• Tümünü Temizle

Duvar Süsü

için 120 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
389,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Hoş Geldin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kedi Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Ağaç Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Baykuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
679,00 TL
(0)
için 120 ürün görüntüleniyor.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyalar birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Yazlık evlerdeki sahil kasabası havasını arttıran bu ürünler şehirlerde kullanıldığında deniz havasını adeta evinize taşımaktadır. Bambaşka desenlerde ve şehir temalarında bulacağınız güzellik baktıkça mutlu edicidir. Balkonunuza, salonunuza veya koridor ve girişe canlı bir hava katacaktır. Mavinin güzel tonu, temaların çeşitliliği sayesinde farklı hayvan figürleri ve şehirlerle duvarlarınıza renk katar.

Marin temalı duvar süsleri hediyelik eşyalar her yaşa ve her zevke hitap ettiğinden hediye olarak seçilmesi oldukça uygundur. Hediye edeceğiniz kişinin mesleği, yaşı veya karakteri ne olursa olsun bu ürünlerden hoşlanacaktır. Odalarda da kullanılabilen marin temalı duvar süsleri doğru ürünlerle kombin edildiğinde kullanılan ortamın havasını değiştirir, canlılık katar. Dışarıdan ışık alan duvarlarda daha hoş durmaktadır. Satışı yapılmak isteniyorsa üyelik sistemimiz ile toptan satın alma imkanından faydalanabilirsiniz.

Dünyada oldukça farklı çeşitlilikte marin temalı duvar süsü bulunmaktadır. Türkiye gibi Akdeniz ülkeleri turkuaz ve mavi renklerini daha fazla kullanmaktadır. Kullanılan duvardaki deniz esintisi, havası artarken evinizde daha huzurlu olmanızı sağlar. İşletmelerin de sık tercih ettiği ürünlerden biridir. Marin temalı duvar süsleri iş yerlerini olduğundan daha samimi ve huzurlu bir atmosfer yaratarak müşterilerin dikkatini çekmesini ve kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlamaktadır.

Marin temalı duvar süsü uyumlu eşyalar ve aksesuarlarla zenginleştirilerek kullanıldığında duvarınızın rengini ve biçimini de ön plana çıkararak evinize canlılık katmaktadır. Oldukça farklı çeşitleri ve boyutları olduğundan herkese hitap edecek çeşitleri mevcuttur. Hediye edilecek en güzel ürünlerden biridir.

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşya ürünleri alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünün sayfasından boyutları incelenmeli ve bu şekilde satın alınmalıdır.
 • Seramiğin ve boyaların kalitesi göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır.
 • Toptan satın almak isteniyorsa bu konuda avantaj sağlayan markalar tercih edilmelidir.
 • Seçilen ürünün kullanılacak olan ortama uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.
 • Hediye edilecek kişinin zevkine uygun renk ve tasarımlar düşünülerek karar verilmelidir.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyalar mavinin tüm tonlarını bünyelerinde bulundurmaktadır. Küçük, orta ve büyük boyları, saksı, denizatı, kedi ve kaplumbağa gibi çok çeşitli modelleri mevcuttur. Farklı renkteki boncuklar, desenler ve renk tonları ile her çeşit modelimiz kendine hastır. Aynı zamanda şehir temaları da bulunduğundan tatile gittiğiniz yerleri hatırlamanıza ve o anları sanki tekrar yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlamaktadır. Değirmen, çiçek, ağaç, baykuş gibi hayvanlar ile bir araya getirildiğinde şans getirdiğini düşünen kişilere verilebilecek güzel bir hediye seçeneğidir.

Toplamda 6 farklı boy seçeneği ile üretilmektedir. Küçük, orta ve büyük boylar da kendi aralarında çeşitlenerek herkese uygun modeller yaratılmıştır. Ortalama boyları 100 mm ile 200 mm arasındadır. Ağırlıkları ortalama 400 gramdır. El işi ile süslendiğinden detaylı desenleri bulunmaktadır. Kullanılan malzemeler ve boyaları yüksek kalitededir. Seramik ile üretilen duvar süsleri uzun yıllar bozulmadan kullanılmaya uygundur.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyalar 19,90 tl ile 242 tl arasında fiyatlanmaktadır. Ortalama 100 tl ile farklı modellerde ve boylarda beğendiğiniz ürünü bütçenizi aşmadan satın almanız mümkündür. Kullanılan ürünlerin kalitesine, renklerin kalıcılığına ve dayanıklılığına paralel olarak fiyatlandırılan ürünlerimiz her bütçeye uygundur. El işçiliği kullanılan, kişiselleştirilebilen veya diğer maliyet artışına sebep olan ürünlerimizdeki cüzi fiyat farkını minimum seviyede tutmakta kararlıyız. Toptan satın alma seçeneğimiz mevcuttur.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyaların fiyatları kullanılan seramik, boya gibi maddelerin kalitesine paralel olarak belirlenmektedir. Myros olarak en kaliteli ürünleri seçip el emeği ile şekillendirerek özgün, canlı ve farklı ürünler üreterek en uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marin temalı duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin temalı duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyalar genellikle evin havadar kısımlarında kullanılarak ferahlığı arttırılmaktadır. Uygun materyallerle duvara asılan ürünler, bulunduğu ortama uyum sağladığında harika aksesuarlara dönüşmektedir. Üretimlerinde kullanılan kaliteli ürünler sayesinde düz yüzeylerde dik durabildiğinde kolaylıkla asılabilmektedir. Göz hizasına asılması önerilen deniz kabuğu duvar süsleri canlı renkleri sayesinde evinize veya işletmenize gelen misafirlerin dikkatini ve beğenisini toplayacaktır. Temizliği için ihtiyaç duyuldukça hafif nemli bez ile silinmesi yeterlidir. Uzun yıllar boyu sorun yaşamadan rahatlıkla kullanmaya uygundur.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere alınabilir;

 • Yeni taşınan veya taşınma planı olan komşulara,
 • Seyahat etmeyi ve denizi seven, özleyen tanıdıklara,
 • Aile üyelerine ve kardeşinize,
 • Sevgilinize, arkadaşlarınıza veya eşinize,
 • Şans getirmesini istediğiniz kişilere
 • İşletme sahiplerine,
 • Öğrencilere, öğretmenlere ve diğer meslek grubu çalışanlarına.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Marin temalı duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marin temalı duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL -  80 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Marin temalı duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Marin temalı duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyalar duvar süslerinin üretimi gerekli temel malzemelerin edinilmesi ile başlamaktadır. Tedarikçi firmadan satın alınan ürünler bir araya getirilerek şekilldendirilir. Ardından kalıplar sayesinde özel şeklini alır ve el işi dekorlaması  ya da dijital baskı yapılarak boyamaya hazır hale getirilir. Diğer aksesuarlarla da birleştirilerek temel kalıp halini almaktadır. Şehir temaları, hayvan figürleri, kullanılan ek aksesuarların kalitesi ile birleştiğinde ürünlerimiz son halini alır ve paketleme işlemlerine geçilir. Farklı şehir ve ülkelere kadar sorunsuz ulaşması için kusursuz paketleme yapılmakta ve alıcılara ulaştırılmaktadır.

Marin Temalı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Marin temalı duvar süsü hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir;

 

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.