• Tümünü Temizle

Kalemlik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
44,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Kumaş Kalemlik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kumaş kalemlik ürününün özellikleri kalemlerimizi, silgilerimizi, boyama kalemlerimizi, kalem tıraşlarımız gibi eşyalarımızı toplu bir biçimde tutmak için veya bir yerden başka bir yere taşırken dağılmamaları için kullanabileceğimiz eşyalardır. Çoğu kalemliğin fermuarı, 2 ya da 3 bölmesi veya cırt cırtı olması gibi bazı güzel avantajları vardır. Kumaş kalemlik ürününün özelliklerinden birisi de taşınabilir ve çoğu yere sığabilir olmasıdır. 

Okula giderken de kalemlerimiz gibi derste kullandığımız eşyalarımızın toplu ve düzenli durabilmesi içinde kumaş kalemlik kullanılır. Kalemlik modelleri genel bakımdan farklı figürlerle desteklenen ürünlerdir. Ürün yapısal özelliklerine yönelik farklı tasarımların öne çıkıyor olması kalemlik yapımı konusunda da dikkat çeken durumdur. Kalemlik yapımı kapsamında öne çıkan ilk şey el işçiliğinin öne çıkıyor olmasıdır. Kullanılan teknikler ürün bazında değişkendir.

Kalem kutusu olarak ta kullanılan bu eşyalar özellikle okul dönemine hitap eden eşya seçenekleridir. İş alanında da büyük fark oluşturan ürünler ise genel bakımdan en beğenilen hediyelik seçenekleri arasındadır. Özellikle arkadaşlarınız için hediye seçeneği düşündüğünüzde özel tasarımlı veya şehre özel kalemlik modellerini değerlendirmeniz çok akıllıca olacaktır.  Kalemlik yapımı kapsamında tasarım harikası olarak öne çıkan diğer ürün ise kumaş kalemlik türüdür. Tekstil ürünlerinin çok çeşitli şekilde gelişmiş olması ve teknolojik gelişmeler beraberinde hızlanması hediyelik ürünler açısından önemli rol oynamaktadır. 

Sevdikleriniz için anlamlı ve kullanışlı hediye seçenekleri Myros firmasında satılıyor olup online şekilde alınabilmektedir. Ticari alanda yüksek kar marjı oluşturan kumaş kalemlik çeşitlerinden toptan kumaş kalemlik şeklinde satın almanız mümkündür. 

Kumaş kalemlik satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin ve figürlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici maddeler kullanılmadan üretilmiş olması 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve doğru fiyat araştırma yapılması 
 • Kumaş kalemlik ürünlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir kalemlik modeline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek olan kumaş kalemlik çeşitlerinin tercih edilmesi 

Kumaş Kalemlik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kumaş kalemlik ürününün özelliklerinden birisi de taşınabilir ve çoğu yere sığabilir olmasıdır. Okula giderken de kalemlerimiz gibi derste kullandığımız eşyalarımızın toplu ve düzenli durabilmesi içinde kumaş kalemlik kullanılır. Hediyelik eşya seçeneği şeklinde değerlendirilmesi mümkün olan eşyalardır. Bu yüzden çok farklı tasarım şekliyle dikkat çekici ve insan sağlığını bozmayan maddelerden üretildiği gözlemlenmektedir. Şehre özel Myros metal kalem kutusunun özelikleri 210*80*25 mm ve 86 gram olmasıdır. Atatürk temalı Myros metal kalemlik ürünün özellikleri 210*80*25 mm, 3 adet farklı renk seçeneği ve 86 gram olmasıdır. 

Kumaş Kalemlik Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kumaş kalemlik ürünleri genel bakımdan değişken özellikleriyle dikkat çeken hediyeliklerdir. Kumaş kalemlik fiyatları 29,20TL ile 111,00TL arasında değişmektedir.  Sevdikleriniz için anlamlı ve şık hediye seçenekleri arasında değer gören kumaş kalemlik modellerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda dokuma kalemlik seçeneğinin 29,20TL olduğunu belirtebiliriz. 

Kumaş Kalemlik Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kumaş kalemlik ürününün fiyatları ürünün boyuna, cinsine, malzemesine, modeline, kalitesine ve gramına bağlı olarak belirlenmektedir. Mesela metal kalemlik kutuları, dokuma kalemlik modeline kıyasla biraz daha pahalıdır. Bunun nedeni malzeme ve boy farkı olabilir. Bunların yanı sıra, Myros müşterilerimizin bütçesini fazla zorlamadan hediyelik eşya satın alabilmeleri için fiyatları fazla abartmadan belirlemeye dikkat ediyor. Ve bu şekilde aile, akraba ve yakın çevrenize bütçenizi fazla zorlamadan hediyelik eşya alabilme imkânı tanıyarak Myros sitesi sizlere kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. 

Kumaş Kalemlik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kumaş kalemlik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kumaş kalemlik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kumaş Kalemlik Çeşitleri Nelerdir?

Kumaş kalemlik çeşitleri kişisel zevklerinize göre tercih edebileceğiniz tasarımlarla öne çıkmakta olup aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

Kumaş Kalemlik Nasıl Kullanılır?

Kumaş kalemlik fermuarı, ya da cırt cırtı açılarak içinde kalem ve bunun gibi ürünler için ayrılmış olan kısmına koyulacak eşya koyularak kullanılabilir. Bazı kalemlikler ise kapaklıdır. Ancak bazı modellerin ise kapağı, fermuarı ya da cırt cırtı bulunmamakta olup, hem masanızı süslemekte hem de kolaylık sağlamaktadır. Örneğin; aradığınız ama bulamadığınız kalem ya da kalemlerinizi daha kolay bir biçimde bulmak için ve göz önünde durması için de kullanılmakta olup, kalemlerinizin dağınık görünümünü en aza indirerek toplu bir biçimde durmasını sağlayan bu kalemlikler büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Kumaş Kalemlik Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kumaş kalemlik kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılmaktadır. 

 • Annemize anneler günü hediyesi olarak hediye kumaş kalemlik
 • Babalarımıza babalar günü hediyesi olarak toptan kumaş kalemlik
 • Ailemizin, arkadaşlarımızın ya da yakın çevremizin doğum gününde kumaş kalemlik
 • Okulun ilk günü arkadaşlarımıza, ailemize ya da yakın çevremize kalem kutusu
 • Öğretmenler gününde öğretmenlerimize kalemlik
 • Özel günlerde aile, akraba veya akın çevremize hediyelik kumaş kalemlik
 • Kalemliğe ilgisi olanlara kumaş kalemlik hediyelik eşya
 • Tatil dönüşünde kendimiz için hatıra olarak toptan hediyelik kumaş kalemlik
 • Tatilden geldiğimizde ailemize, akrabalarımıza ya da yakın çevremize toptan hediyelik eşya
 • Ev hediyesi olarak akrabalarımıza, arkadaşlarımıza ya da yakın çevremize el yapımı kumaş kalemlik
 • İş yerindeki üstlerimize bez kalemlik modelleri

  Kumaş Kalemlik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Kumaş kalemlik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kumaş kalemlik ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Kumaş Kalemlik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Kumaş kalemlik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Kumaş Kalemlik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Kumaş kalemlik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Kumaş Kalemlik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Kumaş kalemlik ürününü Myros en son güvenlik, kalite ve özen şartları dâhil olmak üzere hiçbir masraftan kaçınılmadan üretilmekte olup, olabildiğince her makineden geçerek kontrol edilmektedir. Kumaş kalemlik yapımı kesinlikle hafife alınmadan ve cinsiyet ayrımcılığı yapılmadan, oluşturulmuş olunan bir ortamda her ince ayrıntısı düşünülerek üretilmektedir. Düşünebileceğiniz son kalitede üretilmekte olup, bazı modelleri ise kişiye göre özelleştirebiliyoruz. Ayrıca Myros kumaş kalemlikleri, metal kalemlikleri ve diğer çeşitlerin bazı modellerinin farklı renklerde üretilmesini sağlayarak müşterilerimize farklı farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Myros, kumaş kalemliklerin üretimi boyunca olabildiğince dikkat edilerek herhangi bir hata olmadan kumaş kalemlikler üretilerek müşterilerimiz ile buluşturularak kumaş kalemlikleri sizlerin de kullanmasını sağlıyor. Bu sayede yeni ürün çeşitliliğini öne çıkarmaktadır.

  Kumaş Kalemlik Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Kumaş kalemlik ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.