• Tümünü Temizle

Duvar Süsü

için 76 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
389,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Hoş Geldin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kedi Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Ağaç Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Baykuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
için 76 ürün görüntüleniyor.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik, hammaddesi cam olan ve çeşitli maddeler ile birlikte karıştırılarak yüksek ısıda pişirilen bir malzemedir. Seramiğin doğal maddelerle oluşması sağlık açısından güvenilir olduğundan günlük hayatta seramik malzemesinden yapılan ürünlerle karşılaşmamız mümkündür. Seramik, cam gibi malzemelerden daha dayanıklı olsa da şiddetli darbelere karşı dayanıksızdır. Seramiğin en sık kullanıldığı alanların başında duvar süsleri gelmektedir.  Seramik duvar süsü dekor olarak oldukça fazla tercih edilmesinin sebebi, kullanıldığı ortama güzel hava katması ve diğer dekoratif ürünlerle birlikte uyum içerisinde kullanılmasıdır.

Dünyada birbirinden farklı tema, tasarım ve boyutlardan oluşan seramik duvar süsleri arasında seçim yaparken kullanılacağı ortama uygun olanı seçmek önemli bir aşamadır. Örneğin; Seramik duvar süsleri modelleri arasından balkonda kullanılmak üzere satın alınan seramik kuşlar duvar süsü veya antre de kullanılmak üzere satın alınan hoş geldin temalı seramik duvar süsü ortama uyum sağlaması açısından iyi bir seçim olacaktır. 

Hediyelik eşya satan işletmeler, bu duvar süslerini toptan satın alıp kendi işletmelerinde satmak üzere duvarlara asarak hem işletmesine bir hava katmasını hem de satış yapmak için gelen müşterilerinin dikkatini çekmesini hedefler. Bu nedenle seramik duvar süsleri toptan hediyelik eşya olarak satın almak için oldukça mantıklı bir tercihtir. Yeni eve taşınmış veya doğum günü olan kişilere seramik duvar süsü hediye olarak da güzel bir seçimdir. 

Seramik duvar süsü satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Kullanılacağı ortama göre seçim yapmaya önem vermelisiniz.
 • Asılacağı duvarın ve seramik duvar süsünün boyutlarına dikkat etmelisiniz.
 • Hediye edeceğiniz kişinin zevklerine dikkat etmelisiniz.
 • Diğer dekoratif ürünler ile uyum içinde olacak duvar süsünü tercih etmelisiniz.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Farklı temalarla oluşturulan seramik duvar süsleri küçük boy veya büyük boy olarak satışa sunulur. Seramik duvar süs eşyalarında sık kullanılan renk tonu mavidir. Çünkü duvar süsü seramik üzerine yapılan farklı renklerdeki detaylar mavi ile iyi bir uyum sağlar. Balkon duvar süsü seramik modelleri arasında balkona uyum sağlayacak ürünlerin başında gelen duvar süsleri hayvan temasına ve şekillerine sahip olanlardır. Seramik kelebek duvar süsü ve seramik kuşlar duvar süsü bu temaya sahiptir. Seramik duvar süsü hediyelik eşya modelleri arasında seramik balık duvar süsü, seramik kaftan duvar süsü gibi çeşitler ev ve ofislerde de kullanılması mümkündür.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik duvar süsü fiyat aralığı 48,90 TL ila 363 TL’dir. Seramik duvar süsleri tasarımlarına ve boyutlarına göre fiyat farklılığı olsa da ortalama olarak 51.90 TL ila 165 TL arasında değişmektedir.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik duvar süsü fiyatlarının belirlenmesinde önemli etkenler sırasıyla el işçiliği, boyut ve tasarımıdır. Seramik duvar süslerini bu kadar güzel yapan üzerinde bulunan her bir detayın usta eller tarafından saatlerce ve kusursuzca işlenmesidir. Ürünün boyutu arttıkça kullanılan malzeme ve el işçiliği de artacağı için fiyatlarda bu doğrultuda artar. Seramik duvar süsleri toptan alımlara göre de fiyatlar belirlenir.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik duvar süsü çeşitleri şunlardır:

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik duvar süsleri balkon duvarlarına, ev duvarlarına, bahçe duvarlarına veya ofis duvarlarına asılarak tek başına ya da diğer dekoratif ürünler ile birlikte kullanılır. Kullanım alanlarının fazla olması farklı tasarım ve şekillerde üretilmesini sağlar. Örneğin; bahçe duvarlarında seramik kaplumbağa duvar süsü kullanılırken, balkonlarda seramik kuş duvar süsü kullanılır.

Kullanılacak olan ortamın seramik duvar süslerinin ömrüne doğrudan etkisi vardır. Balkon ve bahçelerde kullanılan duvar süsleri sert hava koşullarında zarar göreceğinden bu tarz yerlerde kullanırken daha dikkatli olunması gerekir. Çünkü seramik duvar süsü sert darbelere karşı dayanıksız olduğundan ve kullanılan duvar süsünün ağırlığı da göz önünde bulundurulduğunda yere düşmesi gibi durumlarda kırılması muhtemeldir.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik duvar süsü hediyelik eşya olarak aşağıdaki kişilere alınabilir:

 • Yeni eve veya ofise taşınmış kişilere,
 • Doğum günü olan kişilere
 • Arkadaşlara,
 • Aileye,
 • Sevgiliye,
 • Akrabalara,
 • Dekoratif ürünleri seven kişilere.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 16 TL - 121 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, seramik duvar süslerini kendi üretim atölyelerinde usta eller tarafından büyük bir dikkat ve titizlikle üretir. Myros, duvar süslerinin uzun ömürlü olması için malzemenin en kalitelisini kullanır. Üzerindeki farklı temalarla her alana uyum sağlayacak olan duvar süslerini üretirken her temayı daha iyi yansıtacak detayları büyük bir dikkatle hazırlar.
Hazırlanan tasarımlar kullanılan malzemenin kalitesi ile birleşince ortaya çıkan ürün oldukça başarılı olmaktadır. 

Seramik Duvar Süsü Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik duvar süsü hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.