında dilediğiniz türde peştamal set veya tekli peştamal ürün çeşidi bulmanız ve sevdiklerinizi bu ürünlerle mutlu etmeniz mümkündür. Bunun beraberinde yüksek kar marjı sağlatabilen ticari faaliyetler için Myros firmasından toptan peştamal set siparişleri de oluşturabilirsiniz. 

Peştamal set alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği figürlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve en uygun fiyat tercihi için araştırma yapılması 
 • Peştamal set çeşitlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarım şekline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek peştamal set seçimi yapılması 

Peştemal Set Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Peştamal set ürünlerinin özellikleri kapsamında içerikleriyle özdeşleşen kullanışlı bir ürün olduğunu belirtebilmekteyiz. Genel bakımdan çok beğenilen yapısının yanı sıra özelliği bakımında kaliteli pamuk ipliği ile dokuma yapılarak tasarlanmış eşyalardır. Cilde zarar vermeyen ürün özelliğinin beraberinde cilt yapısına çokça fayda sağlayan organik zeytin yağ ve nar özlü sabunlarla da desteklenen setlerdir. Hamam seti olarak kullanılmakta olan peştamal setler, farklı desenlerle ve dokuma şekliyle 140x180x55gr ölçülerle yapılmaktadır. Tabii farklı ölçülerde de yapılan Peştemaller bulunmaktadır. Çoğu yönden beğeneceğiniz bu setler uzun süre formunu koruyabilen ve sağlıklı materyaller ile imal edilen eşyalardır. 

Peştemal Set Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Peştamal set ürünlerinin şık ve kullanışlı bir eşya türü olması hediyelik eşya bünyesinde büyük fark oluşturmaktadır. Peştamal set fiyatları ortalama 84,90TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için kullanışlı ve anlam ifade eden hediyelik eşyalara yönelik net bir fiyat bilgisi belirtecek olduğumuzda zeytin yağ sabunlu peştamal set fiyatının 84,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Peştemal Set Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Peştamal set ürünlerinin fiyat belirteci genel bakımdan kullanılan malzeme ve hammaddesi ile ilgili olmaktadır. Çoğu bakımdan ana malzemenin yanı sıra çeşitli bileşenler ve materyallerin kullanımı da dikkat çekmektedir. Ürün boyutu, el işçiliği, malzemenin kalitesi ve işlenmesi gibi teknik detayların da fiyatını doğrudan etkilediği görülmektedir. 

Hediyelik eşya şeklinde değerlendirilen peştamal setler genel bakımdan değişken fiyatlarda satışa sunulan ürünlerdir. Ürün yapısıyla özdeşleşen set içinde sabun çeşitlerinin de bulunuyor olması ve organik destekli çalışmalar yapılması fiyatını yükseltmektedir. Bunun haricinde ürün boyutu da fiyatını direkt olarak yükselten bir konudur. 

Peştemal Set Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Peştemal set ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Peştemal set ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Peştemal Set Çeşitleri Nelerdir?

Peştamal set çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup genel çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Peştemal Set Nasıl Kullanılır?

Peştamal set nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap vermek mümkündür. İlk olarak kullanılacak ve ihtiyaç olarak değerlendirilecek bir eşya anlamında kullanıldığı görülmektedir. İkinci olarak sevdiklerinizin özel ve anlam ifade eden zamanlarında kullanılacak eşyadır. Ticari alanda kar payınızı yükseltme amaçlı da kullanılacak bir eşya olarak değerlendirilmektedir. Belirtilen yönleri ile birçok şekilde kullanılacak peştamal setlerin özellikle hamam seti şeklinde değerlendirildiği ve satıldığı görülmektedir. 

Peştemal Set Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Peştamal set kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize peştamal bornoz seti 
 • Babalar günü için babanıza peştamal hamam seti 
 • Erkek kardeşleriniz için özel günlerinde erkek peştamal bornoz seti 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde sabunlu peştamal set 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak veya işinizde kullanmak ve satışa sunmak için peştamal set Antalya 
 • Peştamal set ürünlerine ilgi duyan kişilere hediyelik peştamal set 
 • İş yerindeki üstlerinize hediye peştamal set 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza peştamal set hediyelik eşya 

  Peştemal Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Peştemal set ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Peştemal set ürünlerinde toptan fiyatları 28 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Peştemal Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Peştemal set ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Peştemal Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Peştemal set ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Peştemal Set Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

  Peştamal set ürünleri Myros firması tarafından üretiliyor olup hediyelik eşya kapsamında çok geniş Pazar hacmi bulunan bir firma şeklinde değerlendirilmektedir. Üretimden satışa kadar eleman kadrosu kadın erkek fark etmeksizin eşit orandadır. Çok yönlü farklı tasarımların başarılı sonuç veriyor olması iş alanındaki uzmanlıkları ve imal sürecindeki hassasiyet göstermeleri ile ilgilidir. Üretim alanında el işçiliği öne çıkan çalışma türleri olup tam manasıyla uzmanlıkla yapıldığını göstermektedir.

  Peştamal setlerin hem havlu hem de plaj ve duş sonrası veya hamamda kullanılacak ihtiyaç ürünü şeklinde değerlendirilmesi dikkat çekmektedir. Herkesin beğeneceği üretimler yapılmasına özen gösteren firmanın genel bakımdan uzun süre kullanılacak eşya üretimine de ayrı dikkat ettiği görülmektedir. 

  Peştemal Set Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Peştamal set ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.