• Tümünü Temizle

Bayrak

için 18 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Atatürk Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Bodrum Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Didim Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Efes Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - İzmir Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kemer Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuşadası Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Marmaris Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Pamukkale Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Sığacık Temalı Üçgen Flama 10X15 cm
39,90 TL
(0)
için 18 ürün görüntüleniyor.

Bayrak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir neslin ve bir ülkenin bayrağı her zaman ön planda tutulan bir konudur. Türkiye için bu konu Türk bayrağı ve ulu önderimiz Atatürk ile özdeşleşen bir durumdur. Genel bakımdan bayrak çeşitleri her ülke için benzer anlamlar ifade etmektedir. Bu yüzden kurumsal alanlarda sıkça tercih edilen ve de kullanılan eşyalar olarak bilinmektedir. Kumaş bayrak çeşitleri Türkiye’nin her şehrinde ve ilçesinde görebileceğiniz ürünlerdir. Metrelerce kumaşların tekstil alanında değerlendiriliyor olması genel bakımdan çok seçkin hediyelik eşya şeklinde değerlendirilmesini sağlamaktadır. Her bakımdan büyük beğeni toplayan Türk bayrağının farklı şehir teması ve Atatürk temasıyla üçgen flama şeklinde üretilmesi yoğun talep gördüğünü de göstermektedir. 

Türk toplumunu yansıtan Türk bayrak modelleri teknolojik ilerlemeler beraberinde farklı daha geniş tekniklerle de üretilmektedir. Bir kültürün yansıması, devam ettirilmesi açısından her okulda bulunan eşyalardır. Aynı zamanda her mekânda ayrıcalık oluşturduğu görülmektedir. Farkındalık oluşturan yapısıyla dikkat çeken bu ürünleri her yaştan insana hediye edebilmeniz de mümkündür.  Bir yerden dönüşte veya bir organizasyon eşliğinde topluca dağıtmak amaçlı satın alabileceğiniz en iyi üründür. Ticari alanda ise çok yüksek kar marjı oluşturacağını söylemek mümkün olur. Ülke açısından önemli zamanlarda ve günlerde her yıl kullanılabilecek ürünlerdir. Bayrak flama veya şehir bayrakları kapsamında Myros firmasından istediğiniz ürün alternatifini bulabilmeniz mümkündür. Bu doğrultuda en beğenilen Türk bayrağı hediyelik eşyalardan satın alabilmek için online siparişler alan firmadan toptan bayrak siparişi oluşturmanız da mümkün olmaktadır. 

Bayrak hediyelik eşyaları satın alırken beklenmedik ya da istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye konusunda kişinin yaşına ve kullanılacağı konsepte hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan zararlı maddeler ve toksitler içermemesi 
 • Fiyat konusunda önceden araştırma yapılması ve seçici olunması 
 • Bayrak hediyelik eşyaların mevcut temasında yer alan farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş bayrakların eşyaların tercih edilmesi 

Bayrak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bayrak ürünlerinin genel özelliği gereğince özel tekstil kumaşı kullanıldığını belirtmemiz gerekiyor. Çoğu bakımdan tekstil alanında öne çıkan bayrak modelleri flama şeklinde de öne çıkan eşyalardır. Flamanın yanı sıra küçük veya büyük şekilde de üretilebilen eşyalardır. Bunun beraberinde kolayca deforme olmayan uygun fiyatlı bayraklar uzun yıllar hiç bozulmadan kullanılabilmektedir. Her alana ve her kişiye hitap edebilen eşyalardır. 

Bayrak Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bayrak hediyelik eşya seçenekleri genel bakımdan en seçkin hediyelik eşya seçenekleri şeklinde bilinmektedir. Bayrak fiyatları ortalama olarak 14,90TL ile 120TL arasında olmaktadır.  Sevdikleriniz için anlamlı bir hediye seçeneği olarak tercih edilebilen ve her mekânda kullanılan flama bayrak ve tek Türk bayrağı seçeneklerine yönelik net bir fiyat belirtecek olursak; Atatürk temalı üçgen flama bayrak fiyatının 28,28TL olduğunu belirtebiliriz. Fiyat uygunluğu bakımından toplu alımlar için uygun olan hediye seçeneği her alanda da tercih edilebilecek eşyadır. 

Bayrak Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bayrak ürünlerinin fiyat belirtecinde birçok durumdan bahsedilebilir. Çünkü kullanılan malzemeler ve bileşenler açısından çok fazla malzeme gideri olduğu görülmektedir. Kumaş kullanımı, orijinal boyalar, tekstil alanına giren malzeme ve bileşenlerin yanı sıra ülke açısından önem arz eden baskı teknikleri ve figürlerde öne çıkmaktadır. Her anlamda çok rağbet gören bayrak çeşitlerine ilişkin olarak flama şeklinde üretilmesi de fiyatı değiştiren önemli konulardan biridir. 

Üretim bünyesinde fiyatını etkileyen en önemli konu ise bayrak çeşitlerinin boyutlarıdır. Büyük veya küçük olmasının yanı sıra ürün boyutları fiyatını doğrudan etkilemektedir. Çünkü hediyelik eşya kapsamında ürün boyutu büyüdükçe kullanılan malzemelerde de artış gözlemlenecektir. Bu da fiyatını doğrudan etkileyecektir. 

Bayrak Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bayrak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bayrak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Bayrak çeşitleri kişisel zevklere göre tercih edilebiliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Bayrak Nasıl Kullanılır?

Bayrak nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak pek çok cevap belirtmemiz mümkündür. Her ülkenin ve neslin geleceğini ve bütünlüğünü yansıtan bayrak çeşitleri en seçkin hediyelik eşyalardır. Kültürel yapıları öne çıkaran bayraklar sevdiklerinize anlamlı ve dekoratif hediyelik eşya anlamında satın alınabilecek ürünlerdir. Ek olarak evinize, ofisinize veya iş yerinizde prestij ve vatansever yapınızı öne çıkarma amaçlı kullanılabilir. Kurumsal alanda çalışan kişilere götürülecek en değerli hediyelerdendir. Bunun yanı sıra ticari alanda yüksek kar marjı oluşturma amaçlı da değerlendirildiği görülmektedir. 

Bayrak Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Bayrak hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize kumaş bayrak 
 • Babalar gününde babanız için Türk bayrağı 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde flama bayrak 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde hediye bayrak 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize şehir bayrakları 
 • Bayrak türündeki hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere şehir temalı flama 
 • İş yerindeki üstlerinize şehir flama 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza bayrak hediyelik eşya 

   Bayrak Ürünleri için Toptan Satış Mevcut mu?

   Bayrak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bayrak ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 60 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Bayrak Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

   Bayrak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Bayrak Ürünlerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Bayrak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Bayrak Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

   Bayrak eşyaları Myros firmasında üretilen en seçkin ve şık hediyelik eşya türleri olarak bilinmektedir. Her çeşit hediyelik eşya üretimi yapabilen firmanın uzman kadrosunda tüm personeller eşit seviyededir. Kaliteye önem verilen hediyelik eşyalarda birinci sınıf kaliteli ve orijinal malzemelerin kullanılmasına çokça dikkat edilmektedir. 

   Ürün tedarik sürecinde erkek ve kadın personeller alanında eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Huzurlu çalışma ortamı dikkat çekerken bir yandan da zevklere ve kişisel ihtiyaçlara uyumlu tasarımların öne çıktığı görülmektedir. Toplu satışlarla ticari alanınıza kar payı oluşturacak hediyelik eşyalar üretilmektedir. bu nedenle en seçkin hediyelik eşya kapsamında Myros öne çıkmaktadır. 

   Bayrak Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Bayrak ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir.    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.