• Tümünü Temizle

Biblo-Heykel

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
129,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Küçük Balık  Kabartma Biblo
139,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Orta Balık Kabartma Biblo
249,00 TL
(0)
709,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
499,00 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya üretiminde çok dikkat çeken Myros firması geniş Pazar hacmine hitap eden firmaların başında gelmektedir. Hediyelik eşya deyince aklınıza pek çok ürün gelmesi mümkündür. Çini ürünler, biblo heykeller, dekoratif masaüstü ürünler ya da kristal özellikli cam ürünler oldukça fazla dikkatinizi çekebilmektedir. 

Marin biblo heykel çeşitleri de hediyelik eşyalardan biri olup en beğenilen eşyalardan sayılmaktadır. Çok yönlü malzeme ilişkisi barındıran hediye seçeneği çoğu bakımdan sevilen ve beğeni toplayan tasarımı ile özgünlüğü koruyan halini yansıtmaktadır. Özellikle hediyelik eşya açısından en çok değerlendirilen zamanlar tatil dönüşleridir. Seyahat dönüşlerinde sevdiklerinizi sevindirme amaçlı değerlendireceğiniz alternatif hediye seçiminde marin biblo heykel hediyelikler çok fazla önerilmektedir. 

Sevdikleriniz için unutulmayan anlamlı ve uzun süre formunu koruyabilen ürün çeşitlerinde marin biblo Antalya temalı seçenek en baskın önerilerimizin başındadır. Çünkü Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olan Antalya’yı simgeleyen ve hatıralarınızı canlı tutabilecek bir hediyelik seçeneği olarak bilinmektedir. 

Biblo heykel yapımları meşakkatli ve uzmanlık isteyen bir istir. Her insanın beğendiği bir ürün çeşidi olmasına rağmen el işçiliği veya kalıp uyarlama konusunda teknik bilgiye sahip olmayan kişilerin yapabileceği bir iş dalı olmadığı gerçektir. Teknolojik ilerlemeler beraberinde daha da hızlanan biblo heykel yapımı dekoratif ürünler kapsamında en popüler ürün seçeneği haline dönüşmüştür. Temel nedeni ise bu ürünlerin çoğu malzemeye göre uyarlanabilmesinden kaynaklıdır.  Ticari alandaki faaliyetleriniz için yüksek kar marjı sağlayan hediyelik eşyaları ve biblo çeşitlerini Myros firmasından toptan marin biblo heykel biblo heykel şeklinde satın alabilirsiniz. 

Marin biblo heykel biblo heykel satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylere ve yaş ortalamasına dikkat edilmesi 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmaması 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması
 • Marin biblo heykel hediyelik eşyaların temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi 
 • Uzun süre formunu koruyan biblo heykel çeşitlerinin tercih edilmesi 

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşya türlerinin özellikleri yapılış tekniğinde kullanılan malzemelerle ilişkilidir. Uzun süre deforme olmayacak şekilde üretilen bu eşyalarda çini kabartma tekniği kullanıldığı kadar kristal kullanımı da çok fazladır.  Estetik bakış açısı oluşturan en özgün tasarım modelleri marin biblo heykel kapsamında öne çıkmaktadır. Modern yapısı ile beğeni toplayan bu eşyalarda toksit maddeler bulunmaz. Bu sayede en dayanıklı ve el işçiliği ile öne çıkmış olan biblolar öne çıkmaktadır. 

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşyalar oldukça farklı bakış açısı oluşturan dekoratif eşyalardır. Kristal, çini ve kabartma özellikleri ile dikkat çeken marin biblo heykel fiyatları ortalama olarak 54,90TL ile 492TL arasında satılmaktadır. Sevdikleriniz için değerli ve de anlamlı bir dekoratif hediye almak için tercih edebileceğiniz marin biblo heykel çeşitleriyle ilgili net bir fiyat belirtecek olursak; çini küçük balık kabartma biblo fiyatının 54,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşya türleri farklı ve özgün yapısı ile oldukça dikkat çeken ürünlerdir. Hediyelik eşya bünyesinde değer gören marin biblolarda fiyatı belirleyici en temel konu ürün ölçüleri ile ilişkilendirilmektedir. Ürün yapısı ile özdeşleşen ürün tasarımları kullanılacak malzemenin artış göstermesini de sağlamaktadır. Bu yüzden fiyat değişkenliği oluşmaktadır. 

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marin biblo heykel ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin biblo heykel ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyacınıza göre çeşitleniyor olup aşağıdaki listedeki gibi sıralanmaktadır. 

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin pek çok cevap belirtmek mümkündür. Dekoratif biblo heykel kapsamında kullanılan hediyelik eşyalar kendinize ve sevdiklerinize özel anıları anımsatmak amaçlı satın alınabilecek eşyalardandır.  Masaüstü dekor verme veya mobilyanıza uyumlu dekor amaçlı da kullanılan eşyalardır. Önemli ve özel günlerde katılımcılara davet hediyesi olarak verilmesi veya ticari alanda kar marjı sağlama amaçlı da verilebilecek hediye olduğu bilinmektedir. 

Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize marin biblo 
 • Babalar günü için marin heykel 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde ve kullanışlı bir hediye olması için biblo heykel 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde biblo heykel 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize marin biblo Antalya 
 • Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşya ürünlerine ve de çeşitlerine ilgi duyan kişilere dekoratif biblo heykel 
 • İş yerindeki üstlerinize marin biblo 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza marin biblo heykel hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

  Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar  için Toptan Satış Mevcut mu?

  Marin biblo heykel ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marin biblo heykel ürünlerinde toptan fiyatları 18 TL - 164 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

  Marin biblo heykel ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Marin biblo heykel ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşya türleri Myros firması tarafından büyük özveri ile üretilmektedir. Çeşitli materyaller ile ilişkilendirilerek üretilen hediyelik eşyalar Myro firmasının çok geniş Pazar hacmine sahip olduğunu da göstermektedir. Başarılı bir planlama ile çalışmalarını sürdüren firmanın genel olarak eşit çalışma verimine önem vermesi de çok baskın bir konudur. 

  Firma bünyesinde çalışan kadın ve erkek personellerin eşit seviyesi oldukça dikkat çekmektedir. Planlı ve disiplinli çalışma beraberinde başarı vaat eden kullanışlı ve dekor konusunda özgünlüğü çağrıştıran tasarımlar öne çıkmaktadır. Üretimden satış alanına yönelik her konuda planlı çalışma şekline sahip olan firmanın ekip kadrosu alanında eğitimli uzman kişilerden oluşturulmuştur. 

  Marin Biblo Heykel Biblo Heykel Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Marin biblo heykel biblo heykel hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.