• Tümünü Temizle

Kristal Biblo-Heykel

için 69 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
169,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
189,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
329,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
169,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
209,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
329,00 TL
(0)
309,00 TL
(0)
için 69 ürün görüntüleniyor.

Kristal Biblo Heykel Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Heykeller tasarımın üç boyuta yansıtılmış halleridir. Tasarımcının hayal gücü doğrultusunda şekillenmektedir geleneksel yapıları renkleri simgeleye bilmektedirler. Kristal biblo heykeller sınırsız tasarıma sahiptir. Usta ellerin camı şekillendirmesi ile bu göz kamaştıran kristal biblolar ortaya çıkmakta. Dekorasyon amaçlı tercih edilen popüler ürünlerdir günlük hayatımızda oldukça sık rastladığımız kristal biblolar oldukça fazla çeşide sahiptir. Seçeceğiniz biblolar nazar boncuğu, dini simgeler, hayvan figürleri, tarihsel yapılar gibi birçok şekle sahiptirler. Tasarım dünyasının sonsuz evreninde dünya genelinde birbirinden farklı yüzlerce çeşit kristal biblo heykele rastlamak mümkündür. Bibloları ortamlara farklı dokunuşlar katmak için tercih edebiliriz, ev için tercih edeceğimiz biblolar genelde ortama uyum sağlayacak şekilde seçilir işyerleri için tercih edilen bir biblolar firma ismi veya konsepti simgeleyecek şekilde tercih edilebilmektedir. Hediye olarak çok popüler olan kristal bibloların en çok tercih edilme sebebi çeşitliliğin fazla olmasıdır sevgilinize kalp temalı, yeni doğum yapmış arkadaşınıza emzik şeklinde, hayvansever dostlarımıza hayvan temalı kristal biblo heykel hediyeliği tercih edebilirsiniz. Nazar boncuğu her anlamda popülerdir nazar boncuğunun en şık şekilde aktarıldığı kristal biblo heykeller kurtarıcı hediyeniz olacak.

Kendiniz ve sevdikleriniz için güzel anılar bırakacağınız kristal biblo heykeller tercih ederken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir;

 • Kime hediye edeceğinize karar vermelisiniz.
 • Hediye edeceğiniz kişinin zevkini göz önünde bulundurmalısınız.
 • Kristal biblo heykelin temasına karar vermelisiniz.
 • Dekorasyon amaçlı seçeceğiniz kristal biblo heykelin ortam bütünlüğüne uyum sağlamasını göz önünde bulundurmalısınız.
 • Ne amaçla hediye edeceğiniz göz önünde bulundurulmalı.

Kristal biblo heykel hediyeliklerini, hediyelik eşya mağazanız için tercih etmeyi düşünüyorsanız toptan alım seçeneklerini değerlendirmek sizler için doğru tercih olacaktır.

Kristal Biblo Heykel Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kristal biblo heykel Hediyelikleri oldukça geniş seçeneğe sahip olduğu için oldukça tercih edilmektedir. Kristal biblo heykel modelleri her kesime hitap ediyor. Materyali gereği oldukça naif olan bu biblolar görüntüsüyle göz kamaştırıyor. Kendisi hafif görüntüsü ve havası ağır olan kristal biblolar aklınıza gelebilecek her tema adı altında karşımıza çıkmaktadır. Cama şekil verilmesi ile elde edilen bu ürünler en işçiliğinin en büyük örneklerinden bir tanesi.

Kristal Biblo Heykel Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kristal biblo heykel hediyelik ürünlerinin fiyat skalası oldukça geniştir seçeceğiniz hediyenin fiyatı en düşük 63 Tl den başlayıp en yüksek 525 Tl ye kadar çıkabilmektedir. Seçeceğiniz kristal biblo heykel ürünün fiyatı ortalama 150 Tl ile 350 Tl arasında olacaktır. Toptan alım seçenekleri fiyatlarda değişim gösterebilmektedir.

Kristal Biblo Heykel Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kristal büyükler heykel hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenirken üretimin her aşaması göz önünde bulundur olur. Üretime giren maddenin işleyişi kullanılan boya baskı ve el işçiliği gibi unsurlar fiyat belirlemede önemli etkenlerdir. Üretimin süresi ürünün dayanıklılığı gibi unsurlar da etkendir. Seri üretim ürünlerinin fiyatları daha düşük seyrederken kişiye özel tasarım ürünlerin fiyatları daha yüksek olabilmektedir.

Kristal Biblo Heykel Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kristal biblo heykel hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kristal biblo heykel hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kristal Biblo Heykel Çeşitleri Nelerdir?

Kristal biblo hediyelik çeşitleri aşağıda listelendiği gibidir;

Kristal Biblo Heykel Nasıl Kullanılır?

Kristal biblo heykel ürünlerine evinizin ne iş yerinizin dekorasyonunda önemli bir parça olarak değerlendirebilirsiniz. Kristal biblo heykelin teması değişkenlik gösterebileceğini için gittiğiniz tatillerden hatıra olarak sevdiğiniz bölgelerden ana olarak kristal biblo tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize alacağınız kristal biblo şık bir hediyelik seçeneği olacaktır.

Kristal Biblo Heykel Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kristal biblo hediyelikleri alabileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Kendinize 
 • Annenize
 • Babanıza
 • Eşinize
 • Kardeşinize
 • Çocuğunuza
 • Akrabalarınıza
 • İş arkadaşlarınıza
 • Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize.
 • Doğum günü hediyesi olarak dostlarınıza.
 • Yeni ev almış tanıdıklarınıza.
 • İş yeri sahibi arkadaşlarınıza.

Kristal Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kristal biblo heykel hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kristal biblo heykel hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 21 TL  - 175 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kristal Biblo Heykel Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kristal biblo heykel hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kristal Biblo Heykel Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kristal biblo heykel hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kristal Biblo Heykel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros Dünya genelinde önde gelen kristal biblo üreticilerinden. Kristal biblo heykelin yapım aşaması oldukça meşakkatli bir süreçtir. Tasarımlar Özenle seçildikten sonra üretim süreci başlar, kumun gerekli kimyasallar ve benzeri ürünlerle birleşimi sonucu yüksek ısıya maruz bırakılarak cam elde edilir. Cama şekil vermek tasarımı üç boyuta taşımaktır usta ellerin dokunuşlarıyla birbirinden farklı tasarım özenle işlenerek somut hale getirilir. Somut hale gelen kristal biblo heykeller bir sonraki adım olan boyama işlemine geçmeye hazır olurlar ve bu aşamada özel boyalarla ve desenlerle süslenen biblolar üretim sürecini tamamlayıp kalite kontrol evresinden geçerler. Bütün aşamalarını tamamlayan kristal biblo heykel sizlerin beğenisine sunulmaya hazır hale gelir.

Kristal Biblo Heykele Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kristal biblo heykele benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelendiği gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.