• Tümünü Temizle

Biblo-Heykel

için 28 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
64,90 TL
(0)
199,00 TL
(0)
289,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
179,00 TL
(0)
709,00 TL
(0)
89,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
199,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
54,90 TL
(0)
309,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
89,90 TL
(0)
için 28 ürün görüntüleniyor.

Seramik Biblo Heykel Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik, insanlık tarihi kadar eskidir ve ülkemiz inde pek çok ilinde, kültürel desenlerle yorulup günümüze kadar ulaştırılan kadim uğraşlardan biridir. eski dönemlerde insanların, gündelik kullanım için ürettikleri pek çok eşya, inanışları için ürettikleri sunaklar ve figürler ve mimarı detaylar içeriğinde her zaman bir parça seramik unsuru barındırmaktadır. Seramiğin bu denli yaygın bir kullanım alanına sahip olmasının nedeni, estetik olduğunun düşünülmesidir. Estetik bir görünümün yanı sıra, kolay bir biçimde şekillendirilebilmesi özellikle dekoratif ürünlerin ana imal malzemesi olmasını ve her geçen gün seramik biblo yapımı alanında yeni gelişmeler yaşanmasını sağlamıştır. Tüm gelişimler seramiğin bir sektör halini almasını da sağlar. 

Seramik ürünlerin yapılmasında, teknolojinin gelişmesi ile birlikte seramik figür online satış gibi süreçler hâkim olmaya başlanmıştır. Günümüzde seri üretim olarak seramik ham maddeli objelerin imalatı ağırlık kazanmakla birlikte, seramik hamurundan biblo gibi ürünlerin imalatını tam anlamıyla el işçiliği ile yürüten pek çok kişi de bulunmaktadır. 

Seramik biblolar, herkese hitap eden tasarımlar olduğu için, hediyelik konusunda en ideal alternatifler arasında yer alır. Myros Hediyelik ürünleri arasından, dilediğiniz tasarımı alarak yakınlarınızı mutlu etmeniz mümkündür. Ayrıca toplu sipariş vererek, yüksek kar marjlarıyla ticari faaliyetler gösterebilmeniz için, Myros’ta toptan seramik biblo satış alternatifi de bulunmaktadır. 

Seramik Biblo alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilebilmektedir. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeyler göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Hediye konusunda kişinin yaş aralığı önemlidir. 
 • Üretimde kullanılan materyalleri, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilecek toksit maddeler içermediğine dikkat edilmelidir. 
 • Fiyat konusunda seçici olunmalı ve sağlam bir araştırma yapılmalıdır. 
 • Seramik biblo ana temasında farklı figürler de incelenmeli, tek bir tasarıma odaklanılmamalıdır. 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen biblo tasarımları tercih edilmelidir. 

Seramik Biblo Heykel Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik biblo modelleri, son derece yaratıcı ve dikkat çeken tasarımlara sahiptir. hemen herkese hitap edebilmesi adına, çok çeşitli figürlerde üretilebilmektedir. Piyasaya hakkim olan seramik biblo modellemelerinin belirleyicisi, satışa sunuldukları süre boyunca hakim olan moda ve sanat akımları, popüler film ve ya müzik figürleri olabilmektedir. 

Seramik biblolar, kişilerin tercihlerine göre, çok genmiş bir renk yelpazesinde üretilip, satışa sunulabilmektedir. Ayrıca seramiğin kendi dokusunun müsaade ettiği sırlama gibi tekniklerle hem biblonun maddi açıdan değerlenmesi, hem de tasarım bazında güçlendirilmesi de mümkündür. Seramik tasarımlarında, sıklıkla kullanılan tasarım ürünleri arasında boncuk, cam ve değerli taşlar da yer almaktadır. 

Seramik Biblo Heykel Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Unutulmaz bir hediye vermek adına tercih edeceğiniz seramik biblolar, tasarım türüne, figürüne ve içeriğine eklenen materyallere göre fiyat aralıklarına sahip olabilmektedir. 

Genel itibariyle seramik ham maddeli bibloların 66 TL ila 99 TL aralığında bir fiyata sahip olduklarını söylemek mümkündür. Net bir örnekle 17 cm’lik boy ölçüsüne sahip olan Mevlana Figür biçimindeki seramik hamuru biblo fiyatı 99 Tl olabilmektedir. 

Seramik Biblo Heykel Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik biblolarda fiyatlar üzerinde belirleyici olan ana faktör, imalat esnasında kullanılan bileşenlerdir. Seramik hamuruna ek olarak, tasarımın bütünüyle ortaya çıkıp tamamlanmasını sağlayan her bir madde, fiyat üzerinde belirleyici olacaktır. 

Seramik biblo tasarımlarının fiyatlarını etkileyen bir diğer parametre ise, biblonun boyutudur. Seramik biblonun boyutu ne kadar büyürse, kullanılması gereken tüm maddeler aynı oranda artacak ve daha çok kullanılacaktır. Büyük boyutlarda bir seramik biblonun tasarımında, değerli taşlar ve ya gümüş ya da altın kaplama gibi bir teknik kullanılmışsa, seramik biblo boyama bütünü ile hand made yani el işçiliği ile ortaya çıkarılıyorsa ve işlenecek figür işçiliği fazla olan bir modelleme ise, fiyatta tüm bu değişkenlere bağlı olarak şekillenecektir. 

Seramik Biblo Heykel Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik biblo heykel ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik biblo heykel ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Biblo Heykel Çeşitleri Nelerdir?

Seramik biblo heykel çeşitleri aşağıdaki gibidir. 

Seramik Biblo Heykel Nasıl Kullanılır?

Seramik bibloların, çok çeşitli bir tasarım yelpazesine sahip oldukları için, her tarzda eve, odaya ve ya iş yerine yakışabilecek niteliktedir. Hediye edilecek kişinin kullanım tercihlerine bağlı olarak ve özellikle kullanılacak alan göre kolaylıkla şekillendirilebilir. 

17 cm boyutunda Mevlana figürü, yeni işe başlayan bir arkadaşınız, için son derece doğru bir hediye seçimi olabilir. Mevlana’nın öğretilerini, çalışma ortamında anımsaması ve bu öğretiler ile başarının kapılarını aralığı, uzun ömürlü bir iş hayatı konusunda hediye ettiğiniz kişiye yardımcı olabilir. 

Seramik Biblo Heykel Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Seramik biblo hediye olarak kimlere alınabilir sorunun yanıtını aşağıdaki şekilde yanıtlandırmak mümkündür.

 • Babalar günü için babaya seramik fil biblo
 • Kız ve ya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde seramik kuğu biblo
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde seramik kuş biblo
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kendinize seramik kedi biblo
 • Seramik tasarımlara ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve ya komşunuza seramik kaftan biblo
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak seramik kaktüs biblo
 • Anneler günü için anneye seramik ev biblo

  Seramik Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Seramik biblo heykel ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik biblo heykel ürünlerinde toptan fiyatları 6,33 TL -  135,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Seramik Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Seramik biblo heykel ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Seramik Biblo Heykel Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Seramik biblo heykel ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Seramik Biblo Heykel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Myros, hediyelik eşya satışı alanında dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Çok geniş bir Pazar hacmi ve oldukça çeşitli bir ürün aralığı ile, seçkin bir ürün tedarik süreci sunmaktadır. Ürün tasarımlarında, uzman bir kadro ile çalışılır ve en şık tasarımlara sahip özgün seramik biblo tasarımları, tam anlamıyla el işçiliği teknikleri kullanılarak, müşterilerle buluşturulur. 

  Seramik gibi, kültürümüz ile doğrudan ilişkili olan ürünlerle ilgili çok daha yüksek bir oranda hassasiyet söz konusudur. Üretim süreçlerinde, iş gücünde kadınlardan ve erkeklerden aynı oranda destek alan eşitlikçi bir politikaya sahiptir. Oluşturulan bu huzurlu çalışma ortamında ortaya çıkan tüm tasarımlarda kalite ve özgünlük doğal bir sonuçtur. 

  Seramik Biblo Heykele Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Seramik biblo heykele alternatif olarak hediye edilebilecek ürünler aşağıdaki gibidir.   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.