• Tümünü Temizle

Kitap Ayracı

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Kitap Ayracı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kitap okuma, günlük yaşamın stresinden ve yorgunluğundan uzaklaşmak, hayallere dalmak ve keyif verici vakit geçirmek isteyenler için vazgeçilmez bir deneyimdir. Kitabı elinize aldığınız sürece dış dünyadan tamamen uzaklaşırsınız. Okuduğunuzda gerçek bir odaklanma yaşanır ve eserin içine akıp gidersiniz. 

Okuma eyleminin bu kadar keyif verici olmasının birkaç detayı vardır. Bunlardan bir tanesi de okuduğunuz eserleri temiz ve özenli tutmak, bir diğeri ise okuma şevkinizi kırmayacak kitap ayracı kullanmaktır. Çünkü kitap okuma alışkanlığı kazanmış bireyler zaman içerisinde koleksiyon oluşturma davranışı göstermeye başlarlar. Koleksiyonlarına dikkatli davranan bireyler kitap sayfasının ucunu kırmaz, sayfayı katlamaz ya da kitabı bükerek kullanmaz. Bu tip hasarları önleme durumunda kitap ayracı sadece bir zevk değil, aynı zamanda koleksiyonerler için de gerçek bir ihtiyaçtır. Kitap ayracı modelleri son derece geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Kişiselleştirmeye de açık olan kitap ayraçları için ayrı bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Size ait bir alan yaratarak kolektif özellik kazanacağınız kitap okuma eylemi ve kitap ayraçları, birbirinden ayrılamaz bir takımdır.

Kendi sanat anlayışınız ile uyuşan ürünleri tercih etmek isteyenler için her zevke hitap edecek ürünler Myros çatısı altında bulunmaktadır. Dünya genelinde kitap okuma alışkanlığı bir müddet düşük seviyelerde kalmış olsa da son zamanlarda oranlarda gerçek bir artış yaşanmıştır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı hediyelik eşya üreticisi Myros, kitaplarla iyi vakit geçirmenizi sağlayacak her alternatifi bünyesinde bulundurmaktadır. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için hediye kitap ayracı harika bir öneri olmaktadır. Ürünler arasından beğendiğiniz tasarımı tekli alabilir ya da toptan hediyelik kitap ayracı seçeneğini değerlendirerek bütçe dostu alışveriş deneyimini yaşayın. 

Kitap Ayracı ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Mevcut çeşitlilik göz önünde bulundurulduğunda kitap ayracı hediyelik eşya olarak harika bir seçenektir. 
 • Hediye alacağınız kişinin ne tarz kitap ayraçlarından hoşlandığını bilmelisiniz. Bazı bireyler mıknatıslı kitap ayracı severken bazıları dokuma kitap ayracı sevmektedir. 
 • Eğer koleksiyon yapmayı seviyorsanız toptan kitap ayracı alternatifini değerlendirerek koleksiyonunuzu coşturabilirsiniz.
 • Birinci sınıf kaliteden üretilen ürünleri uzun ömürlü kullanabilirsiniz. 
 • Kitap ayraçlarının tamamı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kitap ayracı yapımı içinde kullanılan materyal ve tasarım oldukça dayanıklıdır. 
 • Kullanacağınız kitabın boyutu, sayfa sayısı ve şekli gibi unsurlar, kitap ayracı seçiminde önem vermeniz gereken detaylardır. 

Kitap Ayracı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kitap ayracınızı tercihinize bağlı olarak farklı farklı alabilirsiniz. Kitap ayraçlarını sadece kitaplarda değil, dergilerde, ajandalarda ve not defterlerinde de kullanabilirsiniz. Okuma eyleminizi taçlandıracak doğru kitap ayracını bulmak zaman alabilir. Hazır tasarım ürünlerinden dilediğinizi inceleyebilir ya da özelleştirilmiş seçeneğini değerlendirerek, kişiye özel tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Koleksiyonunuz içinde sizden bir dokunuş olması oldukça özel olacaktır.  Hediye kitap ayracı hammaddesi birinci sınıf malzemeden kullanılmış olup, farklı materyaller ile imal edilmiştir. Su geçirmez özelliği sayesinde kitap okurken düşünmeniz gereken sadece kitabınız olacak. Çeşitli tasarımlara sahip ürünler arasından dilediğinizi seçebilir, zevkinize hitap edecek ürün ile alışverişi tamamlayabilirsiniz.  Kitap Ayracı modelleri arasından dokuma kitap ayracı ve kumaş kitap ayracı seçenekleri mevcuttur.  Ürünler arasından farklı ebatlarda ve tasarımlarda çeşitlilik olabilir, bu farklılık aynı oranda fiyat farklılığı da beraberinde getirmektedir. En 20 mm – 50 mm, boy 20 mm- 50 mm, yükseklik 2 mm – 10 mm ve ağırlık 3 gr. – 50 gr. arasında değişiklik gösterebilir. 

Kitap Ayracı Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kitap ayracı okumayı sevdirmenin kolay ve tasarımsal yoludur. Farklı tasarımlara, boyutlara ve yapıya sahip olan kitap ayraçlarının ortalama fiyat aralıkları 19 TL - 20 TL olmaktadır. 

Kitap Ayracı Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kitap ayracı alışverişinize başlamadan önce fiyat belirlenirken birkaç husus göz önünde olmaktadır. Myros tüm ürünlerinde birinci sınıf kaliteye sahip hammaddeyi kullanır, boyutlar, tasarım, üretim ve el işçiliği tüm sürecin fiyat politikasını oluşturur. Bir diğer belirleyici unsur ise size özel üretilen ürünlerdir. Sipariş usulü üretilir ve türünün tek örneği olarak sadece size ait olur. Dolayısıyla hem manevi hem de maddi değeri artış gösterebilir.  Her bütçeye uygun kitap ayraç fiyatlarını keşfetmek ve değişik tasarımlara sahip kitap ayraçlarını koleksiyonunda barındırmak isteyen bireyler için Myros tarafından sağlanan toptan hediyelik kitap ayracı alışverişi bütçe dostu olmaktadır. 

Kitap Ayracı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kitap ayracı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kitap ayracı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kitap Ayracı Çeşitleri Nelerdir?

En değerli hediyeler kategorisinde yer alan kitap ayraçları birden çok çeşide ve şekle sahiptir. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız kitap ayracı çeşitleri aşağıda verilmiştir;

Kitap Ayracı Nasıl Kullanılır?

Kitap ayracı kullanılacağı alan geniştir ve fakat kullanımı oldukça pratiktir. Dergiyi ya da kitabı bırakmak istediğiniz yerde ürünü yerleştirebilir ve kitabı kapatabilirsiniz. 

Kitap Ayracı Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kitap ayracı şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye / arkadaşa,
 • Aile üyelerine,
 • Yeni evli çiftlerin yıldönümüne,
 • Kitap okuma alışkanlığı yüksek olanlara, 
 • Yazı yazmayı sevenlere ve ajanda kullananlara, 
 • Çocuklara, 
 • Emekli olmuş bireylere,

Kitap Ayracı Ürünleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Kitap ayracı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kitap ayracı ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kitap Ayracı Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Kitap ayracı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kitap Ayracı Ürünlerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kitap ayracı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kitap Ayracı Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, kitap ayracı hediyelik eşyalarını özel yaşam alanlarında, kişisel eşyalarınızın arasında, işyerinizde kurumsal firmaların kendilerini tanıtımlarında vb. hayatın her alanında rahatlıkla kullanım amaçlı üretmektedir. Birinci sınıf hammadde kullanan Myros, materyal konusunda da oldukça hassas davranmaktadır. Ürünün kalitesine ve baskılama tekniğine fazlasıyla önem veren üretici bir firmadır, su geçirmeyen ve kolay yırtılmayan ürünler üretmektedir. Ürün ve tasarım konusunda geniş yelpazeye sahip olan firma, ince detaylar üzerine çalışır ve kalite kontrol sürecine çok önem verir. Ürünlerde herhangi bir hata ya da boya solması gibi bir hasar olmadığı sürece ürün detayları eklenerek web sitesine yüklenir. 

Kitap Ayracı Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kitap ayracı ürünlerine benzer diğer hediyeli eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.