• Tümünü Temizle

Boncuklar

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
119,00 TL
(0)
179,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
34,90 TL
(0)
69,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Boncuk Hammaddeleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Boncuk hammadde ürünlerini, yeni doğum yapmış kişilere, küçük çocuklara, ablaya, kız kardeşe veya sevgiliye satın alabilirsiniz. Myros bünyesinde satılan önemli hediyelikler, sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelerdir. Boncuk Hammadde çeşitleri birçok çeşitten oluşabilir. Örneğin, bu duvara aşılan bir nazar boncuğu olabilir ya da kola takılan bir bileklik olabilir. Boncuk hammaddeleri toptan veya Özel olarak üretilmektedir. Bunları Myros bünyesinden kolayca ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Boncuk Hammadde ürünlerini satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Boncuk hammadde alırken kişinin zevkine göre seçim yapmalısınız.
 • Boncuk hammadde alırken kişinin yaşına dikkat edilmelidir.
 • Boncuk hammadde alırken boyutu ve ebatı oldukça önemlidir.
 • Boncuk hammadde alırken kişinin yaşına dikkat edilmelidir.
 • Boncuk ammadde alırken ürünlerin kullanım amacına göre seçim yapılmalıdır.

Boncuk Hammadde Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Boncuk hammadde ürünlerinin, hem günlük alanda hem de özel günlerde birçok kullanım alanı vardır. Bu kullanım alanları boyut, renk, koku ve sağlık gibi özelleştirilebilir ürünlerdir. Boncuk hammadde ürünlerini anneye, ablaya, kız kardeşe, sevgiliye ve akrabalarınıza hediye olarak alabilirsiniz. Kullanım alanları mutfak, oturma odası, iç mekan yerleri, dış mekan yerleri, arabanız gibi ortamlarla göre çeşitlilik gösterir kullanım amaçları da farklıdır. Günümüzde Boncuk hammadde Modelleri birçok sebeple satın alınmaktadır. Bunlardan en yaygın olan sebebi ise stresi alan boncuklardır. Myros güvencesiyle üretilen Boncuk hammaddeleri süs eşyası olarak da saklayabilirsiniz.

Boncuk Hammadde Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ham boncuk, Ham nazar boncuğu, Ham cam boncuk, Hammadde boncuk fiyat aralığı. Kullanım alanlarına markasına ve kalitesine göre farklı fiyatlardadır. Bu ürünler 19.90Tl ile 329Tl arasında değişmektedir.

Boncuk Hammadde Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Boncuk hammadde, ürünlerinin fiyatı aşağıdaki koşullara göre belirlenir. Ham Boncuk, Ham Nazar Boncuğu ,Ham Cam Boncuk, Nazar Boncuğu Yarı Mamül, Cam Boncuk Yarı Mamül, Toptan Cam Boncuk, Toptan Ham Nazar Boncuğu, Toptan Yarı Mamül Nazar Boncuğu: Bu ürünlerde fiyatın belirleyici olduğu nokta, malzeme kalitesi, işçilik ve boyutudur. İçlerinde en ucuz olanı toptan yarı mamül nazar boncuğudur. Nedeni ise çok adetli ve standart tasarıma sahip olmasıdır. Toptan yarı mamül nazar boncuğundan sonra ucuz olan ürün ham ve toptan olmasından dolayı toptan ham nazar boncuğudur. Toptan ham nazar boncuğundan sonraki ucuz olan ürün toptan ve cam olmasından dolayı Toptan cam boncuktur. Toptan cam boncuktan sonra ucuz olan ürün işçilik gerektirdiği için Ham boncuktur. Ham boncuktan sonra ucuz olan ürün yarı mamül olması ,cam olması ve işçilik gerektirdiğinden dolayı cam boncuk yarı mamüldür. cam boncuk yarı mamülden sonra ucuz olan ürün işçiliğinden ve malzemesinden dolayı nazar boncuğu yarı mamüldür. En pahalı olan ürünümüz ise işçilik ve malzemesinden dolayı Ham nazar boncuğudur.

Boncuk Hammadde Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Boncuk Hammadde ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Boncuk Hammadde ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Boncuk Hammadde Çeşitleri Nelerdir?

Boncuk Hammadde çeşitleri şunlardır:

Boncuk Hammaddeler Nasıl Kullanılır?

Boncuk hammaddelerin çok çeşitli kullanım alanları mevcuttur. Bu kullanım alanları alınacak boncuk hammadde çeşidine, kişinin zevkine ve kullanım alanlarına göre değişmektedir. Boncuk hammaddelerin kullanım alanları şöyledir: Duvara asılabilir., Kola takılabilir., Boyna takılabilir, Kapıyı tutturmak için kullanılabilir, Aracınızın aynasına asılabilir, Anahtarlıklarınıza takılabilir, Kişisel zevklerinize göre dizayn edilebilir, Vitrininize koyulabilir, Buz dolabınıza magnet olarak yapıştırılabilir.

Boncuk Hammaddeler Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Ham boncuk, ham nazar boncuğu, ham cam boncuk şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Sevgiliye
 • Ablaya
 • Anneye
 • Kız kardeşe
 • Akrabalarınıza

Boncuk Hammaddeler için Toptan Satış Mevcut mu?

Boncuk Hammadde ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Boncuk Hammadde ürünlerinde toptan fiyatları  7 TL - 24 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Boncuk Hammaddeler için Ücretsiz Kargo var mı?

Boncuk Hammadde ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Boncuk Hammaddelerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Boncuk Hammadde ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Boncuk Hammadde Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Boncuk hammadde ürünleri, toptan ve özel olarak Myros kalitesi ve güvencesiyle üretilmektedir. Bu ürünler magnet, anahtarlık, kupa, cam hediyelikler, hazar boncukları, Ahşap hediyelikler ve takı olmak üzere bir ok ürün toptan ve özel olarak üretilir. Toptan üretilen ürünler belli standartlar ve tasarımlarda üretilmektedir. Özel üretilen ürünler, kullanacağınız malzemeye ve sizin tasarımlarınıza göre üretilir.

Boncuk Hammadde Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Boncuk Hammadde ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.