• Tümünü Temizle

Çan

için 10 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
149,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Şehre Özel Çini Çan
SKU: CMH463-SHRAK11 Şehre Özel Çini Çan
199,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
239,00 TL
(0)
için 10 ürün görüntüleniyor.

Şehir Temalı Çanlar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Birçok kategoride ve birçok üründe şehir teması bulunmaktadır. Dünyada ne kadar şehir varsa ondan çok daha fazla farklı şehir teması kullanıldığı söylenebilir. Çünkü bir şehre ait şehre özel çan farklı geleneksel ya da modern açılardan onlarca örnek ile temalar çeşitlendirilmektedir. Böylelikle her geçen gün şehir teması dekorlarda çeşitliliği artmaktadır. Memleketinize ait ya da yaşadığınız şehri veyahut da dünyanın herhangi bir yerinden sevdiğiniz bir şehri betimleyebilecek bir çan satın alabilirsiniz. Bu sayede görmek istediğiniz o şehre dair bir iz özelleştirilebilir çan ile görebilirsiniz. 

Aynı zamanda bu duyguyu sevdiğiniz bir insan da yaşasın isterseniz sevdiğiniz arkadaşınız, dostunuz, ailenizden biri kim olursa onun sevdiği ya da görmek istediği bir şehrin motifini taşıyan bir özelleştirilebilir şehir temalı çan hediye alıp verebilirsiniz. Bununla birlikte bir şehri seçmeseniz dahi yüzlerce şehir temalı masa dekoru arasında size en çekici gelen şehir temalı çanı satın alabilirsiniz. 

Özellikle çanlarda şehir teması çekici görünmekte ve tercih edilmektedir. İsterseniz kendinize isterseniz de sevdiğiniz insanlara satın alarak mutlu olabilir ya da özelleştirilebilir çan hediyelik ürünler ile onları mutlu edebilirsiniz. Özelleştirilebilir çan hediyelik eşya hem sizi hem de hediye almak istediğiniz kişiyi mutlu edecektir. Şehir temalı ürünler çekici ve hoş görünmektedir. Bundan dolayı alacağız çanın şehir temalı olup olmadığına bakıp ona göre karar verebilirsiniz.

Şehir Temalı Çanlar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Alacağınız ürünün şehir temalı çan ürünlerinden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Çeşitlilik arasında kendinize en yakın ürünü bulabilirsiniz.
 • Toptan özelleştirilebilir çan hediyelik eşya alımlarınızda sizlere muazzam bir indirim sağlamaktadır. Toptan özelleştirilebilir çan ürünler ile hem daha fazla ürün alabilirsiniz bununla birlikte ürünlerinizi daha ucuza almış olursunuz hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 • Özelleştirilebilir çan hediyelikler seçimlerinde hediye alacağınız kişi ya da kişilerin zevklerine uygun desenler seçilebilir. Çan özelleştirilebilir hediyelik toptan çeşitliliği arasında hediye almak istediğiniz kişinin zevkine en uygun masaüstü dekorunu bulabilirsiniz.
 • Alacağınız şehir temalı çan boyutunu kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Şehir Temalı Çanların Özellikleri Nedir?

Şehir temalı çanlarda eşyanın sizlere göre yapılan özelleştirmeler önemlidir. Size hoş görünmesi de çok önemlidir. Seçeceğiniz şehrin ister geleneksel isterseniz de modern yönlerini çanınızda görebilirsiniz. Ayrıca bir şehri seçmeseniz dahi yüzlerce seçenek arasında gözünüze en hoş gelen şehir temalı çanları dahi tercih edebilirsiniz. 

Desenlerinin birçok farklı seçeneği olan şehir temalı eşyalar sizlere uygun özelleştirmeler ile özelliklerine özellik katıyor. Bir şehir hakkında dahi farklı açılardan izler şehir temalı eşyalarda görülebilir. Her ürüne özel deseniyle birbirinden farklı temaları ortaya çıkaran şehir teması sizlerin karşısına çıkıyor. Kişiselleştirilebilir şehir temalı çanlar ile hem kendinize hem de hediye almak istediğiniz kişiye uygun ürününüzü seçebilirsiniz. 

Toptan alımlarda sağlanan indirimle hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları sevindirebilirsiniz istediğiniz herhangi bir şehri ve o şehre yönelik yüzlerce seçenekten istediğiniz kadarını tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte çanınızın şehir seçeneği dışında metal çan, hediyelik çan, el çanı, altın çan, çini çan, seramik çan gibi ürüne ait formları da istediğiniz gibi kişiselleştirebildiğiniz ve istediğiniz boyutlarıyla karşınıza çıkan çanları toptan alarak uygun bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi hem daha ucuza almış olursunuz hem de kendinizle birlikte hediye alarak sevindirmek istediğiniz sevdiklerinizi de mutlu etmiş olabilirsiniz bu sayede hem kendiniz hem de sevdikleriniz mutlu olacaktır.

Şehir Temalı Çanların Fiyat Aralığı Nedir?

Önümüze birçok üründe çıkan şehir teması her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Peki bu şehir temalı çanların fiyat aralığı nedir? Şehir temalı çanlar için fiyat aralığı çok geniştir 60,90 liradan 180,00 liraya kadar aralıkta ürün çeşitliği görebilirsiniz. Bütçenize en olası şehir temalı çanları bulabilirsiniz.

Şehir Temalı Çanların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şehir temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken en önemli faktörlerden biri boyutları,formları ve kişiselleştirmelerinizdir. Örnek olarak çanın formuna göre (seramik, metal, altın vb.) farklılıklar gösterebilirler. Her kesime uygun şehir temalı hediyelik eşyalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra şehir temalı çan toplu alımlarınızda sizlere sağlanacak indirimler ile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Toptan alımlarda indirim uygulanır hem indirim kazanıp hem de daha fazla ürün satın alabilirsiniz. Bu sayede siz de sevdikleriniz de mutlu olur.

Şehir Temalı Çanların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Şehir temalı çan ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şehir temalı çan ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şehir Temalı Çan Çeşitleri Nelerdir?

Şehir temalı çan çeşitleri şunlardır;

Şehir Temalı Çanlar Nasıl Kullanılır?

Seçtiğimiz eşyaya göre farklılık gösteren kullanım şekillerinin başında çanlar geliyor. Çanlar masanızda ya da evinizin herhangi bir yerinde dekor olarak kullanılabilir. Örneğin görmek istediğiniz şehre ait bir izi taşıyan bir çanı gözünüzün önünde olduğunda kendinizi motive edebilirsiniz. Şehre özel masaüstü dekor çeşitlerinden biri olarak da sayılabilen çanlar masanızda size motive sağlayacaktır. Hem sizlere pozitif enerji sağlayan hem de çan görevini gören çanlar sizleri bekliyor. 

Şehir temalı çanlar sayesinde kendi zevkinize en uygun şekilde evinize dekor rengi katacaktır. Ayrıca çıkardığı ahenkli sesten de hoşnut olabilirsiniz. Günümüzde kullanım alanları git gide artan şehir temalı eşyaları kendi zevklerinize uygun kişiselleştirerek satın alabilirsiniz. Ayrıca Sevdiklerinizi de şehir temalı çanlar ile mutlu edebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de sevdikleriniz mutlu olacaktır.

Şehir Temalı Çanlar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Şehir temalı çanlar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Eşinize
 • Sevgilinize
 • Çocuklarınıza
 • Annenize
 • Babanıza
 • Arkadaşlarınıza
 • İş Arkadaşlarınıza
 • Müdürlerinize  
 • Akrabalarınıza  
 • Komşularınıza
 • Dostlarınıza

Şehir Temalı Çanlar için Toptan Satış Mevcut mu?

Şehir temalı çan ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Şehir temalı çan ürünlerinde toptan fiyatları 37 TL - 58 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Şehir Temalı Çanlar için Ücretsiz Kargo var mı?

Şehir temalı çan ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Şehir Temalı Çanların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Şehir temalı çan ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Şehir Temalı Çanları Myros Nasıl Üretmektedir?

Şehir temalı çan üreticisi rolünde olan Myros üretimlerini kalite standartlarına uygun bir şekilde üretmektedir. Öncelikleri kalite ve dünya standartları olan Myros sizlerin kişiselleştirdiği şehir temalı çan ürünleri yine sizin zevklerinize uygun üreterek karşınıza çıkarmaktadır. Yapmanız gereken tek şey kendiniz için ise kendi zevklerinize uygun eğer hediye olarak alacaksanız ise şehir temalı çanlar ile hediye alacağınız kişiye göre ürünü özelleştirmek ve sipariş vermek. Myros sizin isteğinize göre ve yüksek kalitede ürünü üretip önünüze çıkarıyor. Bu sayede Myros ürünlerini tercih etmekten pişman olmayacaksınız.

Şehir Temalı Çana Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Şehir temalı çana benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.