• Tümünü Temizle

Biblo-Heykel

için 44 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Çini Tezhip Büyük Kedi Biblo
539,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini Küçük Kedi Kabartma Biblo
119,00 TL
(0)
+ 27
Myros - Çini Büyük Kedi Kabartma Biblo
319,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Orta Turkuaz Kedi Biblo
269,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Büyük Turkuaz Kedi Biblo
319,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Küçük Güvercin Kabartma Biblo
139,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini Orta Güvercin Kabartma Biblo
249,00 TL
(0)
179,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Küçük Balık  Kabartma Biblo
139,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Orta Balık Kabartma Biblo
249,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Orta Tavşan Kabartma Biblo
239,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Büyük Tavşan Kabartma Biblo
269,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Küçük Kaplumbağa  Kabartma Biblo
119,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Çini Tezhip Büyük Kaplumbağa Biblo
539,00 TL
(0)
1.199,00 TL
(0)
için 44 ürün görüntüleniyor.

Çini Biblo Heykel Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini eşyalar gün geçtikçe daha çok talep gören hediyelik eşyalar arasında yer almaktadır. Büyük farkındalık yaratan bu ürünler seramik parçalarıdır. Killi toprakla yapılıp fırında pişirilen ürünlerdir. Farklı renklerin, motiflerin ve desenlerin kullanıldığı ürünler olup dekorun vazgeçilmezidir. Bu yüzden birçok ünlü yerde görebileceğiniz sanatsal ürünler şeklinde değer görmektedir. 

Çini biblo heykel seramik hamurundan üretilen eşyalar olup farklı tasarımlarla dikkat çeken bir yüzü sırlanmış ürünlerdir. Sırlanmış bölümün süslenmesi ile oldukça dikkat çekici hediyelik ürünler arasında yer aldığı bilinmektedir. İnsanların beğendiği bu tasarımlar aslında seramik parçalarıdır. Seramik kullanımı günümüzde her alanda vardır. Tadilat, işçilik gibi birçok konuyla ve ürünle ilişkilendirilen seramiğin yaygın kullanımı teknolojik gelişmelerle de ilişkilidir. 

Çini biblo yapımı genel olarak zorlayıcı bir ürün üretimini de öne çıkarmaktadır. Çünkü yapımı kolay olmayan el işçiliği istemektedir. Marifetli ellerde yapılabilen bu tasarımlar evinize harika dekor katabilir. Her alanda veya köşede kullanılabilir. Ayrıca ofis türü yerlerde de çok uygun bir hediyelik eşya seçimi olduğunu söylemeliyiz. 

Çini biblo heykel hediyelik eşya kapsamında başlıca ürünlerden biridir. Çok beğeneceğiniz motifler baskın kullanılmaktadır. Seramik parçalarına bölünmüş küçük çini parçaları özenle boyanır. Bu sayede resmedilmek istenen asıl tasarım meydana gelmektedir. Sanatla doğrudan ilişkili hediye seçeneğidir. Her insana ve her yaşa hitap edebilecek üründür. Hediyelik eşya kapsamında sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz bir hediye türü olan ürüne Myros'da bulunan tüm çeşitlerinden ulaşmanız mümkündür. Ayrıca ticari faaliyetlerinizde yüksek kar marjından faydalanacağınız bir üründür. Bunu yapabilmek için online şekilde toptan çini biblo heykel siparişi vermeniz gereklidir. 

Çini biblo heykel satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin beğeneceği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçiminde kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek toksit maddeler bulundurmaması 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılarak seçim yapılması 
 • Çini biblo heykel tema çeşitlerinde farklı dekorların incelenmesi ve tek bir tasarım ve figüre odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen kullanışlı çini biblo heykel seçimi yapılması 

Çini Biblo Heykel Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini biblo heykel modelleri genel bakımdan seramik parçalarından oluşturulan ve motiflerle süslenmiş el sanatı şeklinde değer gören hediyelik ürünlerdir. Özellikleri bakımından pek çok konuyla bağdaştırmak mümkündür. her alanda uyum sağlayan dekoratif ürünler olup farklı boyutlarda ve temalarla öne çıkan ürünlerdir. Heykel sanatını çok farklı yöne doğru geliştiren bu ürünlerde seramik parçalarının küçük çini parçaları öne çıkar.  Özellikle bir alanda hediyelik üründen ziyade yenilikçi ve estetik dekor oluşturmak istiyorsanız; kesinlikle faydalanmanız gereken bir ürün olduğunu belirtmeliyiz. 

Çini Biblo Heykel Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini biblo heykel ürünleri farkındalık yaratan ürünlerdir. Çini biblo heykel fiyatları ortalama olarak 183TL ile 54,90TL arasındadır. Sevdiğiniz kişiye özel, unutulmaz ve anlamlı hediye vermek adına en iyi seçenektir.  Fiyat konusunda netlik kazandırmak adına çok fazla çeşit olmasına rağmen çini küçük kedi kabartma biblo fiyatının 54,90TL olduğunu söyleyebiliriz. 

Çini Biblo Heykel Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini biblo heykel fiyatları birçok parametreye göre değişkenlik oluşturmaktadır. Genel olarak kullanılan malzeme, el işçiliği, boya türü gibi konular ve tasarımlar fiyatını etkilemektedir. Fiyat değişkenliğinin kullanılan malzeme ile oldukça farklı şekilde betimlenecek ürünlerdir. Çini biblo heykel fiyatları belirlenirken dikkat edilen en önemli konu ise heykelin boyutudur. Çünkü heykelin boyutu büyüdükçe kullanılan tüm malzemelerde aynı oranda artmaktadır. Bu sayede fiyatı da doğrudan yükselmektedir. 

Çini Biblo Heykel Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini biblo heykel ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini biblo heykel ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Biblo Heykel Çeşitleri Nelerdir?

Çini biblo heykel çeşitleri kişinin zevkine, talebine, ihtiyacına göre çeşitlendirilen ürünler olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Çini orta kabartma biblo heykel 
 • Çini küçük kabartma biblo heykel 
 • Çini büyük kabartma biblo heykel 

Çini Biblo Heykel Nasıl Kullanılır?

Dekor oluşturma açısından hediyelik süs eşyalardan yararlandığı bilinir. Çini biblo heykel çeşitleri bu konuda es geçilemez en iyi örnektir. Her alanda uyumludur. İster TV ünitesinde bir süs eşya isterseniz mobilyanızla uyum sağlayan bir eşya şeklinde değerlendirilebilir. Sevdiklerinizi mutlu edecek hediye seçeneklerinden biri olan çini biblo heykeller farklı malzemeden yapılan çeşitleriyle de çokça dikkat çekmektedir. Çünkü biblo heykeller, seramik, polyester ve çini olmak üzere farklı desenlerle, kabartma tasarımlarıyla öne çıkabilen ürünlerdir. Bu yüzden çok beğenildiğini belirtmekte fayda vardır. 

Çini Biblo Heykel Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini biblo heykel eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtı aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenizin odası için çini biblo heykel 
 • Babalar günü için babanızın ofisi için çini kabartma biblo heykel 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde hediyelik çini biblo heykel 
 • Arkadaşların iş kutlaması ve doğum günü gibi özel günlerinde çini biblo heykel 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize turistik çini biblo heykel 
 • Çini biblo heykel çeşitlerine ilgi duyan kişilere toptan hediyelik çini biblo heykel  
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyup sevdiğiniz kişilere çini kabartma orta biblo heykel 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da komşunuza çini kabartma biblo heykel 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak çini küçük kabartma biblo heykel 

Çini Biblo Heykel Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini biblo heykel ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini biblo heykel ürünlerinde toptan fiyatları 14 TL  - 380 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Biblo Heykel Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini biblo heykel ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Biblo Heykel Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini biblo heykel ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Biblo Heykel Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini biblo heykel eşyalarını birçok farklı motiflerle süslenmiş olarak görmeniz mümkündür. taşlar, motifler, figürler genel olarak belirlenen taslak temasına nakşedilmektedir. Ayrıca heykel tasarımında her şey kullanılabildiği için malzemelerde ürüne göre seçilerek yapılmaktadır. Boyaların kaliteli oluşu dahi etkileyicidir. Ayrıca çok beğenilen tasarımlardır. Her yerde uyum sağlayacak dekoratif ürünlerdir. Myros hediyelik eşya kapsamında geniş ürün yelpazesine sahip olan firmadır. Bu sayede her türlü ürün bulabilmek mümkündür. Çini biblo heykel üretiminde titizlikle yapılan çalışmalar başarılı sonuçlar doğurmaktadır. 

Çalışmaların tamamlanmasında erkeklerden ve kadınlardan eşit sayıda yararlanıldığı bilinmektedir. Üretimden satışa kadar her detaya önem verilmektedir. Her ürüne yönelik dikkat edilmesi gereken durumlar hassasiyet içermektedir. Kaliteli, özgün, başarılı çalışmalar prensip sahibi Myros firmasının edindiği sonuçtur. 

Çini Biblo Heykel Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini biblo heykel hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.