• Tümünü Temizle

Duvar Süsü

için 15 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Didim Temalı Hasır Makrome Deniz Kabuğu Duvar Süsü
149,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Hasır Makrome Deniz Kabuğu Duvar Süsü
149,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Temalı Hasır Makrome Deniz Kabuğu Duvar Süsü
149,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çeşme Temalı Hasır Makrome Deniz Kabuğu Duvar Süsü
149,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Küçük Deniz Kabuklu Turkuaz Sarkaç
89,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
129,00 TL
(0)
59,90 TL
(0)
119,00 TL
(0)
89,90 TL
(0)
149,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Yıldızlı Sedef Palaguna Duvar Süsü
189,00 TL
(0)
için 15 ürün görüntüleniyor.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Deniz kabuğu duvar süsü birçok kişinin deniz sevgisini yansıtan, evlerine ferahlık ve huzur katan aksesuarlardan bir tanesidir. Sahil kesimlerinde yaşama şansı olan veya tatillere gitmeyi seven insanlar bu atmosferi evlerinde, odalarında veya en çok balkonlarında yaratabilirler. Deniz kabuğu duvar süsleri işletmeler için de oldukça doğru bir tercihtir. Deniz kabuğu duvar süsü sayesinde iş yerinize gelen misafirleriniz ve müşterileriniz kendilerini daha ferah, daha samimi bir ortamda hissedecektir. Farklı ülkelerde, farklı kültürlerde de bir karşılığı olan bu ürün dünyanın pek çok ülkesinde sevilerek, beğenilerek kullanılmaktadır.

Deniz kabuğu duvar süsleri farklı aksesuarlarla, farklı renklerle zenginleştirildiğinde her yaştan kişinin zevkine hitap eder duruma gelmektedir. Avrupa, Amerika, Asya hatta Uzak Doğu ülkelerinin bile severek kullandığı deniz kabuğu aksesuarları Akdeniz ülkeleri sayesinde tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Uyumlu eşyalarla kombin edildiğinde bulunduğu ortamın havasını değiştirip deniz esintisi hissiyatı uyandırabilmektedir.

Dünyada birçok deniz kabuğu duvar süsü modeli bulunmaktadır. Deniz kabukları gibi denizden gelen ürünler yine denizden gelen başka ürünlerle bir araya geldiğinde eşsiz bir kombinasyon oluşturmaktadır. Myros markalı deniz kabuğu duvar süsleri; deniz yıldızları, deniz kestaneleri, nazar boncukları, martılar ve daha pek çok ayrıntılarla renklendirilmektedir. Hem çocukların çok beğeneceği hem de zevk sahibi yetişkinlerin beğenerek kullanacağı bu ürünler her duvara yakışmaktadır.

Deniz kabuğu duvar süsünün yarattığı ferah atmosfer çocuk odalarında, yatak odasında, oturma odalarında tercih edilebilmektedir. Her yaştan ve her zevkten insanın baktıkça mutlu olduğu deniz kabukları, temiz görüntüleri ve hoş yapılarıyla kullanıma hazır bir mücevher gibidir adeta.

Deniz kabuğu duvar süsü alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Deniz kabuğu ürünleri satın alırken, hediye edilecek kişinin zevkine uygun renk ve tasarımlar düşünülerek karar verilmelidir.
 • Seçilen ürünün kullanılacak olan ortama uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.
 • Ürünün sayfasından boyutları incelenmeli ve bu şekilde satın alınmalıdır.
 •  Deniz kabuğu duvar süsünün kalitesi ve dayanıklılığı ön planda tutulmalıdır.
 • Toptan satın almak isteniyorsa bu konuda avantaj sağlayan markalar tercih edilmelidir.
 • Bir başkası için hediye olarak satın almak istiyorsanız hediyeye uygun bir seçim yapmalısınız.
 •  Satın alınan ürünün renk kalitesine dikkat edilmelidir.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Deniz kabuğu duvar süsleri makrome, hasır veya iple sarkaç biçiminde olabilir. Farklı aksesuarlarla çeşitlendirilirken şehir temalı ürünler de üretilmektedir. Küçük deniz yıldızları ile sarı, turuncu, yeşil ve mavi renkteki ürünlerden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Martıların bulunduğu deniz kabuğu duvar süsü modelleri doğallığı ve ortama uyumları sayesinde sevilerek kullanılmaktadır. Ayrıca püsküllü, sarkaçlı ve nazar boncuklu modellerin yanında, Alaçatı, Çeşme ve Didim gibi şehir temalı çeşitlerimiz de mevcuttur.

Ürünlerimizin boyutları ortalama 150 mm, ağırlıkları 170 gr’dır. El işi ile dekorlanan deniz kabuğu duvar süsleri dayanıklı malzemelerle üretildiğinden uzun yıllar boyu kullanıma uygundur. Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmekte olup, tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Dayanıklılığı ve uygun paketlemesi sayesinde farklı illere gönderilirken sorun yaşanmamaktadır. Kişiselleştirilebilir modellerimiz ile kendinize ve sevdiklerinize özgün ürünler oluşturabilirsiniz.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünleri 23,90 tl ile 81,90 tl aralığındadır. Bütçeniz dahilinde ortalama 50 tl ile deniz kabuğu duvar süsü modellerinden beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Toptan satış imkanımız bulunmaktadır. Kullanılan ürünlerin kalitesine, renklerin kalıcılığına ve dayanıklılığına paralel olarak fiyatlandırılan ürünlerimiz her bütçeye uygundur. El işçiliği kullanılan, kişiselleştirilebilen veya diğer maliyet artışına sebep olan ürünlerimizdeki cüzi fiyat farkını minimum seviyede tutmakta kararlıyız.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerinin fiyatları kullanılan malzemelerin kalitesine göre belirlenmektedir. Kullanılan deniz kabukları, halatlar, makromeler ve aksesuarlar yüksek kalitede olup, renklendirme işlemleri profesyonelce uygulanmaktadır. El işçiliği ile birleştiğinde fiyatlandırma aşaması tamamlanmaktadır. Myros olarak kaliteli ürünleri uygun fiyat ile sizlere sunmaktayız. Toptan satış imkanı veya tane ile satın alımlarda güvenli alışveriş imkanı sunmak önceliğimiz durumundadır.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerinin mevcut çeşitleri aşağıdadır;

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Deniz kabuğu duvar süsü genellikle evin havadar kısımlarında kullanılarak ferahlığı arttırılmaktadır. Uygun materyallerle duvara asılan ürünler, bulunduğu ortama uyum sağladığında harika aksesuarlara dönüşmektedir. Üretimlerinde kullanılan kaliteli ürünler sayesinde düz yüzeylerde dik durabildiğinde kolaylıkla asılabilmektedir. Göz hizasına asılması önerilen deniz kabuğu duvar süsleri canlı renkleri sayesinde evinize veya işletmenize gelen misafirlerin dikkatini ve beğenisini kolaylıkla toplayacaktır. Temizliği için ihtiyaç duyuldukça hafif nemli bez ile silinmesi yeterlidir. Deniz kabukları doğal ürünler olduğundan ekstra bakıma ihtiyaç duyabilirler ancak Myros kalitesi ürünlerin dayanıklılığını arttırmak için uygulanan işlemlerle kendini belli etmektedir.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Deniz kabuğu duvar süsü aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Seyahat etmeyi ve denizi seven, özleyen tanıdıklara,
 • Deniz kabuğuna ilgisi olan kişilere,
 • Yeni taşınan veya taşınma planı olan komşulara,
 • İşletme sahiplerine,
 • Öğrencilere, öğretmenlere,
 • Aile üyelerine ve kardeşinize,
 • Sevgilinize, arkadaşlarınıza veya eşinize,
 • Şans getirmesini istediğiniz kişilere

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 27 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Deniz kabuğu duvar süslerinin üretimi gerekli temel malzemelerin edinilmesi ile başlamaktadır. Tedarikçi firmadan alınan ana malzemeler sağlam biçimde bir araya getirilerek ilk şeklini almaktadır. Hassas deniz kabuklarının çabuk yıpranmamaları için koruyucu önlemler alındıktan sonra süslemelere geçilmektedir. Hazır şehir temaları, nazar boncuklu tasarımlar makrome ve halatla sarkaç biçimine getirilmektedir. Ardından deniz yıldızı, martı gibi aksesuarlar da aynı özenle renklendirilip son biçimleri ile diğer ürünlerle bir araya getirilip aksesuar olarak bütünleştirilir. Özenle hazırlanan ürünler detaylı üretim aşamasının ardından aynı özenle paketlenip siz değerli alıcılara gönderilmeye hazırlanmaktadır.

Deniz Kabuğu Duvar Süsü Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Deniz kabuğu duvar süsü ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir;

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.