• Tümünü Temizle

Magnet

için 46 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Antalya Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Belek Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 29
Myros - Deniz Canlıları Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
29,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Marin Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
29,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Balık Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
29,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Deniz Canlıları Temalı Şeffaf Polyester Magnet
34,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Gemi Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
29,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Balık Temalı Şeffaf Polyester Magnet
34,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Gemi Temalı Şeffaf Polyester Magnet
34,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Marin Temalı Şeffaf Polyester Magnet
34,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Deniz Canlıları Temalı Myros Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Marin Temalı Myros Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Yelkenli Temalı Myros Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
için 46 ürün görüntüleniyor.

Marin Temalı Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marin temalı magnetler, denizi bize hatırlatan biçimde tasarlanmış magnetlerdir. Müşterilerimiz tarafından fazlasıyla tercih edilen magnet türleridir. Marin magnet ürünleri, buzdolaplarımızı, dondurucularımızı ve birçok eşyamızı en güzel şekilde donatarak, dikkat çekici hale getirmek için satın alınmaktadır. Deniz, okyanus sevdası olan müşterilerimiz, marin temalı magnetleri özellikle tercih etmektedir. Hatta çoğu ev hanımı toptan magnet satın alarak, farklı marin tasarımlı magnetlerle, beyaz ev eşyalarını dikkat çekici hale getirmeyi amaçlamaktadır. Tüm bunlar haricinde, magnetlere ayrıca ilgisi olan birçok insan vardır. Bazıları, magnet koleksiyonu yaparak, marin magnetleri satın almakta ve koleksiyonlarına eklemektedir. Bazı kişiler de vardır ki, bu şahıslar sadece toptan marin magnet şekilde satın alarak, ilgi çekici koleksiyonlar yapmaktadırlar. Gerek ev eşyalarına gerek iş yerlerindeki mutfak eşyalarına veyahut bambaşka alanlara magnetleri dizerek, ferah ve denizi hatırlatan bir ortam oluşturmaktadırlar. 

Marin temalı magnetler, aslında oldukça önemli ve gereklidir. Evlerimizde, iş yerlerimizde farklı biçimlerde magnet kullanarak göz zevkimizi şenlendirmekteyiz. Marin temalı magnetler, kullanıldığı alana ayrı bir ferahlık ve tarz katarak, doğal bir görünüm vermektedir. Hepimiz biliyoruz ki, tasarım her daim önemlidir. İnsanların dikkatini çekerek, mekanlara da ayrı bir hava katmaktadır. Duvar, masa, tezgah vb. Tasarımı önemli olduğu kadar eşya tasarımları da bir hayli mühimdir. Bu sebeple iş yerlerinde, özellikle deniz temalı iş yerlerinde kullanılan marin temalı magnetler; mekan müşterilerinin de dikkatini bir hayli çekerek mekanı sevdirmektedir.  Bu sebeple bir iki tane marin temalı magnet al - sat tercih edilse de toptan magnet alımı bir hayli fazladır.

Marin temalı magnetler, dünyada en çok satılan magnet türlerindendir. Marina magnet çeşitlerini sıralayacak olursak; balık temalı, gemi temalı, kayık temalı, can simidi temalı, deniz kabuğu temalı, deniz atı temalı, tabak üzerinde deniz canlıları temalı, ahtapot temalı, deniz yıldızı temalı, deniz kabuğu temalı, sörf temalı, deniz temalı vb olmak üzere sıralayabileceğimiz bir çok marin temalı magnet türü vardır. Sayılamayacak kadar çok çeşidi olduğu söylenebilir. Bu da marin temalı magnet severlerin yüzünü güldürmektedir. Evlerde beyaz eşyaları göz alıcı hale getirmek için alınan magnetleri anlıyoruz. Peki ya iş yerleri? Yemek endüstrisinde olan iş yerleri, mekanı dikkat çekici hale getirerek sade ve doğal bir görünüm oluşturmak amacıyla, marin temalı magnetleri toptan şekilde satın almaktadır. 

Mekanların bu magnet türünü tercih etmelerinin bir sebebi de, sipariş verilen bazı özel menülerin yanında, marin temalı magnet hediye etmeleri. Bunun dışında paket servis yapan bazı mekanlar veya bazı firmalar, müşteri memnuniyeti sağlamak adına müşterilerine hediye olarak marin temalı magnetleri tercih ederler.  Çoğu mekan sahibi bu amaç için, marin temalı magnet ürünlerini toptan satın almaktadır. Şehirlerin isimleri marin temalı magnetlerde kullanılarak, bu şehirleri hatırlamak amacıyla da marin temalı magnetler satın alınmaktadır. Marin temalı ürünlerin alınmasındaki en önemli amaçlardan biri de, hediyedir. Müşterilerimiz, sevdiklerine, ailelerine, akrabalarına, arkadaşlarına ve dostlarına hediye amaçlı olarak, marin temalı magnetler almaktadırlar.

Marin Temalı Magnet ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler:

 • Marin temalı magnetin kullanım amacına karar verilmelidir.
 • Marin temalı magnet satın alınacaksa ona göre seçim yapılmalıdır.
 • Hediye alınacak ürün, hediye alınan kişinin zevkine bağlı olarak marin temalı magnet çeşidi seçilmeli ve ona göre alınmalıdır.
 • Ürünün kalitesine, biçimine ve sağlamlığına dikkat edilmelidir.

Marin Temalı Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken marin temalı magnet modelleri bulunmaktadır. Her biri farklı özellikte olsa da, genel olarak ürün özelliklerine baktığımızda; 55 mm en, 50 mm boy, 30 mm yükseklik, 26 gr ağırlığa sahip ürünlerin sitemizde yer aldığını söylemek mümkün. Marin temalı magnet modelleri, gerek hediyelik magnet olarak gerekse kişisel yaşam alanında kullanılmak üzere tercih edilmektedir. 

Marin Temalı Magnet Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Marin temalı magnet ürünleri 15,90 dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ortalama fiyat aralığı ise 15,90- 16,90 olarak yer almaktadır. Bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla marin temalı magnetler sitemizde yer almaktadır.

Marin Temalı Magnet Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatlar belirlenirken, üründe kullanılan malzemeler baz alınmaktadır. El emeği olan marin temalı magnet ürünlerimiz, fiyat konusunda çok yüksek rakamlara ulaşmamaktadır. Her aile ekonomisine hitap edecek fiyatlarla yer almaktadır.

Marin Temalı Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marin temalı magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin temalı magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin Temalı Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Marin temalı magnet çeşitleri şu şekilde listelenebilir:

Marin Temalı Magnet Nasıl Kullanılır?

Marin temalı magnetler genellikle buzdolabı süsü olarak kullanılmaktadır. Mıknatıs taşımakta olan marin temalı magnetler; mıknatıs özelliği taşıyan eşyalarda, göze güzel hitap edecek şekilde dizayn edilmektedir. Bunun dışında koleksiyon severler için, özel koleksiyon alanlarında da marin temalı magnetler kullanılmaktadır. Hatta magnet aşıklar, kendilerine özel ayrı bir alan yaptırarak, bu alanda magnetlerini sergilemektedirler.

Baktıkça insanın içini ferahlık, doğallık ve huzurla doldurmaktadır. Hangi marin teması ilginizi çekiyorsa, o temanın kullanıldığı marin magnetleri alarak, evinizde veya işyerinizde kendinizi mutlu edebilirsiniz. Deniz teması taşıyan bu magnetler, sağlamlığıyla uzun süre kullanılmaya uygundur.

Marin Temalı Magnet Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Marin temalı magnet, hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Anneler gününde annenize,
 • Doğum günlerinde kardeşlerinize,
 • Tatil dönüşlerinde kendinize veya sevdiklerinize,
 • Ev arkadaşlarınıza,
 • Komşularınıza.

Marin Temalı Magneler için Toptan Satış Mevcut mu?

Marin temalı magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marin temalı magnet ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 10 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Marin Temalı Magneler için Ücretsiz Kargo var mı?

Marin temalı magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Marin Temalı Magnelerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Marin temalı magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Marin Temalı Magnet Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Marin temalı magnet, Myros’ a özel atölyelerde el emeği olarak, kalite ve sağlamlığa önem verilerek üretilmektedir. Hijyenik ve insan sağlığına zararsız bir şekilde üretilir. Kaliteli yapısı ve dayanıklılığı göz önünde bulundurularak, marin temalı magnetleri dilediğinizce kullanabilirsiniz. Uzun süreli ve içiniz rahat kullanabileceğiniz marin temalı magnetleri, hediye olarak sevdiklerinize de içiniz rahat bir şekilde alma imkanını sizlere sunuyoruz. Çalışanların yarısından fazlası kadın olmak üzere, eşitlikçi bir çalışma anlayışına sahiptir. Çalışanlarımızın güvenliğini de her daim gözetmekteyiz. Her türlü çalışma önlemini alarak, çalışanlarımıza kaliteli bir alan sunmaktayız.

Myros, çalışanlarının haklarını gözeterek, uygun bir çalışma alanı sağlar. Çalışanlarımız da her daim bizimle iş birliği içinde, disiplinli şekilde çalışmaya özen göstermektedirler. Tüm bunlarla beraber, müşteri memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyetini her daim ön planda tutarak üretimimizi sürdürmekteyiz.

Marin Temalı Magnet Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Marin magnet hediyelik eşya ürünleri şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.